Haarmasker in promotie

Alle 38 actuele promoties op haarmasker van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

38 promoties

De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml

50% korting
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€14,99
Per liter€37,45€74,95
Je bespaart €7,50
haarmasker herstellend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker herstellend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
haarmasker verzorgend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker verzorgend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Verfraaiend haarmasker -30%
Di

Verfraaiend haarmasker

WAAM
-30%
Je betaalt
€12,59
voor 1 stuk€17,99
Per liter€50,36€71,96
Je bespaart €5,40
Ontvang een sisley pouch met luxe hair rituel miniaturen
Curls Matter Frizz-Free Hair Mask - 300ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Curls Matter Frizz-Free Hair Mask - 300ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€22,34
voor 2 stuks€29,78
Per stuk€11,17€14,89€37,23/l
Je bespaart €7,44 op 2 stuks
Gliss Split-Ends Cream 50ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Gliss Split-Ends Cream 50ml

2e halve prijs
Je betaalt
€10,79
voor 2 stuks€14,38
Per stuk€5,39€7,19€107,80/l
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Syoss Intense Repair Hair Mask 400ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Syoss Intense Repair Hair Mask 400ml

2e halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€18,73/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
KÉRASTASE Haar
ICI Paris XLTot zo 18/10

KÉRASTASE Haar

Ontvang een mini kérastase genesis bain hydra-fortifiant shampoo bij aankoop van min. €69 aan Kérastase Genesis productenmet Beauty Member Card
+1 variant
Je betaalt
vanaf€22,48
voor 1 stuk
Per litervanaf €434,13

Promoties laden…

Vragen over Haarmasker in promotie

Hoeveel promoties zijn er op haarmasker deze week?

Er zijn 38 actuele promoties op haarmasker, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op haarmasker?

Kruidvat, met 20 promoties, gevolgd door ICI Paris XL (7) en Holland & Barrett (6).

Wat is de grootste korting op haarmasker?

-50% op 1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op haarmasker?

Gratis erbij: 11 van de 38 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.