Diepvries in promotie

Alle 152 actuele promoties op diepvries van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

152 promoties

Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€4,88/kg
Je bespaart €5,48 op 3 stuks
Iglo Bladspinazie mozzarella bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Bladspinazie mozzarella bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,56/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Iglo Broccoli in roomsaus bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Broccoli in roomsaus bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,89
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€2,44€4,89€6,10/kg
Je bespaart €4,89 op 2 stuks
Iglo Get real protein Mexican chicken taco -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Get real protein Mexican chicken taco

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€10,00/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Ping & klaar cordon bleu -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Ping & klaar cordon bleu

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€8,75/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Ping & klaar gegrilde kipfilet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Ping & klaar gegrilde kipfilet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€8,97/kg
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Ping & klaar lasagne bolognese -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Ping & klaar lasagne bolognese

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€8,57/kg
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Iglo Ping & klaar lasagnette -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Ping & klaar lasagnette

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€7,89/kg
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Iglo Roerbak sensatie kip teriyaki -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Roerbak sensatie kip teriyaki

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Roerbak sensatie lime curry -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Roerbak sensatie lime curry

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Roerbak sensatie paella -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Roerbak sensatie paella

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Roerbak sensatie pasta kipfilet -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Roerbak sensatie pasta kipfilet

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo Roerbak sensatie tagliatelle zalm -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Roerbak sensatie tagliatelle zalm

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Iglo – Captain’s Bistro -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Iglo – Captain’s Bistro

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,75€8,33/kg
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
12 Fish Sticks gluten free MSC 360g -33%
CarrefourTot ma 5/10

12 Fish Sticks gluten free MSC 360g

Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€14,38
voor 3 stuks€21,57
Per stuk€4,79€7,19€13,30/kg
Je bespaart €7,19 op 3 stuks
Bladspinazie met Mozzarella 450 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Bladspinazie met Mozzarella 450 g

Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€12,30
voor 3 stuks€18,45
Per stuk€4,10€6,15€9,11/kg
Je bespaart €6,15 op 3 stuks
Iglo Roomsaus -33%
Erwten met Ham & Ui 400 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Erwten met Ham & Ui 400 g

Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€8,33/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Fish & Fun 352 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish & Fun 352 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€10,50
voor 3 stuks€15,75
Per stuk€3,50€5,25€9,94/kg
Je bespaart €5,25 op 3 stuks
Fish Stick à l'Ancienne 13 Stuks 364 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Stick à l'Ancienne 13 Stuks 364 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,70
voor 3 stuks€14,55
Per stuk€3,23€4,85€8,87/kg
Je bespaart €4,85 op 3 stuks
Fish Sticks 10 Stuks 300g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Sticks 10 Stuks 300g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19€7,10/kg
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
Fish Sticks 15 Stuks 450g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Sticks 15 Stuks 450g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€6,58
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,19€3,29€4,87/kg
Je bespaart €3,29 op 3 stuks
Fish Sticks Omega 3 10 Stuks 300g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Sticks Omega 3 10 Stuks 300g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,70
voor 3 stuks€14,55
Per stuk€3,23€4,85€10,77/kg
Je bespaart €4,85 op 3 stuks
Iglo 3 kombinos tomaat mozzarella 300g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo 3 kombinos tomaat mozzarella 300g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Iglo Alpro spinazie met alpro 550g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo Alpro spinazie met alpro 550g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€8,38
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€2,79€4,19€5,07/kg
Je bespaart €4,19 op 3 stuks
Iglo Crispy Fish Sticks 12st 336g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo Crispy Fish Sticks 12st 336g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€10,38
voor 3 stuks€15,57
Per stuk€3,46€5,19€10,30/kg
Je bespaart €5,19 op 3 stuks
Iglo Fish & Fun | Zeeschatten 11st 352g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo Fish & Fun | Zeeschatten 11st 352g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€10,50
voor 3 stuks€15,75
Per stuk€3,50€5,25€9,94/kg
Je bespaart €5,25 op 3 stuks
Iglo fish sticks MSC 28st 840g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo fish sticks MSC 28st 840g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,18
voor 3 stuks€18,27
Per stuk€4,06€6,09€4,83/kg
Je bespaart €6,09 op 3 stuks
Iglo gepaneerde kabeljauwfilets 4st 400g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo gepaneerde kabeljauwfilets 4st 400g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€27,78
voor 3 stuks€41,67
Per stuk€9,26€13,89€23,15/kg
Je bespaart €13,89 op 3 stuks
Iglo kombino spinazie 300g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo kombino spinazie 300g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Iglo visgratin spinazie room MSC 380g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo visgratin spinazie room MSC 380g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,58
voor 3 stuks€18,87
Per stuk€4,19€6,29€11,03/kg
Je bespaart €6,29 op 3 stuks
Iglo visgratin tomaat/mozarella MSC 380g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo visgratin tomaat/mozarella MSC 380g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,58
voor 3 stuks€18,87
Per stuk€4,19€6,29€11,03/kg
Je bespaart €6,29 op 3 stuks
Iglo wortelen tijm-honing 450g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo wortelen tijm-honing 450g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€8,87/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Kombinos Broccoli 3 Stuks 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Kombinos Broccoli 3 Stuks 300 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks

Alle 152 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Diepvries in promotie

Hoeveel promoties zijn er op diepvries deze week?

Er zijn 152 actuele promoties op diepvries, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op diepvries?

Albert Heijn, met 56 promoties, gevolgd door Carrefour (37) en OKay (19).

Wat is de grootste korting op diepvries?

-50% op Iglo Bladspinazie mozzarella bel bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op diepvries lopen binnenkort af?

6 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer DELUXE Hertenragout bij Lidl (tot 3/10), DELUXE Hindesteak bij Lidl (tot 3/10), Pizza BBQ chicken bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op diepvries?

Gratis erbij: 106 van de 152 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.