Elvea in promotie

Alle 10 actuele promoties op Elvea van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

Cubetti Tomatenblokjes Arrabbiata 400 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Cubetti Tomatenblokjes Arrabbiata 400 g

Elvea
2e aan -50%
Je betaalt
€3,44
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,72€2,29€4,30/kg
Je bespaart €1,14 op 2 stuks
Cubetti Tomatenblokjes met Look 400 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Cubetti Tomatenblokjes met Look 400 g

Elvea
2e aan -50%
Je betaalt
€3,51
voor 2 stuks€4,68
Per stuk€1,75€2,34€4,38/kg
Je bespaart €1,17 op 2 stuks
Elvea Pesto rosso -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Elvea Pesto rosso

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€18,69/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Elvea Pesto verde -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Elvea Pesto verde

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€18,69/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Elvea Tomatenbasis voor pizza -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Elvea Tomatenbasis voor pizza

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€5,08/kg
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
Tomatenblokjes met Verse Groenten 400 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Tomatenblokjes met Verse Groenten 400 g

Elvea
2e aan -50%
Je betaalt
€3,51
voor 2 stuks€4,68
Per stuk€1,75€2,34€4,38/kg
Je bespaart €1,17 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Elvea in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Elvea deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Elvea, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Elvea?

Carrefour, met 6 promoties, gevolgd door Delhaize (4).

Wat is de grootste korting op Elvea?

-25% op Elvea Cubetti Tomatenblokjes Arrabbiata 400 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Elvea?

2e aan korting: 9 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.