Badkamer in promotie

Alle 291 actuele promoties op badkamer van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

291 promoties

Linie Spiegelverlichting -70%
Storke Spiegelverlichting -70%
Badkamer reiniger -50%
Di

Badkamer reiniger

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Balmani Tablet -46%
Storke Edge badkamermeubel met Panton Tablet voor waskom(men) | B140 cm x D52 cm | Onderkast Mat zwart | Tablet voor waskom(men) in kleur bruin | Zwevend | Enkel of dubbel tablet -32%
X2O

Storke Edge badkamermeubel met Panton Tablet voor waskom(men) | B140 cm x D52 cm | Onderkast Mat zwart | Tablet voor waskom(men) in kleur bruin | Zwevend | Enkel of dubbel tablet

Je betaalt
€739,00
voor 1 stuk€1.080,00
Je bespaart €341,00
25% korting op badkamerverlichting -25%
GammaTot di 20/10

25% korting op badkamerverlichting

25% kortingmet GAMMAplus kaart
32 producten
Je betaalt
vanaf€9,52
voor 1 stuk
Je bespaart €3,17
Woonaccessoires: -20% v.a. 2 artikelen -20%
Kwantum

Woonaccessoires: -20% v.a. 2 artikelen

Je betaalt
vanaf€4,80
voor 2 stuks
Per stuk€2,40
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
Balmani Spiegelverlichting -20%
X2OTot za 31/10

Balmani Spiegelverlichting

BTW weg ermee!​: - 20% korting
+18 varianten
Je betaalt
vanaf€280,00
voor 1 stuk
Je bespaart €70,00
Selectie verf -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Selectie verf -20%

Je betaalt
vanaf€62,38
voor 2 stuks
Per stuk€31,19vanaf €19,87/l
Je bespaart €15,60 op 2 stuks
20% korting op muurverf keuken & badkamer -20%
BricoTot zo 11/10

20% korting op muurverf keuken & badkamer

20% kortingmet Brico klantenkaart
24 producten
Je betaalt
vanaf€38,39
voor 1 stuk
Je bespaart €9,60
20% korting op verf -20%
Storke Edge badkamermeubel met Diva wastafel en -16%
Storke Spiegelverlichting -15%
Linie Spiegelverlichting -10%
The Pink Stuff badkamerreiniger -10%
ActionTot di 6/10

The Pink Stuff badkamerreiniger

Weekactie
Je betaalt
€1,66
voor 1 stuk€1,85
Per liter€1,95€2,17
Je bespaart €0,19
Linie Wastafel -10%
X2O

Linie Wastafel

Promo: - 9% korting
+21 varianten
Je betaalt
vanaf€579,00
voor 1 stuk
BTW weg ermee!​ op badkamerspiegel
X2OTot za 31/10

BTW weg ermee!​ op badkamerspiegel

BTW weg ermee!​
98 producten
Je betaalt
vanaf€40,00
voor 1 stuk
Laatste kans op meubelsets voor waskommen
X2O

Laatste kans op meubelsets voor waskommen

Laatste kans
83 producten
Je betaalt
vanaf€344,00
voor 1 stuk
Laatste kans op meubelsets met wastafel
X2O

Laatste kans op meubelsets met wastafel

Laatste kans
126 producten
Je betaalt
vanaf€380,00
voor 1 stuk

Alle 291 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Badkamer in promotie

Hoeveel promoties zijn er op badkamer deze week?

Er zijn 291 actuele promoties op badkamer, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op badkamer?

JYSK, met 105 promoties, gevolgd door Brico (97) en X2O (32).

Wat is de grootste korting op badkamer?

-80% op Balmani Tray wandplank | Pietra Grey | 25 x 12 cm | Marmer bij X2O.

Welke promoties op badkamer lopen binnenkort af?

84 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer LIVARNO® LED-badkamerlamp bij Lidl (tot 1/10), KRONBORG Washandje KARLSTAD 15x20 donkerblauw bij JYSK (tot 1/10), KRONBORG Washandje KARLSTAD 15x20 donkergrijs bij JYSK (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op badkamer?

% korting: 256 van de 291 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.