VITASIA in promotie

Alle 15 actuele promoties op VITASIA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

VITASIA Gochujang rode peperpasta -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Gochujang rode peperpasta

2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€5,31/l
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
VITASIA Naanbrood -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Naanbrood

2+1 gratis
Je betaalt
€2,98
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,99€1,49€3,82/kg
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
VITASIA Peanut satay sauce -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Peanut satay sauce

2+1 gratis
Je betaalt
€2,58
voor 3 stuks€3,87
Per stuk€0,86€1,29€4,65/kg
Je bespaart €1,29 op 3 stuks
VITASIA Saus op Aziatische wijze -33%
LidlTot di 6/10

VITASIA Saus op Aziatische wijze

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€4,61/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
VITASIA Noedels
LidlTot di 6/10

VITASIA Noedels

Je betaalt
€0,99
voor 1 stuk
Per kg€3,96
VITASIA Samosa's
LidlTot di 6/10

VITASIA Samosa's

Je betaalt
€2,49
voor 1 stuk
Per kg€10,38

Promoties laden…

Vragen over VITASIA in promotie

Hoeveel promoties zijn er op VITASIA deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op VITASIA (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op VITASIA?

-33% op VITASIA Gochujang rode peperpasta bij Lidl, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op VITASIA?

Nieuwe prijs: 10 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.