Luiers in promotie

Alle 105 actuele promoties op luiers van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

105 promoties

Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,26 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,34 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,38 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€50,00
voor 3 stuks€116,37
Per stuk€16,67€38,79vanaf €0,27 per luier
Je bespaart €66,37 op 3 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€65,00
voor 2 stuks€143,98
Per stuk€32,50€71,99vanaf €0,29 per luier
Je bespaart €78,98 op 2 stuks
Pampers Luiers -52%
Delhaize Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 4

1+1 gratis
Je betaalt
€5,75
voor 48 stuks (2 × 24)€11,50
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €5,75 op 48 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5

1+1 gratis
Je betaalt
€5,65
voor 44 stuks (2 × 22)€11,30
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €5,65 op 44 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€11,39
voor 84 stuks (2 × 42)€22,78
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €11,39 op 84 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6

1+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 40 stuks (2 × 20)€11,10
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €5,55 op 40 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€10,69
voor 80 stuks (2 × 40)€21,38
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €10,69 op 80 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 36 stuks (2 × 18)€13,98
Per stuk€0,19€0,38
Je bespaart €6,99 op 36 stuks
Harmonie Luiers -50%
Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€13,59
voor 2 stuks€27,18
Per stuk€6,79€13,59€0,31 per luier
Je bespaart €13,59 op 2 stuks
Pampers Baby-Dry -50%
Pampers Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 4

2+2 gratis
Je betaalt
€26,30
voor 120 stuks (4 × 30)€52,60
Per stuk€0,22€0,44
Je bespaart €26,30 op 120 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 5

2+2 gratis
Je betaalt
€28,98
voor 92 stuks (4 × 23)€57,96
Per stuk€0,32€0,64
Je bespaart €28,98 op 92 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 6

2+2 gratis
Je betaalt
€29,98
voor 80 stuks (4 × 20)€59,96
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €29,98 op 80 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 7 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 7

2+2 gratis
Je betaalt
€29,98
voor 72 stuks (4 × 18)€59,96
Per stuk€0,42€0,84
Je bespaart €29,98 op 72 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 8 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 8

2+2 gratis
Je betaalt
€25,58
voor 64 stuks (4 × 16)€51,16
Per stuk€0,40€0,80
Je bespaart €25,58 op 64 stuks

Alle 105 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Luiers in promotie

Hoeveel promoties zijn er op luiers deze week?

Er zijn 105 actuele promoties op luiers, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op luiers?

Kruidvat, met 45 promoties, gevolgd door Delhaize (33) en Carrefour (18).

Wat is de grootste korting op luiers?

-60% op Pampers Baby bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op luiers?

Gratis erbij: 40 van de 105 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.