Promoties bij Prik & Tik

Alle 112 actuele promoties bij Prik & Tik op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

112 promoties

Schweppes Agrum blik 6 x 33cl -50%
Prik & TikTot do 8/10

Schweppes Agrum blik 6 x 33cl

Promo
Je betaalt
€3,21
voor 1 stuk€6,42
Per liter€1,62€3,24
Je bespaart €3,21
Schweppes Mojito blik 6 x 33cl -50%
Prik & TikTot do 8/10

Schweppes Mojito blik 6 x 33cl

Promo
Je betaalt
€3,21
voor 1 stuk€6,42
Per liter€1,62€3,24
Je bespaart €3,21
Super 8 IPA clip 4 x 33cl -50%
Prik & Tik

Super 8 IPA clip 4 x 33cl

1+1 gratis
Je betaalt
€6,92
voor 2 stuks€13,84
Per stuk€3,46€6,92€2,62/l
Je bespaart €6,92 op 2 stuks
Vintense 0% Chardonnay fles 20cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Chardonnay fles 20cl

2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€9,95/l
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Vintense 0% Chardonnay fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Chardonnay fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€18,42
voor 3 stuks€27,63
Per stuk€6,14€9,21€8,19/l
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense 0% Merlot fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Merlot fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€18,42
voor 3 stuks€27,63
Per stuk€6,14€9,21€8,19/l
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense 0% Syrah Rosé fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Syrah Rosé fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€18,42
voor 3 stuks€27,63
Per stuk€6,14€9,21€8,19/l
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€13,26
voor 3 stuks€19,89
Per stuk€4,42€6,63€5,89/l
Je bespaart €6,63 op 3 stuks
Vintense Sangria 0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Sangria 0% fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€12,50
voor 3 stuks€18,75
Per stuk€4,17€6,25€5,56/l
Je bespaart €6,25 op 3 stuks
Canada Dry blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Canada Dry blik 6 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€8,93
voor 2 stuks€11,90
Per stuk€4,46€5,95€2,25/l
Je bespaart €2,97 op 2 stuks
Chouffe Cherry clip 4 x 33cl -25%
Prik & TikTot do 8/10

Chouffe Cherry clip 4 x 33cl

Promo
Je betaalt
€5,43
voor 1 stuk€7,24
Per liter€4,11€5,48
Je bespaart €1,81
Desperados clip 6 x 33cl -25%
Prik & TikTot do 8/10

Desperados clip 6 x 33cl

Promo
Je betaalt
€8,96
voor 1 stuk€11,95
Per liter€4,53€6,04
Je bespaart €2,99
Dr Pepper blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Dr Pepper blik 6 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€13,32
Per stuk€5,00€6,66€2,53/l
Je bespaart €3,33 op 2 stuks
Gini Lemon blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Gini Lemon blik 6 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€13,32
Per stuk€5,00€6,66€2,53/l
Je bespaart €3,33 op 2 stuks
Gini Zero blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Gini Zero blik 6 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€9,54
voor 2 stuks€12,72
Per stuk€4,77€6,36€2,41/l
Je bespaart €3,18 op 2 stuks
Herkenrode Cister fles 33cl -25%
Prik & Tik

Herkenrode Cister fles 33cl

3+1 gratis
Je betaalt
€7,59
voor 4 stuks€10,12
Per stuk€1,90€2,53€5,76/l
Je bespaart €2,53 op 4 stuks
Herkenrode Noctis fles 33cl -25%
Prik & Tik

Herkenrode Noctis fles 33cl

3+1 gratis
Je betaalt
€7,59
voor 4 stuks€10,12
Per stuk€1,90€2,53€5,76/l
Je bespaart €2,53 op 4 stuks
Herkenrode Vesper fles 33cl -25%
Prik & Tik

Herkenrode Vesper fles 33cl

3+1 gratis
Je betaalt
€8,46
voor 4 stuks€11,28
Per stuk€2,11€2,82€6,39/l
Je bespaart €2,82 op 4 stuks

Alle 112 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Prik & Tik

Hoeveel promoties zijn er bij Prik & Tik deze week?

Er zijn 112 actuele promoties bij Prik & Tik (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Prik & Tik?

-50% op Schweppes Agrum blik 6 x 33cl bij Prik & Tik, geldig tot 8/10.

Welke soort korting komt het meest voor bij Prik & Tik?

Nieuwe prijs: 52 van de 112 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.