-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Shampoo 1+1 gratis +2 varianten Gliss Scalp Balance Deep Cleansing Shampoo 200ml€4,50Gliss Scalp Balance Gentle Shampoo 200ml€4,50Gliss Sealing Miracle Sealing Shampoo 200ml€4,50 Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€22,50/l Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Scalp Balance Purifying Serum 100ml 1+1 gratis Je betaalt €13,99 voor 2 stuks€27,98 Per stuk€7,00€13,99€70,00/l Je bespaart €13,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Spray 1+1 gratis +1 variant Gliss Scalp Balance Scalp Spray 100ml€6,50Gliss Sealing Miracle Instant Sealing Spray 150ml€5,00 Je betaalt vanaf€9,99 voor 2 stuks Per stuk€5,00vanaf €33,33/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Scalp Moisturizing 100ml 1+1 gratis Je betaalt €13,99 voor 2 stuks€27,98 Per stuk€7,00€13,99€70,00/l Je bespaart €13,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Sealing Miracle Sealing Conditioner 200ml 1+1 gratis Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€22,50/l Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Sealing Miracle Sealing Fluid 100ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€65,00/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Conditioner 4 voor €12,00 +5 varianten Gliss Conditioner Full Hair Wonder 200ml 200ml€3,00Gliss Liquid Silk Shine Conditioner 200ml€3,00Gliss Split Hair Miracle Sealing Conditioner 200ml€3,00Gliss Oil Nutritive Conditioner 200ml€3,00Gliss Total Repair Regeneration Conditioner 200ml€3,00Gliss Ultimate Repair Conditioner 200ml€3,00 Je betaalt €12,00 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,00€4,99€15,00/l Je bespaart €7,96 op 4 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Shampoo 4 voor €12,00 +6 varianten Gliss Shampoo Full Hair Wonder 250ml 250ml€3,00Gliss Split Hair Miracle Sealing Shampoo 250ml€3,00Gliss Color Protect & Shine Shampoo 250ml€3,00Gliss Total Repair Regeneration Shampoo 250ml€3,00Gliss Ultimate Repair Shampoo 250ml€3,00Gliss Liquid Silk Shampoo 250ml€3,00Gliss Oil Nutritive Shampoo 250ml€3,00 Je betaalt €12,00 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,00€4,99€12,00/l Je bespaart €7,96 op 4 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Haarmasker 2e halve prijs +2 varianten Gliss 4-In-1 Nourishment Bond-Building Haarmasker 400ml€6,52Gliss 4-In-1 Shine Bond-Building Haarmasker 400ml€6,52Gliss Total Repair 4-In-1 Regeneration Bond-Building Haarmasker 400ml€6,97 Je betaalt vanaf€13,04 voor 2 stuks Per stuk€6,52vanaf €16,30/l Je bespaart €4,35 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Daily Oil Elixir 75ml 2e halve prijs Je betaalt €17,68 voor 2 stuks€23,58 Per stuk€8,84€11,79€117,87/l Je bespaart €5,90 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Serum 2e halve prijs +2 varianten Gliss Daily Oil Serum 75ml€8,84Gliss Full Hair Wonder Lengths Filler Serum 100ml€9,74Gliss Split Hair Miracle Sealing Serum 75ml€8,84 Je betaalt vanaf€17,68 voor 2 stuks Per stuk€8,84vanaf €97,40/l Je bespaart €5,89 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Klitspray 2e halve prijs +4 varianten Gliss Full Hair Wonder Anti-Klitspray 200ml€5,39Gliss Liquid Silk Anti-Klitspray 200ml€5,39Gliss Oil Nutritive Anti-Klitspray 200ml€5,69Gliss Split Hair Miracle Anti-Klitspray 200ml€5,39Gliss Total Repair Anti-Klitspray 200ml€5,69 Je betaalt vanaf€10,79 voor 2 stuks Per stuk€5,39vanaf €26,95/l Je bespaart €3,60 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Liquid Silk Shine Booster 100ml 100ml 2e halve prijs Je betaalt €19,48 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€9,74€12,99€97,40/l Je bespaart €6,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Split-Ends Cream 50ml 2e halve prijs Je betaalt €10,79 voor 2 stuks€14,38 Per stuk€5,39€7,19€107,80/l Je bespaart €3,59 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gliss Total Repair Brillant Tonic 100ml 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99€44,90/l Je bespaart €3,00 op 2 stuks