Melkchocolade in promotie

Alle 28 actuele promoties op melkchocolade van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

28 promoties

LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g

Prince
2+2 gratis
Je betaalt
€4,94
voor 4 stuks€9,88
Per stuk€1,24€2,47€6,63/kg
Je bespaart €4,94 op 4 stuks
Milka Leo melkchocolade 12x33g -30%
OKayTot di 6/10

Milka Leo melkchocolade 12x33g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,32
voor 3 stuks€16,17
Per stuk€3,77€5,39€9,52/kg
Je bespaart €4,85 op 3 stuks
AH Melkchocolade kruidnoten -27%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Melkchocolade kruidnoten

2 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€6,88
Per stuk€2,50€3,44€10,00/kg
Je bespaart €1,88 op 2 stuks
Kellogg's Trésor melkchocolade 410g -25%
OKayTot di 6/10

Kellogg's Trésor melkchocolade 410g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,88
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,44€3,25€5,95/kg
Je bespaart €1,62 op 2 stuks
Special K Melkchocolade 500 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Special K Melkchocolade 500 g

Kellogg's
-5% voor 2
Je betaalt
€10,92
voor 2 stuks€11,50
Per stuk€5,46€5,75€10,92/kg
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Spoonful of Chocolate Melk - 36g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Spoonful of Chocolate Melk - 36g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€41,39/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Spoonful Of Chocolate Puur - 36g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Spoonful Of Chocolate Puur - 36g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€41,39/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Melkchocolade in promotie

Hoeveel promoties zijn er op melkchocolade deze week?

Er zijn 28 actuele promoties op melkchocolade, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op melkchocolade?

Carrefour, met 16 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (3) en OKay (2).

Wat is de grootste korting op melkchocolade?

-50% op Lotus Cake donut gebak met melkchocolade Choco mania 6x34g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op melkchocolade?

2e aan korting: 9 van de 28 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.