Voeding met euro korting

Alle 45 actuele promoties in voeding met euro korting van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

45 promoties

Fèves pelées, Egypte -25%
PicardTot zo 11/10

Fèves pelées, Egypte

Picard
-€1,25 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,74
voor 1 stuk€4,99
Per kg€11,08€14,78
Je bespaart €1,25
Mini-cake jambon olives (à trancher) -25%
PicardTot zo 11/10

Mini-cake jambon olives (à trancher)

Picard
-€1 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€16,28€21,72
Je bespaart €1,00
Pommes rissolées XL en cubes -25%
PicardTot zo 11/10

Pommes rissolées XL en cubes

Picard
-€0,75 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,24
voor 1 stuk€2,99
Per kg€2,99€3,99
Je bespaart €0,75
Poulet et mini-farfalles sauce aux 3 fromages -25%
PicardTot zo 11/10

Poulet et mini-farfalles sauce aux 3 fromages

Formule express (express menu)
-€0,79 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,36
voor 1 stuk€3,15
Per kg€10,50€14,01
Je bespaart €0,79
2 crèmes brûlées -25%
PicardTot zo 11/10

2 crèmes brûlées

Picard
-€1,59 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€4,76
voor 1 stuk€6,35
Per kg€26,45€35,29
Je bespaart €1,59
2 flammekueche -25%
PicardTot zo 11/10

2 flammekueche

Picard
-€0,80 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,40
voor 1 stuk€3,20
Per kg€13,33€17,77
Je bespaart €0,80
2 galettes noix de Saint-Jacques -25%
PicardTot zo 11/10

2 galettes noix de Saint-Jacques

Picard
-€1,35 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€4,05
voor 1 stuk€5,40
Per kg€21,60€28,80
Je bespaart €1,35
6 cordons bleus de poulet -25%
PicardTot zo 11/10

6 cordons bleus de poulet

Picard
-€2,10 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€6,30
voor 1 stuk€8,40
Per kg€14,00€18,67
Je bespaart €2,10
Aiguillettes de poulet, 7 à 11 pièces -25%
PicardTot zo 11/10

Aiguillettes de poulet, 7 à 11 pièces

Picard
-€2,15 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€6,45
voor 1 stuk€8,60
Per kg€23,88€31,84
Je bespaart €2,15
Dos de cabillaud MSC, 3 à 6 pièces -25%
PicardTot zo 11/10

Dos de cabillaud MSC, 3 à 6 pièces

Picard
-€5,90 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€17,69
voor 1 stuk€23,59
Per kg€39,31€52,42
Je bespaart €5,90
Fondant au chocolat -25%
PicardTot zo 11/10

Fondant au chocolat

Picard
-€1,85 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€5,55
voor 1 stuk€7,40
Per kg€15,74€20,99
Je bespaart €1,85
Glace La vanille de Madagascar -25%
PicardTot zo 11/10

Glace La vanille de Madagascar

Pure selection
-€1,50 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€4,49
voor 1 stuk€5,99
Per kg€15,76€21,03
Je bespaart €1,50
Gratin d'aubergines -25%
PicardTot zo 11/10

Gratin d'aubergines

Picard
-€1,30 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,90
voor 1 stuk€5,20
Per kg€11,55€15,40
Je bespaart €1,30
Mini-galettes au sarrasin -25%
PicardTot zo 11/10

Mini-galettes au sarrasin

Picard
-€0,95 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,85
voor 1 stuk€3,80
Per kg€19,00€25,33
Je bespaart €0,95
Pizza chèvre, miel, noix -25%
PicardTot zo 11/10

Pizza chèvre, miel, noix

Picard
-€1,30 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,90
voor 1 stuk€5,20
Per kg€13,00€17,33
Je bespaart €1,30
Tarte fine boeuf, cheddar -25%
PicardTot zo 11/10

Tarte fine boeuf, cheddar

Picard
-€1,05 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,15
voor 1 stuk€4,20
Per kg€14,48€19,31
Je bespaart €1,05
4 pralin's vanille -25%
PicardTot zo 11/10

4 pralin's vanille

Picard
-€1,47 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€4,43
voor 1 stuk€5,90
Per kg€16,38€21,82
Je bespaart €1,47
6 beignets de crevette -25%
PicardTot zo 11/10

6 beignets de crevette

Cuisine evasion
-€1,22 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,68
voor 1 stuk€4,90
Per kg€44,54€59,31
Je bespaart €1,22
Poulet Tikka et riz basmati -25%
PicardTot zo 11/10

Poulet Tikka et riz basmati

Cuisine evasion
-€1,57 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€4,73
voor 1 stuk€6,30
Per kg€18,00€23,97
Je bespaart €1,57
Poêlée de pommes de terre grenaille -25%
PicardTot zo 11/10

Poêlée de pommes de terre grenaille

Picard
-€0,97 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,93
voor 1 stuk€3,90
Per kg€8,66€11,53
Je bespaart €0,97
Naanwich poulet tikka massala -24%
PicardTot zo 11/10

Naanwich poulet tikka massala

Cuisine evasion
-€1,01 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,19
voor 1 stuk€4,20
Per kg€28,00€36,87
Je bespaart €1,01
6 beignets de crevette ASC -23%
PicardTot zo 11/10

6 beignets de crevette ASC

Cuisine evasion
-€1,12 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,68
voor 1 stuk€4,80
Per kg€43,63€56,91
Je bespaart €1,12
VAL-DIEU sneetjes 200g -22%
ColruytTot za 10/10

VAL-DIEU sneetjes 200g

-€1,50 per 1 stmet Xtra
Je betaalt
€5,34
voor 1 stuk€6,84
Per kg€26,70€34,20
Je bespaart €1,50
VACHE BLEUE Emmental blokjes 250g -21%
ColruytTot di 6/10

VACHE BLEUE Emmental blokjes 250g

-€1 per 1 stmet Xtra
Je betaalt
€3,79
voor 1 stuk€4,79
Per kg€15,16€19,16
Je bespaart €1,00
TAPAS Y MAS Hummus chili Bio 175g -15%
BioplanetTot di 6/10

TAPAS Y MAS Hummus chili Bio 175g

-€0,50 per 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€2,89
voor 1 stuk€3,39
Per kg€16,52€19,38
Je bespaart €0,50

Promoties laden…

Vragen over voeding met euro korting

Hoeveel promoties zijn er in voeding met euro korting deze week?

Er zijn 45 actuele promoties in voeding met euro korting, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met euro korting?

Picard, met 39 promoties, gevolgd door Colruyt (3) en Bioplanet (3).

Wat is de grootste korting in voeding met euro korting?

-25% op PERE JOSEPH abdijkaas sn.Original 350g bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.