Reinigingsgel in promotie

Alle 34 actuele promoties op reinigingsgel van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

34 promoties

Zarqa Clear Skin Reinigingsgel - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Zarqa Clear Skin Reinigingsgel - 200ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€23,23
voor 2 stuks€30,98
Per stuk€11,62€15,49€58,10/l
Je bespaart €7,75 op 2 stuks
LANCÔME GEL ÉCLAT SCHUIMENDE REINIGINGSGEL 125 ML
ICI Paris XLTot zo 4/10

LANCÔME GEL ÉCLAT SCHUIMENDE REINIGINGSGEL 125 ML

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen bij aankoop van min. €120 aan Lancôme productenmet Beauty Member Card
Je betaalt
€33,60
voor 1 stuk
Per liter€268,80
Melvita Zuiverende Reinigingsgel 150 ml
Medi-MarketTot di 27/10

Melvita Zuiverende Reinigingsgel 150 ml

🔥 CRAZY DAYS MEDI-MARKET : Exclusieve kortingen op honderden producten 🔥
Je betaalt
€23,90
voor 1 stuk
Per liter€159,33
Face cleansing powder -30%
Di

Face cleansing powder

WAAM
-30%
Je betaalt
€9,03
voor 1 stuk€12,90
Per kg€180,60€258,00
Je bespaart €3,87
Q+A Hyaluronic Acid Gel Cleanser - 125ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Q+A Hyaluronic Acid Gel Cleanser - 125ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€59,92/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Dermolin Facewash 100ml
KruidvatTot zo 15/11

Dermolin Facewash 100ml

Met gratis artikel
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk
Per liter€99,90

Promoties laden…

Vragen over Reinigingsgel in promotie

Hoeveel promoties zijn er op reinigingsgel deze week?

Er zijn 34 actuele promoties op reinigingsgel, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op reinigingsgel?

Medi-Market, met 10 promoties, gevolgd door Di (7) en Kruidvat (7).

Wat is de grootste korting op reinigingsgel?

-54% op Mustela NH Milde Reinigingsgel 750ml bij Medi-Market.

Welke soort korting komt het meest voor op reinigingsgel?

% korting: 14 van de 34 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.