Suzi Wan in promotie

Alle 8 actuele promoties op Suzi Wan van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

8 promoties

Suzi Wan Ketjap 250ml -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan Ketjap 250ml

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€14,25
voor 4 stuks€20,36
Per stuk€3,56€5,09€14,24/l
Je bespaart €6,11 op 4 stuks
Suzi Wan kokosroom brik 200ml -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan kokosroom brik 200ml

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€10,78
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€2,69€3,85€13,45/l
Je bespaart €4,62 op 4 stuks
Suzi Wan Noedels Udon 300g -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan Noedels Udon 300g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€11,06
voor 4 stuks€15,80
Per stuk€2,77€3,95€9,23/kg
Je bespaart €4,74 op 4 stuks
Suzi Wan noodles nest 250g -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan noodles nest 250g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€16,38
voor 4 stuks€23,40
Per stuk€4,09€5,85€16,36/kg
Je bespaart €7,02 op 4 stuks
Suzi Wan rijstvermicelli 250g -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan rijstvermicelli 250g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€14,53
voor 4 stuks€20,76
Per stuk€3,63€5,19€14,52/kg
Je bespaart €6,23 op 4 stuks
Suzi Wan sambal oelek 100g -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan sambal oelek 100g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,82
voor 4 stuks€12,60
Per stuk€2,20€3,15€22,00/kg
Je bespaart €3,78 op 4 stuks
Suzi Wan zoetzure saus 330g -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan zoetzure saus 330g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€12,29
voor 4 stuks€17,56
Per stuk€3,07€4,39€9,30/kg
Je bespaart €5,27 op 4 stuks
Loempiasaus 350gr -5%
CarrefourTot do 31/12

Loempiasaus 350gr

Suzi Wan
-5% voor 2
Je betaalt
€8,91
voor 2 stuks€9,38
Per stuk€4,46€4,69€13,11/l
Je bespaart €0,47 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Suzi Wan in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Suzi Wan deze week?

Er zijn 8 actuele promoties op Suzi Wan, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Suzi Wan?

OKay, met 7 promoties, gevolgd door Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Suzi Wan?

-30% op Suzi Wan Ketjap 250ml bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Suzi Wan?

% korting: 8 van de 8 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.