Wasmiddel in promotie

Alle 154 actuele promoties op wasmiddel van 19 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

154 promoties

Ariel 4in1 pods+ ultra wasmiddelcapsules -56%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ariel 4in1 pods+ ultra wasmiddelcapsules

Voor €9,99met Bonuskaart
Je betaalt
€9,99
voor 26 stuks€22,99
Per stuk€0,38€0,87
Je bespaart €13,00 op 26 stuks
Dash Wasmiddel -50%
PODS®, Wasmiddelen Capsules, 15 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wasmiddelen Capsules, 15

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€23,98
voor 4 stuks€47,96
Per stuk€6,00€11,99
Je bespaart €23,98 op 4 stuks
PODS®, Wasmiddelen Capsules, 26 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wasmiddelen Capsules, 26

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€39,98
voor 4 stuks€79,96
Per stuk€9,99€19,99
Je bespaart €39,98 op 4 stuks
Vloeibaar wasmiddel - 20 wasbeurten -50%
Di

Vloeibaar wasmiddel - 20 wasbeurten

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€0,17 per wasbeurt
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ariel Wasmiddel -50%
CarrefourTot ma 5/10

Ariel Wasmiddel

Je betaalt
vanaf€32,90
voor 4 stuks
Per stuk€8,22vanaf €0,25 per wasbeurt
Je bespaart €32,90 op 4 stuks
Wasmiddel, 30 Wasbeurten -50%
CarrefourTot ma 12/10

Wasmiddel, 30 Wasbeurten

2+2 gratis
+1 variant
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99€0,30 per wasbeurt
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
Ariel 4in1 pods+ ultra wasmiddelcapsules -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ariel 4in1 pods+ ultra wasmiddelcapsules

Voor €9,99met Bonuskaart
Je betaalt
€9,99
voor 15 stuks€14,99
Per stuk€0,67€1,01
Je bespaart €5,00 op 15 stuks
Kruidvat Wasmiddeldoekjes 20 stuks -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Wasmiddeldoekjes 20 stuks

2e halve prijs
Je betaalt
€4,49
voor 40 stuks (2 × 20)€5,98
Per stuk€0,11€0,15
Je bespaart €1,49 op 40 stuks
Vloeibaar Wasmiddel Wol & Fijnwas 1,43L -5%
CarrefourTot do 31/12

Vloeibaar Wasmiddel Wol & Fijnwas 1,43L

Ecover
-5% voor 2
Je betaalt
€16,32
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€8,16€8,59€5,71/l
Je bespaart €0,86 op 2 stuks

Alle 154 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Wasmiddel in promotie

Hoeveel promoties zijn er op wasmiddel deze week?

Er zijn 154 actuele promoties op wasmiddel, bij 19 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op wasmiddel?

Carrefour, met 28 promoties, gevolgd door Albert Heijn (27) en Delhaize (26).

Wat is de grootste korting op wasmiddel?

-60% op Dash – Platinum bij Intermarché, geldig tot 4/10.

Welke promoties op wasmiddel lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10), VANISH Oxi Action-spray, 2 st. (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), FORMIL Wasmiddel bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op wasmiddel?

Gratis erbij: 70 van de 154 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.