Gliss in promotie

Alle 15 actuele promoties op Gliss op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Gliss Scalp Moisturizing 100ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Gliss Scalp Moisturizing 100ml

1+1 gratis
Je betaalt
€13,99
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€7,00€13,99€70,00/l
Je bespaart €13,99 op 2 stuks
Gliss Shampoo -40%
KruidvatTot zo 4/10

Gliss Shampoo

Je betaalt
€12,00
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,00€4,99€12,00/l
Je bespaart €7,96 op 4 stuks
Gliss Daily Oil Elixir 75ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Gliss Daily Oil Elixir 75ml

2e halve prijs
Je betaalt
€17,68
voor 2 stuks€23,58
Per stuk€8,84€11,79€117,87/l
Je bespaart €5,90 op 2 stuks
Gliss Split-Ends Cream 50ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Gliss Split-Ends Cream 50ml

2e halve prijs
Je betaalt
€10,79
voor 2 stuks€14,38
Per stuk€5,39€7,19€107,80/l
Je bespaart €3,59 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Gliss in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Gliss deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Gliss (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Gliss?

-50% op Gliss Shampoo bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Gliss?

2e aan korting: 7 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.