Drank met euro korting

Alle 59 actuele promoties in drank met euro korting van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

59 promoties

Sodastream Siroop | Lipton Green Ice Tea -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Sodastream Siroop | Lipton Green Ice Tea

-€6,99 voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€10,59/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Ginger Beer 25cl can -25%
CarrefourTot ma 5/10

Ginger Beer 25cl can

Fever-Tree
-€0,50
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per liter€5,96€7,96
Je bespaart €0,50
Sparkling Pink Grapefruit 25cl can -25%
CarrefourTot ma 5/10

Sparkling Pink Grapefruit 25cl can

Fever-Tree
-€0,50
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per liter€5,96€7,96
Je bespaart €0,50
De Luxe Wodka 70 cl -17%
CarrefourTot ma 12/10

De Luxe Wodka 70 cl

Nemiroff
-€3
Je betaalt
€14,99
voor 1 stuk€17,99
Per liter€21,41€25,69
Je bespaart €3,00
0,7L -14%
CarrefourTot ma 12/10

0,7L

Monkey Shoulder
-€5
Je betaalt
€31,55
voor 1 stuk€36,55
Per liter€45,07€52,21
Je bespaart €5,00
Crème Brulee 0.7L -12%
CarrefourTot ma 12/10

Crème Brulee 0.7L

Licor 43
-€2,50
Je betaalt
€17,49
voor 1 stuk€19,99
Per liter€24,99€28,56
Je bespaart €2,50
Gouden Carolus Bier | 10% alc -12%
DelhaizeTot wo 6/1

Gouden Carolus Bier | 10% alc

-€1met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€7,99
Per liter€5,29€6,05
Je bespaart €1,00
Pisang Ambon Banaan Likeur | 17% -12%
DelhaizeTot wo 7/10

Pisang Ambon Banaan Likeur | 17%

-€2met SuperPlus
Je betaalt
€14,35
voor 1 stuk€16,35
Per liter€20,50€23,36
Je bespaart €2,00
Tanqueray Gin | Ten | 47,3% alc -12%
DelhaizeTot wo 7/10

Tanqueray Gin | Ten | 47,3% alc

-€5met SuperPlus
Je betaalt
€36,09
voor 1 stuk€41,09
Per liter€51,56€58,70
Je bespaart €5,00
The Passion Drink Liqueur 70 cl -12%
CarrefourTot ma 12/10

The Passion Drink Liqueur 70 cl

Passoã
-€2
Je betaalt
€14,95
voor 1 stuk€16,95
Per liter€21,35€24,21
Je bespaart €2,00
Bacardi – Bombay -11%
IntermarchéTot zo 4/10

Bacardi – Bombay

-€2,00
Je betaalt
vanaf€15,99
voor 1 stuk
Per liter€22,84
Je bespaart €2,00
Bombay Sapphire Gin -11%
DelhaizeTot wo 7/10

Bombay Sapphire Gin

-€2met SuperPlus
Je betaalt
€15,99
voor 1 stuk€17,99
Per liter€31,98€35,98
Je bespaart €2,00
Get 27 Get 27 | 70cl -11%
DelhaizeTot wo 7/10

Get 27 Get 27 | 70cl

-€2met SuperPlus
Je betaalt
€15,99
voor 1 stuk€17,99
Per liter€22,84€25,70
Je bespaart €2,00
Liqueur de Menthe 700 ml -11%
CarrefourTot ma 5/10

Liqueur de Menthe 700 ml

Get 27
-€2
Je betaalt
€15,99
voor 1 stuk€17,99
Per liter€22,84€25,70
Je bespaart €2,00
Eristoff Vodka | Rood | 18% ALC. -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Eristoff Vodka | Rood | 18% ALC.

-€1,50met SuperPlus
Je betaalt
€12,95
voor 1 stuk€14,45
Per liter€18,50€20,64
Je bespaart €1,50
Licor 43 Likeur | Fruit | 31% ALC. -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Licor 43 Likeur | Fruit | 31% ALC.

-€2,50met SuperPlus
Je betaalt
€21,49
voor 1 stuk€23,99
Per liter€30,70€34,27
Je bespaart €2,50
London Dry Gin 70cl 37,5% -10%
CarrefourTot ma 5/10

London Dry Gin 70cl 37,5%

Bombay
-€2
Je betaalt
€17,99
voor 1 stuk€19,99
Per liter€25,70€28,56
Je bespaart €2,00
Filliers Appeljenever 18% -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Filliers Appeljenever 18%

-€3 voor 2met SuperPlus
Je betaalt
€27,70
voor 2 stuks€30,70
Per stuk€13,85€15,35€19,79/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Filliers Citroenjenever | 18% -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Filliers Citroenjenever | 18%

-€3 voor 2met SuperPlus
Je betaalt
€27,58
voor 2 stuks€30,58
Per stuk€13,79€15,29€19,70/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Filliers Passievruchten | Jenever | 18% -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Filliers Passievruchten | Jenever | 18%

-€3 voor 2met SuperPlus
Je betaalt
€27,58
voor 2 stuks€30,58
Per stuk€13,79€15,29€19,70/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Bacardi Rum | Carta Negra | 37.5% -10%
DelhaizeTot wo 7/10

Bacardi Rum | Carta Negra | 37.5%

-€2met SuperPlus
Je betaalt
€18,99
voor 1 stuk€20,99
Per liter€27,13€29,99
Je bespaart €2,00
Carta Blanca Rum 700 ml -10%
CarrefourTot ma 5/10

Carta Blanca Rum 700 ml

Bacardi
-€2
Je betaalt
€18,99
voor 1 stuk€20,99
Per liter€27,13€29,99
Je bespaart €2,00
Whiskey Tennessee 70 cl -10%
CarrefourTot ma 5/10

Whiskey Tennessee 70 cl

Jack Daniel's
-€2,50
Je betaalt
€23,69
voor 1 stuk€26,19
Per liter€33,84€37,41
Je bespaart €2,50
Eristoff Vodka | Wit | 37,5% ALC. -9%
DelhaizeTot wo 7/10

Eristoff Vodka | Wit | 37,5% ALC.

-€1,50met SuperPlus
Je betaalt
€14,49
voor 1 stuk€15,99
Per liter€20,70€22,84
Je bespaart €1,50
Original 70cl 37,5% -9%
CarrefourTot ma 5/10

Original 70cl 37,5%

Eristoff
-€1,50
Je betaalt
€14,49
voor 1 stuk€15,99
Per liter€20,70€22,84
Je bespaart €1,50
Watermelon 70cl 18% -9%
CarrefourTot ma 5/10

Watermelon 70cl 18%

Eristoff
-€1,50
Je betaalt
€14,95
voor 1 stuk€16,45
Per liter€21,36€23,50
Je bespaart €1,50
Fb 70cl 40% FY23 -9%
CarrefourTot ma 5/10

Fb 70cl 40% FY23

William Lawson's
-€1,50
Je betaalt
€15,29
voor 1 stuk€16,79
Per liter€21,85€23,99
Je bespaart €1,50
Speculoos 6x0.7L -9%
CarrefourTot ma 12/10

Speculoos 6x0.7L

Licor 43
-€2,50
Je betaalt
€25,45
voor 1 stuk€27,95
Per liter€33,94€37,27
Je bespaart €2,50
Bombay Gin | London dry | 40% ALC. -9%
DelhaizeTot wo 7/10

Bombay Gin | London dry | 40% ALC.

-€2met SuperPlus
Je betaalt
€20,65
voor 1 stuk€22,65
Per liter€29,50€32,36
Je bespaart €2,00
Eristoff Vodka | Watermeloen -9%
DelhaizeTot wo 7/10

Eristoff Vodka | Watermeloen

-€1,50met SuperPlus
Je betaalt
€15,49
voor 1 stuk€16,99
Per liter€22,13€24,27
Je bespaart €1,50
Filliers Jenever | Groene appels | 18% -9%
DelhaizeTot wo 7/10

Filliers Jenever | Groene appels | 18%

-€3 voor 2met SuperPlus
Je betaalt
€30,98
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€15,49€16,99€22,13/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Sapphire Dry Gin 70cl 40% -9%
CarrefourTot ma 5/10

Sapphire Dry Gin 70cl 40%

Bombay
-€2
Je betaalt
€20,65
voor 1 stuk€22,65
Per liter€29,50€32,36
Je bespaart €2,00
Bacardi Rum | Carta Negra | 40% -9%
DelhaizeTot wo 7/10

Bacardi Rum | Carta Negra | 40%

-€2met SuperPlus
Je betaalt
€20,99
voor 1 stuk€22,99
Per liter€29,98€32,84
Je bespaart €2,00
Eristoff Vodka | Pink -8%
DelhaizeTot wo 7/10

Eristoff Vodka | Pink

-€1,50met SuperPlus
Je betaalt
€16,25
voor 1 stuk€17,75
Per liter€23,22€25,36
Je bespaart €1,50

Alle 59 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over drank met euro korting

Hoeveel promoties zijn er in drank met euro korting deze week?

Er zijn 59 actuele promoties in drank met euro korting, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met euro korting?

Delhaize, met 35 promoties, gevolgd door Carrefour (20) en Intermarché (4).

Wat is de grootste korting in drank met euro korting?

-33% op Sodastream Siroop | Lipton Green Ice Tea bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.