Kauwgom in promotie

Alle 18 actuele promoties op kauwgom van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 03/10/2026 · 13:03

18 promoties

Peppersmith Peppermint Kauwgom - 15g -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

Peppersmith Peppermint Kauwgom - 15g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€99,34/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
Delicious Pepermunt Suikervrij - 130g -33%
Holland & BarrettNog tot morgen

Delicious Pepermunt Suikervrij - 130g

2+1 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,39€3,59€18,39/kg
Je bespaart €3,59 op 3 stuks
BenBits Gum Peppermint - 18g -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

BenBits Gum Peppermint - 18g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,23
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,12€1,49€62,22/kg
Je bespaart €0,75 op 2 stuks
BenBits Gum Spearmint - 18g -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

BenBits Gum Spearmint - 18g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,23
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,12€1,49€62,22/kg
Je bespaart €0,75 op 2 stuks
Peppersmith Peppermint Mints -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

Peppersmith Peppermint Mints

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,83
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,42€1,89€94,67/kg
Je bespaart €0,95 op 2 stuks
True Gum Mango - 21g -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

True Gum Mango - 21g

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,04
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€96,19/kg
Je bespaart €1,34 op 2 stuks
True Mints Cherry -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

True Mints Cherry

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,13
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,57€2,09€120,77/kg
Je bespaart €1,05 op 2 stuks
True Mints Fresh Mint -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

True Mints Fresh Mint

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,13
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,57€2,09€120,77/kg
Je bespaart €1,05 op 2 stuks
True Mints Watermelon -25%
Holland & BarrettNog tot morgen

True Mints Watermelon

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,13
voor 2 stuks€4,18
Per stuk€1,57€2,09€120,77/kg
Je bespaart €1,05 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Kauwgom in promotie

Hoeveel promoties zijn er op kauwgom deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op kauwgom, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 3/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op kauwgom?

Holland & Barrett, met 10 promoties, gevolgd door bol (7) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op kauwgom?

-33% op Stimorol Kauwgom bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties op kauwgom lopen binnenkort af?

11 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Peppersmith Peppermint Kauwgom - 15g bij Holland & Barrett (tot 4/10), True Gum Kauwgom bij Holland & Barrett (tot 4/10), Delicious Pepermunt Suikervrij - 130g bij Holland & Barrett (tot 4/10).

Welke soort korting komt het meest voor op kauwgom?

2e aan korting: 9 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.