Eyeliner in promotie

Alle 24 actuele promoties op eyeliner van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

24 promoties

Wonder Ink Eyeliner -35%
Di

Wonder Ink Eyeliner

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€15,59
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€7,79€11,99€6.491,67/l
Je bespaart €8,39 op 2 stuks
Wonder'Ink Precision Eyeliner Pen -35%
Di

Wonder'Ink Precision Eyeliner Pen

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€15,59
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€7,79€11,99
Je bespaart €8,39 op 2 stuks
MCoBeauty Eyeliner -25%
NYX Professional Makeup Eyeliner -20%
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
L'Oreal Eyeliner
Maybelline Eyeliner
Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes
ICI Paris XLTot zo 18/10

Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes

Je betaalt
vanaf€41,20
voor 1 stuk
Epic Ink Liner -70%
Di

Epic Ink Liner

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€3,28
voor 1 stuk€10,95
Je bespaart €7,67
Exaggerate Eye Liner -35%
Di

Exaggerate Eye Liner

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€14,29
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€7,14€10,99
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
Liner Feutre -35%
Di

Liner Feutre

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Liner Feutre -35%
Di

Liner Feutre

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99€2.272,50/l
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Liner Feutre Slim -35%
Di

Liner Feutre Slim

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99€11.362,50/l
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Liner Pinceau -35%
Di

Liner Pinceau

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€9,10
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€4,55€7,00
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Twist'Matic Kajal Eye Pencil -35%
Di

Twist'Matic Kajal Eye Pencil

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€15,59
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€7,79€11,99
Je bespaart €8,39 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Eyeliner in promotie

Hoeveel promoties zijn er op eyeliner deze week?

Er zijn 24 actuele promoties op eyeliner, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op eyeliner?

Di, met 11 promoties, gevolgd door Kruidvat (9) en ICI Paris XL (3).

Wat is de grootste korting op eyeliner?

-70% op NYX PROFESSIONAL MAKEUP Epic Ink Liner bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor op eyeliner?

2e aan korting: 11 van de 24 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.