-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Dreft Spray 2+2 gratis +2 varianten 3in1 Power Spray Citroen 1000 ML(2x500ML)€6,673in1 Power Spray, Citroen, 500 ML€3,603in1 Power Spray, Citroen, 500 ML€4,09 Je betaalt vanaf€14,38 voor 4 stuks Per stuk€3,60vanaf €6,67/l Je bespaart €14,38 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Dreft Afwasmiddel 2+2 gratis +5 varianten Botanical Perfums Afwasmiddel Lavendel & Rozemarijn 730ML€4,29Extra Hygiëne Vloeibaar Afwasmiddel 1450ml€6,17MaxPower Lemon Vloeibaar Afwasmiddel 450ml€2,50MaxPower Lemon Vloeibaar Afwasmiddel 730ml€4,20Platinum Quickwash Original Vloeibaar Afwasmiddel 1050ml€4,09Platinum Quickwash Original Vloeibaar Afwasmiddel 820ml€3,33 Je betaalt vanaf€9,98 voor 4 stuks Per stuk€2,50vanaf €3,90/l Je bespaart €9,98 op 4 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Dreft Spray -50% vanaf 2 stmet Xtra +1 variant Dreft 3 in 1 power spray Lemon 500ml€2,25Dreft navulling power spray lemon 500ml€3,50 Je betaalt vanaf€4,49 voor 2 stuks Per stuk€2,25€7,00/l Je bespaart €4,49 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft 3in1 power spray 1+1 gratismet Bonuskaart +1 variant Dreft 3in1 power spray citroen€3,94Dreft 3in1 power spray navulling citroen€3,50 Je betaalt vanaf€6,99 voor 2 stuks Per stuk€3,50vanaf €7,00/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €11,99 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€6,00€11,99€4,14/l Je bespaart €11,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft Afwasmiddel 1+1 gratismet Bonuskaart +6 varianten Dreft Afwasmiddel lavender & rosemary XL€4,00Dreft Afwasmiddel max power eucalyptus XL€4,00Dreft Afwasmiddel max power original€2,00Dreft Afwasmiddel platinum quick wash lemon€1,34Dreft Afwasmiddel platinum quick wash original€1,50Dreft Max power vloeibaar afwasmiddel citroen€2,50Dreft Max power vloeibaar afwasmiddel original€4,00 Je betaalt vanaf€2,69 voor 2 stuks Per stuk€1,34vanaf €3,83/l Je bespaart €2,69 op 2 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€8,98 Per stuk€2,25€4,49€4,33/l Je bespaart €4,49 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft Vaatwastabletten 1+1 gratismet Bonuskaart +6 varianten Dreft Platinum citroen vaatwastabletten€14,99Dreft Platinum plus vaatwastabletten citroen€10,99Dreft Platinum plus vaatwastabletten citroen€14,49Dreft Platinum plus vaatwastabletten original€17,50Dreft Platinum plus vaatwastabletten original€8,99Dreft Platinum vaatwastabletten citroen€6,50Dreft Platinum vaatwastabletten original€12,49 Je betaalt vanaf€12,99 voor 2 stuks Per stuk€6,50vanaf €0,23/st Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft Platinum miracle maxi vaatwascapsules 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €29,99 voor 62 stuks (2 × 31)€59,98 Per stuk€0,48€0,96 Je bespaart €29,99 op 62 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft Platinum miracle mega vaatwascapsules 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €39,99 voor 90 stuks (2 × 45)€79,98 Per stuk€0,44€0,88 Je bespaart €39,99 op 90 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft Platinum miracle vaatwascapsules citroen 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €19,99 voor 40 stuks (2 × 20)€39,98 Per stuk€0,50€1,00 Je bespaart €19,99 op 40 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft Platinum plus vaatwascapsules citroen 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €13,99 voor 38 stuks (2 × 19)€27,98 Per stuk€0,37€0,74 Je bespaart €13,99 op 38 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Dreft Platinum vaatwascapsules citroen 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €17,59 voor 78 stuks (2 × 39)€35,18 Per stuk€0,23€0,46 Je bespaart €17,59 op 78 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Dreft tabs platinum+orig 25st -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €18,99 voor 2 stuks€37,98 Per stuk€9,49€18,99€0,38 per tablet Je bespaart €18,99 op 2 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €17,59 voor 2 stuks€35,18 Per stuk€8,79€17,59€0,23 per tablet Je bespaart €17,59 op 2 stuks
-50% Bewaar AldiVanaf vr 2/10 DREFT Vloeibaar wasmiddel (2 x 32 wasbeurten) 1+1 gratis Je betaalt €10,49 voor 2 stuks€20,98 Per stuk€5,25€10,49€0,08 per wasbeurt Je bespaart €10,49 op 2 stuks
-50% Bewaar LidlTot di 6/10 DREFT Wasmiddel of wasverzachter 1+1 gratis Je betaalt €5,69 per stuk · bij 2 stuks€11,38 Je bespaart €5,69
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 MaxPower Vloeibaar 450ml Dreft 2+2 gratis Je betaalt €9,78 voor 4 stuks€19,56 Per stuk€2,44€4,89€5,42/l Je bespaart €9,78 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 MaxPower Vloeibaar 730ml Dreft 2+2 gratis Je betaalt €15,78 voor 4 stuks€31,56 Per stuk€3,94€7,89€5,40/l Je bespaart €15,78 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 MaxPower Vloeibaar Afwasmiddel Hygiëne 730ml Dreft 2+2 gratis Je betaalt €16,78 voor 4 stuks€33,56 Per stuk€4,20€8,39€5,75/l Je bespaart €16,78 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum All In One 30 Minute Miracle, 20X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €41,18 voor 4 stuks€82,36 Per stuk€10,29€20,59 Je bespaart €41,18 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Bries, Vaatwascapsules 51 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €49,78 voor 4 stuks€99,56 Per stuk€12,45€24,89 Je bespaart €49,78 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Bries, Vaatwascapsules 96 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €89,98 voor 4 stuks€179,96 Per stuk€22,50€44,99 Je bespaart €89,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Citroen Vaatwascapsules 21 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €26,30 voor 4 stuks€52,60 Per stuk€6,58€13,15 Je bespaart €26,30 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Citroen Vaatwascapsules 39 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €39,18 voor 4 stuks€78,36 Per stuk€9,79€19,59 Je bespaart €39,18 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Citroen Vaatwascapsules 66 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €62,70 voor 4 stuks€125,40 Per stuk€15,68€31,35 Je bespaart €62,70 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Miracle All In One 30 Minute Miracle, 45X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €82,38 voor 4 stuks€164,76 Per stuk€20,59€41,19 Je bespaart €82,38 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Plus All In One 30 Minute Miracle, 31X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €61,78 voor 4 stuks€123,56 Per stuk€15,45€30,89 Je bespaart €61,78 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Plus All In One Vaatwascapsules Citroen 19x Dreft 2+2 gratis Je betaalt €29,98 voor 4 stuks€59,96 Per stuk€7,50€14,99 Je bespaart €29,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Plus, Bries, Vaatwascapsules 25 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €39,10 voor 4 stuks€78,20 Per stuk€9,78€19,55 Je bespaart €39,10 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Plus, Bries, Vaatwascapsules 48 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €71,98 voor 4 stuks€143,96 Per stuk€18,00€35,99 Je bespaart €71,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Plus, Citroen, Vaatwascapsules 30 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €44,98 voor 4 stuks€89,96 Per stuk€11,24€22,49 Je bespaart €44,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Plus, Citroen, Vaatwascapsules 40 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €57,78 voor 4 stuks€115,56 Per stuk€14,45€28,89 Je bespaart €57,78 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Platinum Plus, Citroen, Vaatwascapsules 59 X Dreft 2+2 gratis Je betaalt €84,98 voor 4 stuks€169,96 Per stuk€21,25€42,49 Je bespaart €84,98 op 4 stuks
-20% Bewaar HuboTot do 31/12 Dreft Prof afwasmiddel original 5l Promo 20% Je betaalt €23,99 voor 1 stuk€29,99 Per liter€4,80€6,00 Je bespaart €6,00
-20% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Dreft Afwasmiddel 2 voor €4,79 +1 variant Dreft MaxPower Lemon Vloeibaar Afwasmiddel 450ml€2,40Dreft MaxPower Original Vloeibaar Afwasmiddel 450ml€2,40 Je betaalt €4,79 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,40€2,99€5,33/l Je bespaart €1,19 op 2 stuks
-15% Bewaar HuboTot do 31/12 Dreft Original All-in-One vaatwastabletten 90 stuks Promo 15% Je betaalt €33,82 voor 1 stuk€39,79 Per tablet€0,38€0,44 Je bespaart €5,97
-11% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Dreft 3-in-1 Power Lemon Spray 500ml 2 voor €7,99 Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€8,98 Per stuk€4,00€4,49€8,00/l Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-11% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Dreft Quickwash Afwasmiddel 1050ml 2 voor €7,99 Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€8,98 Per stuk€4,00€4,49€3,81/l Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Bewaar bol Dreft MaxPower Vloeibaar Afwasmiddel - 8 x 450ML Select-deal Je betaalt €38,80 voor 1 stuk Per liter€10,78
Bewaar bol Dreft Vaatwastabletten Select-deal +2 varianten Dreft Platinum Plus Vaatwastabletten Citroen - Anti-Dofheidstechnologie - 5 x30 stuks€112,45Dreft Platinum Plus Vaatwastabletten Citroen - Anti-Dofheidstechnologie - 72 stuks€44,99Dreft Platinum Vaatwastabletten Citroen - Moeilijke Uitdagingen - Vettig Filter - 140 stuks€76,99 Je betaalt vanaf€44,99 voor 1 stuk Per tabletvanaf €0,55
Bewaar Delhaize Dreft All In One | Capsules | Citroen | 1+1 Je betaalt €24,99 voor 72 stuks Per stuk€0,35
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Dreft Romantic Rose Vloeibaar Wasmiddel 2340ml, 52 wasbeurten met Kruidvat Club Je betaalt €8,99 voor 1 stuk Per wasbeurt€0,17
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Dreft Romantic Rose Waspoeder 2600g, 40 wasbeurten met Kruidvat Club Je betaalt €8,99 voor 1 stuk Per wasbeurt€0,22