Vicks in promotie

Alle 9 actuele promoties op Vicks van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

9 promoties

VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) -50%
AldiTot za 3/10

VICKS Keelpastilles (2 x 72 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,89
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€0,94€1,89€13,13/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g

Vicks
2+1 gratis
Je betaalt
€4,72
voor 3 stuks€7,08
Per stuk€1,57€2,36€21,81/kg
Je bespaart €2,36 op 3 stuks
Honey 72g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Honey 72g

Vicks
2+1 gratis
Je betaalt
€4,72
voor 3 stuks€7,08
Per stuk€1,57€2,36€21,81/kg
Je bespaart €2,36 op 3 stuks
Spearmint 72g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Spearmint 72g

Vicks
2+1 gratis
Je betaalt
€4,72
voor 3 stuks€7,08
Per stuk€1,57€2,36€21,81/kg
Je bespaart €2,36 op 3 stuks
Vicks Neo-Inhalator -20%
KruidvatTot zo 4/10

Vicks Neo-Inhalator

20% korting
Je betaalt
€6,36
voor 1 stuk€7,95
Je bespaart €1,59

Promoties laden…

Vragen over Vicks in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Vicks deze week?

Er zijn 9 actuele promoties op Vicks, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Vicks?

Carrefour, met 7 promoties, gevolgd door Aldi (1) en Kruidvat (1).

Wat is de grootste korting op Vicks?

-50% op VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) bij Aldi, geldig tot 3/10.

Welke promoties op Vicks lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Vicks?

Gratis erbij: 8 van de 9 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.