Olijfolie in promotie

Alle 18 actuele promoties op olijfolie van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

Coppini – Olijfolie -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Coppini – Olijfolie

1+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 2 stuks€27,96
Per stuk€6,99€13,98€6,99/l
Je bespaart €13,98 op 2 stuks
1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen -50%
Extra zachte surgras zeep - Olijfolie -25%
Di

Extra zachte surgras zeep - Olijfolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€13,76/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Hydraterende Bodylotion met Olijfolie -25%
Di

Hydraterende Bodylotion met Olijfolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€20,96/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Mini crackers olijfolie & oregano 250g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Mini crackers olijfolie & oregano 250g

LU
3+1 gratis
Je betaalt
€6,69
voor 4 stuks€8,92
Per stuk€1,67€2,23€6,68/kg
Je bespaart €2,23 op 4 stuks
LU cracker mini olijfolie&oregano 250g -20%
OKayTot di 6/10

LU cracker mini olijfolie&oregano 250g

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,57
voor 2 stuks€4,46
Per stuk€1,78€2,23€7,12/kg
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
Tonijn in Olijfolie 3 x 80 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Tonijn in Olijfolie 3 x 80 g

Rio Mare
-5% voor 2
Je betaalt
€13,39
voor 2 stuks€14,10
Per stuk€6,70€7,05€42,95/kg
Je bespaart €0,71 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Olijfolie in promotie

Hoeveel promoties zijn er op olijfolie deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op olijfolie, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op olijfolie?

Holland & Barrett, met 5 promoties, gevolgd door Di (4) en Carrefour (4).

Wat is de grootste korting op olijfolie?

-60% op 60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op olijfolie?

% korting: 7 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.