Tahiti in promotie

Alle 15 actuele promoties op Tahiti van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,18
voor 4 stuks€12,36
Per stuk€1,54€3,09€6,16/l
Je bespaart €6,18 op 4 stuks
Instants Citrus Parfum -50%
Di

Instants Citrus Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Instants Granaatappel Parfum -50%
Di

Instants Granaatappel Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Instants Kokos Parfum -50%
Di

Instants Kokos Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Instants Vanille Parfum -50%
Di

Instants Vanille Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€1,75€3,49€5,83/l
Je bespaart €6,98 op 4 stuks
Tahiti Douchegel -50%

Promoties laden…

Vragen over Tahiti in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Tahiti deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Tahiti, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Tahiti?

Carrefour, met 5 promoties, gevolgd door Di (4) en Kruidvat (3).

Wat is de grootste korting op Tahiti?

-50% op Tahiti Kokos bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Tahiti?

Gratis erbij: 14 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.