Noten in promotie

Alle 112 actuele promoties op noten van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

112 promoties

luxe notenmix gezouten 180g -35%
HEMATot ma 5/10

luxe notenmix gezouten 180g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€19,44/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
luxe notenmix ongezouten 175g -35%
HEMATot ma 5/10

luxe notenmix ongezouten 175g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€20,00/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken

2+1 gratis
58 producten
Je betaalt
vanaf€5,78
voor 3 stuks
Per stuk€1,93vanaf €6,92/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Notenmengeling Bio 160 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Notenmengeling Bio 160 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€21,13/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Delhaize Protein topping seeds | Bio -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Protein topping seeds | Bio

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€12,67/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
pecannoten gezouten 160g -35%
HEMATot ma 5/10

pecannoten gezouten 160g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€21,88/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
pistachenoten gezouten 165g -35%
HEMATot ma 5/10

pistachenoten gezouten 165g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€21,21/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Nakd of Trek -33%
JumboTot di 6/10

Nakd of Trek

2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99
Je bespaart €3,98 op 3 stuks
BONI BIO cashewnoten 250g -30%
ColruytTot di 6/10

BONI BIO cashewnoten 250g

Boni Selection Bio
-30% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,49€4,99€13,96/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Boni Selection Bio cashewnoten 250g -30%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Bio cashewnoten 250g

-30% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,49€4,99€13,96/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
cashewnoten gezouten 190g -30%
HEMATot ma 5/10

cashewnoten gezouten 190g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,50€4,99€18,42/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
cashewnoten ongezouten 190g -30%
HEMATot ma 5/10

cashewnoten ongezouten 190g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,50€4,99€18,42/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g) -30%
AldiLaatste dag

SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g)

2e aan -60%
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,40€1,99€4,65/kg
Je bespaart €1,19 op 2 stuks
amandelen gezouten 200g -27%
HEMATot ma 5/10

amandelen gezouten 200g

2 voor €6,99met HEMA extra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,50€4,79€17,50/kg
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
Baking Gepelde Pistachenoten 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Baking Gepelde Pistachenoten 150 g

Carrefour
3+1 gratis
Je betaalt
€21,00
voor 4 stuks€28,00
Per stuk€5,25€7,00€35,00/kg
Je bespaart €7,00 op 4 stuks
Cashewnoten Mexicaanse Smaak Bio 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Cashewnoten Mexicaanse Smaak Bio 150 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Gedroogd Abrikozen 250 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Gedroogd Abrikozen 250 g

Carrefour
3+1 gratis
Je betaalt
€9,00
voor 4 stuks€12,00
Per stuk€2,25€3,00€12,50/kg
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Gedroogd Deglet Nour Dadels 250 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Gedroogd Deglet Nour Dadels 250 g

Carrefour
3+1 gratis
Je betaalt
€7,50
voor 4 stuks€10,00
Per stuk€1,88€2,50€7,52/kg
Je bespaart €2,50 op 4 stuks
Gedroogd Vijgen 250 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Gedroogd Vijgen 250 g

Carrefour
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€13,52/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Gepelde Amandelen Bio 160 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Gepelde Amandelen Bio 160 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€24,14/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Geroosterde Amandelen Bio 140 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Geroosterde Amandelen Bio 140 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€24,14/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Medjoul Dadels 200 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Medjoul Dadels 200 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€16,90/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Natuur Paranoten 200 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Natuur Paranoten 200 g

Carrefour
3+1 gratis
Je betaalt
€18,00
voor 4 stuks€24,00
Per stuk€4,50€6,00€22,50/kg
Je bespaart €6,00 op 4 stuks
Ontpitte Dadels Bio 170 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Ontpitte Dadels Bio 170 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€6,00
voor 4 stuks€8,00
Per stuk€1,50€2,00€8,82/kg
Je bespaart €2,00 op 4 stuks

Alle 112 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Noten in promotie

Hoeveel promoties zijn er op noten deze week?

Er zijn 112 actuele promoties op noten, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op noten?

Carrefour, met 64 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (18) en HEMA (10).

Wat is de grootste korting op noten?

-50% op Holland & Barrett Bombay Protein Mix - 210g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op noten lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: TRADER JOE'S Noten- en vruchtenmix, 5 st. (2 x (5 x 40 g)) bij Aldi (tot 1/10), SUN SNACKS Cocktailmix (2 x 300 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op noten?

Gratis erbij: 62 van de 112 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.