Mineraalwater in promotie

Alle 27 actuele promoties op mineraalwater van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

27 promoties

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L

Evian
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€0,31/l
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Bru – Licht bruisend mineraalwater -20%
IntermarchéTot zo 4/10

Bru – Licht bruisend mineraalwater

2e aan -40% naar keuze
Je betaalt
vanaf€7,34
voor 2 stuks
Per stuk€3,67
Je bespaart €1,84 op 2 stuks
Spa Reine – Natuurlijk mineraalwater -15%
IntermarchéTot zo 4/10

Spa Reine – Natuurlijk mineraalwater

2e aan -30%
Je betaalt
€8,46
voor 2 stuks€9,96
Per stuk€4,23€4,98€0,47/l
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
Spa Mineraalwater | Plat | Niet Bruisend -15%
DelhaizeTot wo 7/10

Spa Mineraalwater | Plat | Niet Bruisend

2e aan -30%met SuperPlus
Je betaalt
€8,65
voor 2 stuks€10,18
Per stuk€4,33€5,09€0,48/l
Je bespaart €1,53 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Mineraalwater in promotie

Hoeveel promoties zijn er op mineraalwater deze week?

Er zijn 27 actuele promoties op mineraalwater, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op mineraalwater?

Carrefour, met 12 promoties, gevolgd door Delhaize (6) en Prik & Tik (5).

Wat is de grootste korting op mineraalwater?

-50% op Evian Mineraalwater | Niet bruisend | PET bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke promoties op mineraalwater lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: SPA Mineraalwater, 6 st. (2 x (6 x 1.5 l)) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op mineraalwater?

2e aan korting: 10 van de 27 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.