-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Creme 2e halve prijs +2 varianten Aunt Jackie's Coconut Crème Recipes Curl Boss Coconut Curling Gelée 426g€6,74Aunt Jackie's Curls & Coils Coconut Crème Recipes Butter Crème Intensive Moisture Sealant 213g€9,37Aunt Jackie's Curls & Coils Coconut Crème Recipes Coco Wash Coconut Milk Conditioning Cleanser 355ml€9,37 Je betaalt vanaf€13,48 voor 2 stuks Per stuk€6,74vanaf €15,82/kg Je bespaart €4,49 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Curl La La Defining Curl Custard 426g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€15,82/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Conditioner 2e halve prijs +4 varianten Aunt Jackie's Curls & Coils Coco Repair Coconut Crème Deep Conditioner 436ml€9,37Aunt Jackie's Curls & Coils Transform! Hydrating Leave-In Conditioner 426g€9,37Aunt Jackie's Girls Knot Having It Conditioner 355ml€6,74Aunt Jackie's Kids Soft & Sassy Conditioner 434ml€6,74Aunt Jackie's Quench! Leave in Conditioner 355ml€6,74 Je betaalt vanaf€13,48 voor 2 stuks Per stuk€6,74vanaf €15,53/l Je bespaart €4,49 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Curls & Coils Elixir Essentials Hair and Scalp Oil 59ml 2e halve prijs Je betaalt €18,73 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,37€12,49€158,81/l Je bespaart €6,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Curls & Coils Elixir Essentials Hair and Scalp Oil 59ml 2e halve prijs Je betaalt €18,73 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,37€12,49€158,81/l Je bespaart €6,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Curls & Coils Flaxseed Recipes Half & Half Hydrating Silkening Hair Milk 355ml 2e halve prijs Je betaalt €17,98 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€8,99€11,99€25,32/l Je bespaart €6,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Curls & Coils Flaxseed Recipes Purify Me Moisturizing Co-Wash Cleanser 355ml 2e halve prijs Je betaalt €13,42 voor 2 stuks€17,90 Per stuk€6,71€8,95€18,90/l Je bespaart €4,48 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Curls & Coils Flaxseed Recipes Seal it Up Hydrating Sealing Butter 213g 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€35,16/kg Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Gel 2e halve prijs +1 variant Aunt Jackie's Curls & Coils Flaxseed Recipes Tame My Edges Smoothing Gel 71g€6,71Aunt Jackie's Don't Shrink Flaxseed Gel 426g€6,74 Je betaalt vanaf€13,42 voor 2 stuks Per stuk€6,71vanaf €15,82/kg Je bespaart €4,47 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Girls Curling & Twisting Custard 425g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€15,86/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Kids E-Blast Nourishing Scalp Remedy 237ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€28,44/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie's Oh So Clean Shampoo 355ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€18,99/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie'S Oil Elixir Hair en Scalp 60ml 2e halve prijs Je betaalt €18,73 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,37€12,49€156,17/l Je bespaart €6,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Aunt Jackie'S Oil Flaxseed Soft All over 237ml 2e halve prijs Je betaalt €13,42 voor 2 stuks€17,90 Per stuk€6,71€8,95€28,31/l Je bespaart €4,48 op 2 stuks