-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op werkbanken & transport 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten Bankschroef gietijzer breedte 125 mm€64,49suki bankschroef 60 mm met tafelklem€29,99suki bankschroef 80 mm met aambeeld€32,99 Je betaalt vanaf€29,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €7,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op vijlen, beitels & raspen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 39 producten Blokschaaf hout 39 mm€25,49Kantschaaf voor gipsplaten 235 mm€22,49suki blokschaaf 45 mm€23,99suki combischaafje 45 mm€16,79suki contactvijl 2 stuks€5,99suki electriciënsbeitel 200x10 mm€10,79suki guts Ergo 12 mm€16,99suki guts Ergo 16 mm€17,99Suki koudbeitel 240x26 mm gebogen punt€13,99suki koudbeitel plat 150x17 mm€11,89suki koudbeitel plat 200x20 mm€15,39suki koudbeitel plat 250x23 mm€20,99suki koudbeitel plat 300x23 mm€22,89suki rasp grof hout halfrond€12,29Suki rasp middelgrof hout rond 200 mm€7,89suki raspschaaf€19,99suki reserveblad raspschaaf€4,99Suki sleuvenbeitel 240 x 26 mm€13,49suki slijpsteen dubbelzijdig€5,99suki sloopbeitel plat 250x16 mm€12,59Suki sloopbeitel plat 8-kantig 350x18 mm€16,49Suki sloopbeitel punt 250 mm€12,59suki steekbeitel 10 mm€16,49suki steekbeitel 12 mm€16,79suki steekbeitel 14 mm€17,29suki steekbeitel 16 mm€17,49suki steekbeitel 20 mm€17,89suki steekbeitel 26 mm€22,99suki steekbeitel 30 mm€23,99suki steekbeitel 35 mm€24,99suki steekbeitel 6 mm€15,99suki tegelvijl€14,49SUKI vijl fijn rond ¿ 4,8 mm€9,99suki vijl grof halfrond 200 mm€9,99suki vijl middelgrof driekant€9,89suki vijl middelgrof plat€8,99suki vijl middelgrof rond 8 mm€8,79suki voegbeitel 50 mm€17,49Suki voegbeitel plat 250x75 mm€20,99 Je betaalt vanaf€4,99 pak van 2 · bij 2 pakken Per stuk€3,00 Je bespaart €1,25 op 2 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op veiligheid & bescherming 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 51 producten Bouwhelm€19,99Gesloten veiligheidsbril met beluchting€6,99Gesloten veiligheidsbril, stofvrij€19,99Hygiënemasker 3 stuks€4,49Oordoppen -38 dB 3 paar€4,29suki bouwwerkhandschoen Extra M€7,19suki bouwwerkhandschoen universeel M€5,19suki bouwwerkhandschoen waterdicht€7,29suki bouwwerkhandschoen waterdicht XL (10)€12,39Suki Filtermasker rubber€47,39Suki gehoorbescherm kind -26 dB€19,99suki gehoorbeschermer -23 dB ultralicht€12,49suki gehoorbeschermer -27 dB confort€29,99Suki gehoorbeschermer verstelbaar rood -24Db€15,99suki handbeschermer t.b.v. beitel€6,99suki hygiënemasker 10 stuks€7,69suki kniebeschermers 2-puntssluiting€24,79Suki kniebeschermers 3-puntssluiting€38,49suki kniebeschermers met gelkussens€17,99Suki koolstoffilter A1 2 stuks€38,49Suki koolstoffilter A1, B1, E1, K1 2 stuks€39,99Suki koolstoffilter P3 2 stuks€39,99suki oordoppen met koord -33 dB 2 paar€7,39suki tuinwerkhandschoen waterafstotend M€6,79Suki tuinwerkhandschoenen kindermaat€6,49Suki tuinwerkhandschoenen waterafstotend XL€6,79Suki veiligheidsbril anti-condens€18,19Suki veiligheidsbril EN 166€18,89Suki veiligheidsbril voor laswerk€14,49Suki veiligheidsmasker FFP1 met ventiel 2 stuks€12,99Suki veiligheidsmasker FFP1 zonder ventiel 2 stuks€7,99Suki veiligheidsmasker FFP2 met ventiel 2 stuks€12,99Suki veiligheidsmasker FFP2 zonder ventiel€5,39Suki veiligheidsmasker FFP3 met ventiel€14,99Suki werhandschoenen latex voor het huishouden maat M (8)€3,99Suki werhandschoenen latex voor het huishouden maat XL (10)€3,99Suki werkhandschoen met latex handpalm M€6,29suki werkhandschoen soft M€15,49suki werkhandschoen universeel M€17,99suki werkhandschoen universeel maat XL€23,69suki werkhandschoen warm XL€18,59Suki werkhandschoen XL latex€8,39Suki werkhandschoenen bouw universeel maat XL (10)€5,19Suki werkhandschoenen kunstleer L/XL€9,99SUKI werkhandschoenen leer XL€26,99Suki werkhandschoenen met latex handpalm XL€6,29Veiligheidsbril leessterkte +1,5€20,99Veiligheidsbril met UV-bescherming€17,99Veiligheidsbril met zijbescherming€17,29Veiligheidsbril voor brildragers€8,99Veiligheidsset: bril, masker en oordoppen€9,79 Je betaalt vanaf€3,99 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,77 Je bespaart €1,00
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op sloten 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten Deurschuif met slotoog 100 mm Magnodur staal€8,79Suki Meubelschuifje recht 50 mm vernikkeld€1,99 Je betaalt vanaf€1,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op deurstoppers & deurpompen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten Deurstopper inox D27/33 x 46 mm€20,99Deurstopper inox D30/35 x 30 mm€15,29Suki Deurbuffer vloermontage bol 34 x 50 mm inox€15,29Suki Gasdrukveer 250 mm 8 kg€13,09 Je betaalt vanaf€13,09 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €3,27
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op gereedschapsets 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 5 producten Dopsleutelset 41-delig 6,3 mm (1/4") 3-13€44,99Suki 16-delige smartphone reparatieset€23,99suki bit- en doppenset€23,69Suki schroevendraaierset micro PH-SL-TX 3 stuks€10,99Suki slagschroevendraaier kruiskop PH 2 en 3 en platte kop SL 8 en 10mm€18,99 Je betaalt vanaf€10,99 pak van 3 · bij 2 pakken Per stuk€3,66 Je bespaart €2,75 op 3 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op opbergmogelijkheden 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten Gereedschapstas 5-vaks€13,99Gereedschapstas Met Riem 11 Vaks€21,49Suki hamerhouder /hamerring voor gordel€9,99 Je betaalt vanaf€9,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op hand tuingereedschap 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten Gipsbijl Ergo Stalen Steel 600 G€16,99suki mokerdop 1500 gram€5,79 Je betaalt vanaf€5,79 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,45
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op zagen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 31 producten Gipsplaatzaag PTFE Ergo 375 mm€18,99SUKI cellenbetonzaag€29,99Suki draadzaag t-greep 600 mm rvs€3,99Suki figuur-gatzaag€13,99Suki figuurzaagbeugel 300 mm€8,99Suki figuurzaagplankje kunststof€4,29suki fineerzaag hout/kunststof€20,69suki flexibele schrobzaag metaal€14,99Suki flexibele zaag / Japanse zaag voor hout met fijne en grove vertanding€23,80suki flexibele zaag fijn hout ergonomisch€28,29Suki handzaag 2-componenten 400 mm€14,99Suki handzaag 2-componenten 450 mm€14,99Suki handzaag 2-componenten 500 mm€19,99Suki handzaag 2-componenten 550 mm€16,99suki kapzaag 300 mm€17,99Suki klapzaag / snoeizaag voor hout€13,99Suki metaalzaagbeugel 300 mm€24,99suki multizaag 300 mm + gratis blad 150 mm€11,99suki schrobzaag hout/kunststof€16,99suki toffelzaag links/rechts€10,49Suki toffelzaag recht€8,99suki verstekbak hout€15,49Suki verstekbak kunststof 300x75x60 mm€9,89suki verstekbak met klem€39,99suki verstekbak met toffelzaag€22,99suki zaag instelbaar 90° 300 mm€19,99suki zaag junior 150 mm€9,99suki zaag junior ergonomisch 150 mm€10,49suki zaag lichtgewicht 300 mm€18,99Suki zaagbeugel hoog 150 mm€11,99suki-figuurzaagklem€3,49 Je betaalt vanaf€3,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,87
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op overig handgereedschap 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 70 producten Handverzinker Ergo 19 Mm€9,99Kleermakersschaar 230 mm€14,99Pijp- en slangknipper 0-42mm€16,99Pressol vetspuit met hevel in aluminium€37,99Prikroller voor egaliseren 250 mm€22,99Schuurbord Kunststof 480X240 Mm€12,99Smeervet universeel 400gr in koker€7,49suki aftekenstift permanent zwart 1-3 mm€3,99suki aftekenstift voor boorgaten zwart 1 mm€9,89suki bbq- en grilborstel staal€5,49suki bougieborstel€3,19suki centerpunt 120 mm€4,69suki doorslag 3 mm€4,99Suki draadborstel 5 rijen staal blokmodel€12,99Suki draadborstel Messing€5,69Suki draadborstel RVS€6,49Suki draadsnij- en tapgereedschapsset M4-8€19,99suki elektroschaar recht RVS€9,49suki kitpistool 310 ml€21,99suki kraspen€6,29Suki markeerpotlood met 6 navullingen€8,99suki markeerstift wit 4 mm€6,49suki merkkrijt geel 8 stuks€7,49Suki nageldrijver magnetisch€13,29Suki pendrijver 2 mm€6,29suki pendrijver 3 mm€6,49suki pendrijver 4 mm€6,89suki pijpenbuiger 12-15 mm€56,99suki pijpensnijder 3-16 mm€14,99suki pijpensnijder 3-28 mm€7,99suki pijpensnijder 3-30 mm€19,99suki plakspaan 8 mm vertanding€12,49suki plakspaan met 6 mm vertanding€12,49suki plakspaan RVS 6 mm vertanding€17,49suki plakspaan RVS 8 mm vertanding€17,49Suki plakspaan rvs houten handvat tand 6 mm€14,29Suki plakspaan rvs houten handvat tand 8 mm€14,29suki priem rond€7,89suki priem vierkant€7,89suki schaar 165 mm€8,99suki schaar 240 mm€14,59suki schuurbord gepunt kunststof 200x70 mm€5,49suki schuurbord klem 230x80 mm€9,79suki schuurbord kunststof 140x280 mm€9,29suki schuurbord kunststof 200 x 360 mm€9,19suki snijwieltjes pijpensnijder€6,89suki staalborstel 3 rijen messing€4,89suki staalborstel 3 rijen RVS€5,59suki staalborstel 3 rijen staal€2,59suki staalborstel 4 rijen staal€5,29suki stelwiggenset 15 mm€7,99Suki stelwiggenset van 8 mm 10 stuks€7,29Suki tegelkruis 3 mm 250 stuks€3,49suki tegelkruis 4 mm€4,49suki tegelkruis 5 mm€4,59suki tegelkruisjes 2,5 mm 250 stuks€3,19Suki tegelkruisjes 2,5 mm 250 stuks€3,19Suki tegelwiggen kunststof 250 stuks€2,49suki timmermanspotloden 6 stuks met slijper€6,89suki timmermanspotlood 3 stuks€2,99 en nog 10 bij Gamma Je betaalt vanaf€2,49 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,01 Je bespaart €0,62
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op tangen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 53 producten Hoekpijpentang S-bek 50,8 mm (2,0")€37,99Kniptang Suki ergonomisch 180 mm€19,99suki afstriptang automatisch€29,99suki afstriptang ergonomisch€19,39Suki afstriptang slank 160 mm€13,49Suki afstriptang voor ronde kabels€21,89suki betonijzerschaar 200 mm€21,99suki betonijzerschaar 460 mm€54,99suki betonijzerschaar 620 mm€64,99suki blikschaar€20,49suki blindklinktang€19,79suki borgveertang met bekkenset€17,49suki combinatietang ergonomisch 180 mm€15,99suki combinatietang slank 160 mm€14,39suki combinatietang slank 180 mm€15,99suki griptang met lange bekken 175 mm€13,49suki griptang recht 220 mm€16,59suki kabelmes verstelbaar€18,29Suki kabelschoentang€18,59suki kniptang ergonomisch 160 mm€17,99suki kniptang slank 160 mm€16,59Suki kniptang voor precisiewerk 120 mm€7,29suki krimptang voor kabelschoenen 0,5 t/m 16 mm²€21,99suki langbektang ergonomisch gebogen 200 mm€17,99suki langbektang ergonomisch recht 200 mm€17,99suki langbektang preciesiewerk gebogen€6,99suki langbektang precisiewerk€6,99suki langbektang precisiewerk halfrond 120 mm€6,99Suki langbektang recht€16,99Suki langbektang slank 160 mm€14,99suki langbektang slank gebogen 200 mm€16,99suki langbektang slank recht 200 mm€16,49suki nijptang 180 mm€13,89suki nijptang 200 mm€14,89Suki pijpentang max. 38 mm€34,99Suki pijpentang tot 0-1"€27,99suki pincettenset 4-delig€7,69suki revolvertang Ø 2-4,5 mm€16,49suki sifontang€11,49suki tegelgatsnijder met statief 23-94 mm€14,49suki tegelkniptang€11,39suki tegelsnij- en breektang€13,49suki vervangwiel tegelsnij- en breektang€5,49SUKI vervangwiel tegelsnijder 400mm€9,79Suki vervangwiel voor tegelsnijder 600mm€8,99suki vlechttang 225 mm€13,99suki vlechttang 250 mm€14,49Suki waterpomptang 240 mm€20,99Suki waterpomptang max. 50 mm€21,99suki waterpomptang staal 175 mm, klembereik 0-25 mm€16,49suki zeilringtang met 100 ringen Ø 5 mm€14,49Waterpomptang 240 mm 2K-handvat€21,99Waterpomptang 240 mm staal€16,99 Je betaalt vanaf€5,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,37
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op metselgereedschap 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 70 producten Kitspatel boomerang 95x80 mm silicone€5,99Spackmes Ergo Roestvaststaal 400 mm€14,99Spackmes Ergo Roestvaststaal 500Mm€14,99suki flexibele mengbeker€3,59Suki hoektroffel binnenhoek 80x60 mm€11,99Suki hoektroffel buitenhoek 80x60 mm€11,99suki inwasbord€14,59suki kattentong 140 mm€11,99Suki lijmkam 145x170 mm€1,79suki lijmkam 180 mm met 4 mm vertanding€4,49suki lijmkam 180 mm met 6 mm vertanding€4,49Suki lijmkam 3 mm 300 mm€5,49Suki lijmkam 3 mm vertanding 180 mm breed€4,69suki lijmkam 300 mm met 4 mm vertanding€5,99suki lijmkam 300 mm met 6 mm vertanding€5,99suki metselkoord 50 meter€4,79Suki metselkoord groen/ wit 1,7mm x 100m€10,49suki metselkoord rood 50 meter€4,39suki metselspanblokjes€7,49Suki metseltroffel 180 mm breed€13,99suki metseltroffel linkshandig 160 mm€18,99suki metseltroffel rechtshandig 160 mm€18,99suki metseltroffel rechtshandig 180 mm€18,99Suki metserspriem€9,99Suki metserstruweel Floreffe 180 mm€18,99suki paleermes 20 mm€8,39Suki plafonneerhaak voor pleisterwerk 200 mm€4,79Suki plafonneerhaak voor pleisterwerk 250 mm€5,49suki plakspaan 28x13 cm€11,99Suki plakspaan glad rvs houten handvat€14,29suki plakspaan kunststof 28x14 cm€7,99Suki pleisterbord aluminium 300x300 mm€19,99suki pleistertroffel 140 mm€13,49suki pleistertroffel punt 140 mm€7,19Suki pleistertroffel rvs 140 mm€14,49Suki pleistertroffel rvs 160 mm€14,69Suki pleistertroffel rvs 180 mm€14,99Suki poliertruweel staal 140 mm€9,79Suki poliertruweel staal 160 mm€9,99Suki poliertruweel staal 180 mm€10,49suki schietlood 10 meter€6,69suki schuurbord met spons 140x280x10 mm€16,49suki schuurbord rubber 140x280 mm€7,69Suki slaglijnmolen 30 m€10,99suki slaglijnpoeder blauw 100 g€7,29Suki slaglijnpoeder rood 100 gram€7,29suki spackmes ergonomisch RVS 600 mm€17,99Suki spackmes RVS 300 mm€11,99suki spackmes RVS 400 mm€13,39suki spanhoek€3,89suki stootvoegspijker 10 mm€9,39suki stootvoegspijker 12 mm€9,39suki stootvoegspijker 8 mm€9,39suki stukadoors bandtroffel RVS 80 mm€7,19suki stukadoors linttroffel RVS€16,49Suki stukadoorsbandtroffel hout rvs 160 mm€10,49Suki stukadoorsbandtroffel hout rvs 60 mm€9,99suki stukadoorstroffel 160mm€10,99suki stukadoorstroffel rvs 160 mm€16,49suki stukadoortroffel 140mm€9,79 en nog 10 bij Gamma Je betaalt vanaf€1,79 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,45
-20% Bewaar Gamma Klepsteun bovendraaiend 200mm Suki 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €13,99 per stuk · bij 2 stuks€17,49 Je bespaart €3,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op schroeven 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 14 producten Kozijnschroeven verzinkt 7,5x112 mm TX 8 stuks€10,39Kozijnschroeven verzinkt 7,5x92 mm TX 8 stuks€9,99Suki Achterwand-meubelschroeven 3x20 mm verzinkt€3,39Suki Meubelschroeven euro 6,3 x 11 mm verzinkt€4,09Suki Meubelschroeven euro 6,3 x 14 mm verzinkt€4,39Suki Schroeven voor pianoscharnier 3,0 x 16 mm rvs inox€2,99Suki Schroeven voor pianoscharnier 3,0 x 16 mm verzinkt€2,39Suki Verbindingsschroeven 30-39 mm wit€1,99Suki Verbindingsschroeven CK 6x100 mm verzinkt€3,99Suki Verbindingsschroeven CK 6x50 mm verzinkt€3,19Suki Verbindingsschroeven M4 x 55-60mm messing vernikkeld€3,99Suki Verbindingsschroeven m4x39-45 mm gebruineerd€3,29Suki Verbindingsschroeven staal inbus met dwarsmoer m6x80 mm€4,19Suki Verbindingsschroeven staal met afdekkapjes 7x50 mm verzinkt€4,39 Je betaalt vanaf€1,99 pak van 8 · bij 2 pakken Per stukvanaf €1,25 Je bespaart €0,50 op 8 stuks
-20% Bewaar Gamma Ontstoppingsveer 3 meter voor Ø32-40mm buis Suki 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€12,49 Je bespaart €2,50
-20% Bewaar Gamma Plaatdraaghulp kunststof tot 35 mm 60 kg Suki 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€18,74 Je bespaart €3,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op meubelbeslag & accessoires 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 77 producten Plintklem voor kastpoten 25 mm - 2 stuks€3,29Suki Antislip- en trildemper rubber 70x35 mm zwart 4 stuks€4,19Suki Antisliprubber zelfklevend rond Ø20 mm zwart 16 stuks€2,59Suki Kastpoten kunststof verstelbaar 140-170 mm zwart€3,89Suki Ladegeleiders gedeeltelijk uittrekbaar m/rol 300 mm wit€8,49Suki Ladegeleiders gedeeltelijk uittrekbaar m/rol 400 mm wit€9,69Suki Ladegeleiders gedeeltelijk uittrekbaar m/rol 500 mm wit€10,79Suki Ladegeleiders gedeeltelijk uittrekbaar m/rol 550 mm wit€11,19Suki Ladegeleiders kunststof 368 mm wit€4,89Suki Ladegeleiders m/kogellagers 17 x 246 mm infrezen€11,99Suki Ladegeleiders m/kogellagers 17 x 310 mm infrezen€12,99Suki Ladegeleiders volledig uittrekbaar m/kogellagers 300 mm€30,99Suki Ladegeleiders volledig uittrekbaar m/kogellagers 400 mm€24,99Suki Ladegeleiders volledig uittrekbaar m/kogellagers 500 mm€29,99Suki Ladegeleiders volledig uittrekbaar met softclose 400 mm€25,99Suki Ladegeleiders volledig uittrekbaar met softclose 500 mm€28,99Suki Ladegeleiders volledig uittrekbaar push to open 400 mm€25,99Suki Ladegeleiders volledig uittrekbaar push to open 500 mm€29,99Suki Meubeldop opsteek rond rubber 22 mm zwart 4 stuks€3,29Suki Meubeldoppen insteek rond 20 mm zwart 4 stuks€2,09Suki Meubeldoppen insteek rond 22 mm zwart 4 stuks€2,19Suki Meubeldoppen insteek rond 25 mm zwart 4 stuks€2,29Suki Meubeldoppen insteek vierkant 20x20 mm zwart 4 stuks€2,29Suki Meubeldoppen insteek vierkant 25x25 mm zwart 4 stuks€2,59Suki Meubeldoppen insteek vierkant 30x30 mm zwart 4 stuks€3,59Suki Meubeldoppen insteek vierkant 35x35 mm zwart 4 stuks€3,69Suki Meubeldoppen opsteek ovaal 38x20 mm zwart 4 stuks€2,49Suki Meubeldoppen opsteek rond 16 mm zwart 4 stuks€1,99Suki Meubeldoppen opsteek rond 18 mm zwart 4 stuks€1,99Suki Meubeldoppen opsteek rond 20 mm zwart 4 stuks€1,99Suki Meubeldoppen opsteek rond 22 mm zwart 4 stuks€2,19Suki Meubeldoppen opsteek rond 25 mm zwart 4 stuks€2,19Suki Meubeldoppen opsteek rond 30 mm zwart 4 stuks€2,59Suki Meubelglijders kunststof met nagels 45x20 mm bruin 8 stuks€2,99Suki Meubelglijders kunststof zelfklevend 24 mm wit 12 stuks€2,79Suki Meubelglijders nikkel/rubber m/nagel 20 mm 8 stuks€4,59Suki Meubelglijders nikkel/rubber m/nagel 25 mm 8 stuks€4,69Suki Meubelglijders PTFE met schroefplaat rond 22 mm 8 stuks€6,99Suki Meubelglijders PTFE zelfklevend rond 20 mm 8 stuks€4,19Suki Meubelglijders PTFE zelfklevend rond 25 mm 8 stuks€4,79Suki Meubelglijders PTFE zelfklevend rond 40 mm 8 stuks€9,99Suki Meubelglijders PTFE zelfklevend vierkant 20x20 mm 8 stuks€5,69Suki Meubelglijders PTFE zelfklevend vierkant 24x24 mm 8 stuks€6,19Suki Meubelglijders vilt m/nagel 20 mm bruin 8 stuks€2,49Suki Meubelglijders vilt m/nagel 20 mm wit 8 stuks€2,99Suki Meubelglijders vilt m/nagel 24 mm bruin 8 stuks€2,69Suki Meubelglijders vilt m/nagel 24 mm wit 24 stuks€8,49Suki Meubelglijders vilt m/nagel 24 mm wit 8 stuks€3,39Suki Meubelglijders vilt m/nagel 28 mm bruin 8 stuks€2,99Suki Meubelglijders vilt m/nagel 28 mm wit 24 stuks€9,39Suki Meubelglijders vilt m/nagel 28 mm wit 8 stuks€3,99Suki Meubelglijders vilt zelfklevend 16 x 44 mm bruin 8 stuks€2,69Suki Meubelglijders vilt zelfklevend 16 x 44 mm wit 8 stuks€2,69Suki Meubelglijders vilt zelfklevend bruin assorti 105 stuks€6,19Suki Meubelglijders vilt zelfklevend knipstuk 100 x 200 mm bruin 2 stuks€4,49Suki Meubelglijders vilt zelfklevend rond 17 mm bruin 20 stuks€2,69Suki Meubelglijders vilt zelfklevend rond 17 mm bruin 60 stuks€5,49Suki Meubelglijders vilt zelfklevend rond 17 mm wit 20 stuks€2,69Suki Meubelglijders vilt zelfklevend rond 17 mm wit 60 stuks€5,19Suki Meubelglijders vilt zelfklevend rond 22 mm bruin 48 stuks€5,19 en nog 17 bij Gamma Je betaalt vanaf€1,99 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,06 Je bespaart €0,50
-20% Bewaar Gamma Riool- ontstoppingsveer 10 m Suki 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €28,49 per stuk · bij 2 stuks€35,61 Je bespaart €7,12
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op overige bouwmaterialen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten Spatelset 30/50/80 mm 3-delig€6,99suki afsteekmes 100 mm€6,49suki afsteekmes 70 mm€5,79Suki plamuurspatelset RVS€4,99 Je betaalt vanaf€4,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,25
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op tegels 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten Steen- en tegelklem 300-500 mm€16,99suki tegelsnijder 400 mm€44,99Suki tegelsnijder Groot max. 600 mm€59,99 Je betaalt vanaf€16,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €4,25
-20% Bewaar Gamma Stucschaaf Staal 285X140Mm Suki 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €14,99 per stuk · bij 2 stuks€18,74 Je bespaart €3,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op bits en bitsets 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 9 producten Suki 18-delige bitset extra lang Professioneel€29,99Suki 29-delige bitset / doppenset met ratelgreep en T-greep€27,49Suki 30-delige precisie bitset met ratelgreep voor 4mm bits€17,99Suki 32-delige bitset met bithouder en mini-ratel€32,99Suki 38-delige bitset / doppenset met ratelgreep€19,99SUKI adapterset voor boormachine 6,3 mm 10 mm en 12,7 mm 3 stuks€8,99Suki bithouder 60mm met snelwissel€6,99Suki bithouder extra lang (150mm) met snelwissel€9,99suki precisie bitsset 16-delig€15,99 Je betaalt vanaf€6,99 pak van 3 · bij 2 pakken Per stuk€3,00 Je bespaart €1,75 op 3 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op hand tuingereedschap 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten suki 2-delige set gereedschapshouders 10-30 mm€5,09Suki hakbijl 800 gram€25,49 Je betaalt vanaf€5,09 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,27
-20% Bewaar Gamma Suki 3-delige trechterset 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €4,19 per stuk · bij 2 stuks€5,24 Je bespaart €1,05
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op sleutels 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 84 producten suki adapter 10x6.3 mm€4,29suki adapter 6,3 mm x bit€2,89Suki adapter dopsleutel 10X12,7mm (3/8X1/2")€4,99suki bougiedop 16 mm 1/2 inch / 12.7 mm€6,49suki bougiedop 21 mm 1/2 inch / 12.7 mm€6,69suki bougiesleutel 21 mm met T-greep€8,49Suki bougiesleutel met T-greep 16mm€8,99suki dopsleutel 10 mm€4,79suki dopsleutel 10 mm 1/4" 6,3 mm€3,69suki dopsleutel 12 mm€4,99suki dopsleutel 13 mm€5,19suki dopsleutel 13mm 1/4" 6,3 mm€3,79suki dopsleutel 14 mm€5,29suki dopsleutel 15 mm€5,39suki dopsleutel 16 mm€5,49suki dopsleutel 17 mm€5,79suki dopsleutel 19 mm€6,29suki dopsleutel 21 mm€6,49suki dopsleutel 24 mm€7,39suki dopsleutel 27 mm€7,49suki dopsleutel 30 mm€7,59suki dopsleutel 5,5mm 1/4" 6,3 mm€2,99suki dopsleutel 7mm 1/4" 6,3 mm€3,29Suki dopsleutel 8 mm (M5) 12,7 mm (1/2")€4,39suki dopsleutel 8mm 1/4" 6,3 mm€3,49suki dopsleutel met T-greep 10 mm€12,59suki dopsleutel met T-greep 13 mm€13,69suki inbussleutel met T-greep zeskant 4 mm€7,29suki inbussleutel met T-greep zeskant 5 mm€8,69suki inbussleutel met T-greep zeskant 6 mm€9,49suki inbussleutel met T-greep zeskant 8 mm€11,09suki inbussleutel T11€7,39suki inbussleutel T15€6,99suki inbussleutel T20€7,79suki inbussleutel T30€8,99suki inbussleutel T40€11,09Suki kraansleutel 10-35 mm€20,99suki moersleutel 0-18 mm€13,49suki moersleutel 0-24 mm€16,99suki moersleutel 0-30 mm€21,19Suki moersleutel verstelbaar 0-35 mm€23,49suki pijpsleutel 10/11 mm€7,39suki pijpsleutel 12/13 mm€7,79suki pijpsleutel 14/15 mm€8,79Suki pijpsleutel 17/19 mm€8,99suki pijpsleutel 8/9 mm€6,99suki ratelsleutel 1/ inch€26,99suki ratelsleutel 1/4 inch€19,49suki ring-/steeksleutel 10 mm€5,29suki ring-/steeksleutel 11 mm€6,19suki ring-/steeksleutel 12 mm€6,19suki ring-/steeksleutel 13 mm€6,39suki ring-/steeksleutel 14 mm€6,79suki ring-/steeksleutel 15 mm€7,39suki ring-/steeksleutel 16 mm€7,89suki ring-/steeksleutel 17 mm€8,59suki ring-/steeksleutel 18 mm€9,09suki ring-/steeksleutel 19 mm€9,39suki ring-/steeksleutel 20 mm€9,89suki ring-/steeksleutel 21 mm€10,39 en nog 24 bij Gamma Je betaalt vanaf€2,89 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,72
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op messen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 25 producten suki afbreekmes 9 mm metaal autostop comfort€6,89suki afbreekmes autostop 18 mm€8,89suki afbreekmes autostop kunststof 18 mm€4,99suki afbreekmes autostop kunststof 9 mm€3,89Suki aluminium universeel mes inklapbaar€22,69Suki glasschraper 61mm incl. 9 mesjes€6,99Suki glassnijder€7,99Suki isolatiemes met lang lemmet van 275 mm€11,99Suki kabelmes inklapbaar - lemet RVS€11,39suki mes universeel met snelspanfunctie€13,99Suki multitool 12-delig€19,19suki rolmes 45 mm€12,99suki schraper wanden/vloeren€24,79Suki veiligheidsmes automatisch€16,99suki vervangmes afbreekmes 18 mm€4,79suki vervangmes afbreekmes 9 mm€3,89Suki vervangmes glasschrap 61mm 5st€5,99suki vervangmes rolmes€5,99suki vervangmes schraper 2 stuks€8,69suki vervangmes universeel mes haak€5,99suki vervangmes universeel mes recht 10 stuks€7,19suki vervangmes universeel mes recht 5 stuks€3,79suki vervangmesjes voor combischaaf€5,09suki zakmes RVS€11,89Universeel mes comfo€9,89 Je betaalt vanaf€3,79 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,72 Je bespaart €0,95
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op meetgereedschap 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 43 producten suki afrijlat 200 cm€36,09suki afrijlat met handgreep kunststof 120 cm€33,69suki afrijlat met handgrepen 150 cm€48,99suki afrijlat trapeze 120 cm€21,99Suki aftekendriehoek multifunctie 180 mm€14,49Suki bouwhaak inklapbaar 600 mm€23,99Suki duimstok geijkt 2 meter€8,99suki duimstok kunststof wit 1 meter€11,99suki gradenboog 180º inox€14,99suki hoekwaterpas€8,99suki Landmeter 50 m€25,99suki liniaal 300 mm€3,99suki liniaal 500 mm€12,49suki liniaal 800 mm€16,49Suki liniaal met handgreep 80 cm€27,99suki professional waterpas dualview 210 mm€20,19suki profielaftaster€16,99suki rolbandmaat 3 meter CE€5,49Suki rolbandmaat 3m dubbel bedrukt€10,99Suki rolbandmaat 5 meter met magneet€14,99suki rolbandmaat 8 meter CE€11,99Suki rolbandmaat Geijkt 8 meter€19,99Suki rolbandmaat zilver ce-gekeurd 5 meter€8,49suki schuifmaat digitaal 0-150 mm€44,49suki schuifmaat inox 0-150 mm€23,49Suki slangwaterpas 20 m€21,99Suki spanningszoeker multifunctioneel 250V€6,49suki stel-waterpas 2 libellen€6,79suki timmermansduimstok 1 meter€12,89suki voelermaat 0,05-1 mm€8,99suki waterpas 1200 mm€27,99suki waterpas 2000 mm€49,99suki waterpas 400 mm€12,99suki waterpas 600 mm€18,49suki waterpas magnetisch met handgrepen 800 mm€29,99suki waterpas met schuintemeting 1-3,5 mm 5 libellen€24,99suki waterpas torpedo 600 mm€16,49suki winkelhaak 300 mm€14,99suki winkelhaak 400 mm€16,99suki winkelhaak 500 mm€36,99suki winkelhaak 700 mm€27,99suki zwaaihaak aluminium/RVS€20,49suki zwaaihaak staal/beuken€9,19 Je betaalt vanaf€3,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,00
-20% Bewaar Gamma suki bagagespin 8-strooks 90 cm 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €7,99 per stuk · bij 2 stuks€9,99 Je bespaart €2,00
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op nagels & spijkers 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 12 producten Suki blindklinknagels Ø 3 x 10 mm set van 100 stuks€9,69Suki blindklinknagels Ø 3 x 6 mm set van 100 stuks€8,69suki blindklinknagels Ø 3x8 mm 100 stuks€9,09Suki blindklinknagels Ø 4 x 10 mm set van 100 stuks€9,99Suki blindklinknagels Ø 4 x 16 mm set van 50 stuks€5,69Suki blindklinknagels Ø 4 x 6 mm set van 100 stuks€8,69Suki blindklinknagels Ø 4 x 8 mm set van 100 stuks€9,09Suki blindklinknagels Ø 5 x 10 mm set van 75 stuks€9,99Suki blindklinknagels Ø 5 x 12 mm set van 75 stuks€10,59Suki blindklinknagels Ø 5 x 18 mm set van 30 stuks€4,99Suki blindklinknagels Ø 5 x 8 mm set van 75 stuks€9,09Suki popnagel mixbox koffer 650-delig€18,90 Je betaalt vanaf€4,99 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,09 Je bespaart €1,25
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op hamers & koevoeten 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 12 producten suki borgset voor reservestelen€4,49suki breekijzer met koevoet€14,99suki kistbeitel€13,99suki koevoet 375 mm€12,99Suki koevoet plat 175 mm€11,49Suki mokerdop 1000 gram€5,29suki rubberen hamer vlak 65 mm€9,59suki rubberen hamer vlak 90 mm€16,49suki rubberen hamer vlak/bol 65 mm€8,79suki steel t.b.v. voorhamer 4000 gram€10,49suki stoffeerderskoevoet€9,69suki tegelhamer rubber wit€9,49 Je betaalt vanaf€4,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,12
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op scharnieren & sloten 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 36 producten Suki Deurpaumelle blad/inboor 15 mm verzinkt€8,19Suki Deurpaumelle opschroevend voor renovatie 13 mm verzinkt€9,19Suki Deurpaumelle opschroevend voor renovatie 15 mm verzinkt€8,39Suki Druk- magneetsluiting met veer 4 kg zwart€3,49Suki Drukopener schroefmontage€7,89Suki Hangslot draadoverval 100 mm verzinkt€2,69Suki Hangslot draadoverval 120 mm verzinkt€3,39Suki Hangslot kistoverval 120 mm verzinkt€4,39Suki Kistscharnieren 80x58 mm verzinkt€4,09Suki Kistsluiting 110 mm verzinkt€5,79Suki Kistsluiting 55 mm verzinkt€1,99Suki Kistsluiting 75 mm verzinkt€3,19Suki Kogel-snapsluiting 50 mm messing€4,29Suki Kogel-snapsluiting 60 mm messing vernikkeld€8,49Suki Lintscharnieren 100x32 mm verzinkt€3,39Suki Magneetsluiting dubbel 4 kg bruin€6,79Suki Magneetsluiting dubbel 4 kg wit€6,79Suki Magneetsluiting met beweegbare plaat 4 kg bruin€5,59Suki Magneetsluiting met beweegbare plaat 4 kg wit€5,49Suki Magneetsluiting met vaste plaat 10 kg bruin€5,99Suki Magneetsluiting met vaste plaat 10 kg wit€6,09Suki Magneetsluiting met vaste plaat 4 kg bruin€2,59Suki Magneetsluiting met vaste plaat 4 kg wit€2,59Suki Magneetsluiting met vaste plaat 6 kg bruin€11,49Suki Magneetsluiting met vaste plaat 6 kg bruin€3,49Suki Magneetsluiting met vaste plaat 6 kg wit€3,39Suki Magneetsluiting met vaste plaat 6 kg wit€11,49Suki Magneetsluiting rond 10 kg wit€2,99Suki Magneetsluiting rond inboormodel 3 kg wit€2,99Suki Magneetsluiting rond inboormodel 8x9 mm zwart€3,19Suki Meubel-inboorpaumelle 13 mm verzinkt€3,79Suki Paumellen spaans model links 80 mm verzinkt€4,09Suki Paumellen spaans model links 90 mm verzinkt€4,09Suki Paumellen spaans model rechts 60 mm verzinkt€3,89Suki Scharnieren bolknop 75 x 75 mm vernikkeld€5,89Suki Veiligheids-hangslotoverval 150 mm verzinkt€7,79 Je betaalt vanaf€1,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,50
-20% Bewaar Gamma suki digitale multimeter 600V - 10A 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €29,99 per stuk · bij 2 stuks€37,49 Je bespaart €7,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op zaagbladen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 13 producten suki figuurzaagblad fijn hout€3,99suki figuurzaagblad middelfijn hout€4,49suki figuurzaagblad middelfijn metaal€5,19Suki figuurzaagbladen fijn voor metaal 12 stuks€6,59Suki figuurzaagbladen hout 36 stuks€8,99suki figuurzaagdraad rond hout€6,49Suki metaalzaagblad HSS-FLEX 300 mm 2 stuks€4,99suki zaagbladen hout 150 mm€5,39suki zaagbladen metaal 150 mm€5,19suki zaagbladen metaal 300 mm€6,99suki zaagbladen metaal flexibel HSS 300 mm€4,49Suki zaagbladen metaal flexibel HSS 300 mm 4 stuks€7,99suki zaagdraad keramiek 300 mm€6,99 Je betaalt vanaf€3,99 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,25 Je bespaart €1,00
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op elektrisch gereedschap & powertools 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 11 producten Suki gasbrander haaks piëzo ontsteking€49,99Suki gasbrander mini haaks 1300°c€14,99Suki gasbrander mini recht 1300°c€14,99suki gasbrander universeel 1300ºC€39,99Suki gasbranderset met slang€47,99suki soldeerbout 15W€6,99suki soldeerbout 30W€9,99suki soldeerbout 60W€12,99suki soldeerboutstift 60W€7,49suki soldeerpistool 100W€19,99Sukipunkt gasbrander mini met piezo-aansteker€17,59 Je betaalt vanaf€6,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op scharnieren 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 54 producten Suki Inboorscharnier clip half opliggend zelfsluitend 35 mm BLUM€31,19Suki Inboorscharnier clip opliggend zelfsluitend 35 mm BLUM€27,99Suki Inboorscharnier clip tussenliggend zelfsluitend 35 mm BLUM€30,99Suki Inboorscharnier half opliggend 26 mm 95°€5,09Suki Inboorscharnier half opliggend 35mm 170°€18,39Suki Inboorscharnier m/clip half opliggend 35 mm 110°€7,89Suki Inboorscharnier m/clip opliggend 35 mm 110°€8,09Suki Inboorscharnier m/clip tussenliggend 35 mm 110°€10,79Suki Inboorscharnier opliggend 26 mm 95°€4,79Suki Inboorscharnier opliggend 35 mm 170°€11,49Suki Inboorscharnier tussenliggend 26 mm 95°€4,99Suki Inschroefduim voor hout 13 mm verzinkt€5,29Suki Klepscharnieren 35 mm vernikkeld€5,59Suki Lintscharnieren 80 mm verzinkt€3,19Suki Louvredeurscharnier 65 mm vermessingd€3,29Suki Meubel-bladpaumelles links 40x45 mm vernikkeld€6,69Suki Meubel-inboorpaumelle 11x30 mm verzinkt€2,99Suki Meubelschaar 200 mm vernikkeld€6,79Suki Naaidoosscharnieren 18x30 mm vermessingd€2,19Suki Opschroef-kastscharnieren met veer 50 mm€2,69Suki Opschroef-kastscharnieren met veer 70 mm€2,89Suki Paumellen aluminium ronde hoeken links 80 x 80 mm€8,09Suki Paumellen aluminium ronde hoeken rechts 80 x 80 mm€8,09Suki Paumellen inox, ronde hoeken links 80 x 80 mm€9,69Suki Paumellen inox, ronde hoeken rechts 80 x 80 mm€9,69Suki Paumellen spaans model links 60 mm verzinkt€3,89Suki Paumellen spaans model rechts 80 mm verzinkt€4,09Suki Paumellen spaans model rechts 90 mm verzinkt€4,09Suki Paumellen zwaar verzinkt rechte hoek links 110 x 80 mm€6,09Suki Paumellen zwaar verzinkt rechte hoek rechts 110 x 80 mm€6,09Suki Paumellen zwaar zwart geplastificeerd links 110 x 70 mm€6,89Suki Paumellen zwaar zwart geplastificeerd rechts 110 x 70 mm€6,89Suki Pianoscharnier 20 x 900 mm messing€4,59Suki Pianoscharnier 32 x 1200 mm inox€13,09Suki Pianoscharnier 32 x 1200 mm messing€5,99Suki Pianoscharnier 32 x 1200 mm vernikkeld€7,39Suki Scharnier 26x40 mm verzinkt€2,29Suki Scharnier 36x60 mm blank€2,59Suki Scharnier blank 32x50 mm blank€2,29Suki Scharnier m/vaste pen 30x30 mm verzinkt€2,19Suki Scharnier m/vaste pen 40x40 mm verzinkt€3,19Suki Scharnier m/vaste pen 44x60 mm verzinkt€3,39Suki Scharnier m/vaste pen 50x50 mm verzinkt€3,19Suki Scharnier m/vaste pen 60x40 mm verzinkt€3,19Suki Scharnier m/vaste pen 60x60 mm verzinkt€3,79Suki Scharnier smal 60x35 mm inox (1 stuk)€4,99Suki Scharnieren bolknop 75 x 75 mm messing€5,79Suki Scharnieren bolknop 75 x 75 mm verzinkt€4,89Suki Scharnieren smal 40x25 mm verzinkt€3,39Suki Scharnieren smal 60x35 mm verzinkt€4,59Suki Scharnieren staal 63 x 63 mm€10,99Suki Scharnieren vaasknop 75 x 75 mm messing€6,09Suki Scharnieren vierkant 40x40 mm verzinkt€2,89Suki Scharnieren vierkant 70x70 mm verzinkt€4,29 Je betaalt vanaf€2,19 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,55
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op installatiemateriaal 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten suki kabelschoen en -verbindersset 150-delig€13,49Suki krimpkousset 25 delig Ø1,5 tot Ø10 mm€4,49 Je betaalt vanaf€4,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,12
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op overige bevestigingsmaterialen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 19 producten Suki Kastplankdragers 5 mm staal vernikkeld 8 stuks€2,79Suki Kastplankdragers duplo 5 mm vernikkeld 40 stuks€3,39Suki Kastplankdragers haaks kunststof 5 mm bruin 40 stuks€2,39Suki Kastplankdragers haaks kunststof 5 mm wit 40 stuks€2,39Suki Kastplankdragers kunststof/metalen stift 5 mm bruin 12 stuks€2,59Suki Kastplankdragers kunststof/metalen stift 5 mm wit 12 stuks€2,59Suki Kastplankdragers kunststof/metalen stift transparant 6 mm 8 stuks€2,49Suki Kastplankdragers m/stift 6 mm wit 16 stuks€1,99Suki Kastplankdragers met huls 7-10 mm metaal verzinkt 8 stuks€2,99Suki Kastplankdragers met nagel bruin 40 stuks€2,89Suki Kastplankdragers met nagel wit 40 stuks€2,89Suki Kastplankdragers metaal met extra nok 5 mm 8 stuks€2,49Suki Kastplankdragers metaal transparant voor glasplaat 5 mm 12 stuks€4,59Suki Kastplankdragers schroefbaar 5 mm bruin 8 stuks€2,69Suki Kastplankdragers schroefbaar 5 mm vernikkeld 8 stuks€3,89Suki Kastplankdragers schroefbaar 5 mm wit 8 stuks€2,69Suki Kastplankdragers transp/metaal 3 mm 8 stuks€2,09Suki Kastplankdragers transp/metaal 4 mm 8 stuks€2,49Suki Kastplankdragers transp/metaal 5 mm 8 stuks€2,19 Je betaalt vanaf€1,99 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,06 Je bespaart €0,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op schroevendraaiers 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 33 producten suki korte schroevendraaier met 5 bits PH1+2, PZ1+2 en SL6€15,59suki schroevendraaier kruiskop extra lang PH 1€9,49suki schroevendraaier kruiskop extra lang PH 2€11,49suki schroevendraaier kruiskop PH0€5,69suki schroevendraaier kruiskop PH0 1000V€6,79suki schroevendraaier kruiskop PH1€6,79suki schroevendraaier kruiskop PH1 1000V€7,79suki schroevendraaier kruiskop PH2€7,59suki schroevendraaier kruiskop PH2€8,99suki schroevendraaier kruiskop PH3€9,99suki schroevendraaier kruiskop PZ1€6,79suki schroevendraaier kruiskop PZ2€7,79suki schroevendraaier kruiskop PZ3€9,99suki schroevendraaier platte kop 2.5 mm 1000V€6,39suki schroevendraaier platte kop 3 mm€5,79suki schroevendraaier platte kop 4 mm€8,59suki schroevendraaier platte kop 4 mm€5,29suki schroevendraaier platte kop 5 mm€5,79suki schroevendraaier platte kop 5.5 mm 1000V€8,99suki schroevendraaier platte kop 6 mm€6,39suki schroevendraaier platte kop 7 mm€8,39suki schroevendraaier platte kop 8 mm€10,29suki schroevendraaier platte kop 9 mm€12,49suki schroevendraaier torx TX10€6,79suki schroevendraaier torx TX15€6,49suki schroevendraaier torx TX20€7,59suki schroevendraaier torx TX25€8,19suki schroevendraaier torx TX30€8,69suki schroevendraaier zeskant voor schroefbits€13,99suki spanningszoeker 145 mm€3,39suki spanningszoeker SL 120-250V€3,99suki spanningszoeker SL 125-250v 190 mm€5,99Suki spanningszoeker VDE 140mm 120-250V€3,39 Je betaalt vanaf€3,39 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,85
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op lijmtangen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 17 producten Suki lijmklem 50 mm€4,99suki lijmklem 75 mm€8,99suki lijmklem hobby 50x100 mm€7,49suki lijmklem hobby 50x200 mm€7,99suki lijmklem hobby 80x200 mm€12,49suki lijmklem hobby 80x300 mm€9,99suki lijmklem met spreidfunctie 450 mm€26,99suki lijmklem met veer smal, klembereik 5 cm€2,09suki lijmklem snelspan 55 mm€7,49suki lijmklem verstek 70 mm€11,49suki lijmklem zwaar 120x1250 mm€46,99suki lijmklem zwaar 120x500 mm€38,99Suki lijmklem Zwaar 300x100 mm€29,99suki montagehulp telescopisch met ratel€37,99Suki snelspanklem 100 mm met spreidfunctie€4,49Suki snelspanklem 150 mm met spreidfunctie€21,49Suki snelspanklem 300 mm met spreidfunctie€21,99 Je betaalt vanaf€2,09 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,52
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op boormachine opzetstukken 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten suki mixer 60 mm€8,99suki mixer 80 mm€12,49Suki mortelmenger Master 90 mm€16,59 Je betaalt vanaf€8,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,25
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op niet- & spijkeraccessoires 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten suki nietjes type 53, 10 mm€5,39suki nietjes type 53, 12 mm€5,79suki nietjes type 53, 6 mm€5,39suki nietjes type 53, 8 mm€5,39 Je betaalt vanaf€5,39 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,35
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op tackers & nieters 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten suki nietjes type 53, 14 mm€5,79suki nietpistool€12,49suki nietpistool instelbaar€26,89 Je betaalt vanaf€5,79 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,45
-20% Bewaar Gamma Suki ontstoppingsveer 5 m 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €15,39 per stuk · bij 2 stuks€19,24 Je bespaart €3,85
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op rondellen & O-ringen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten Suki Paumelleringen gesorteerd 5-11 mm verzinkt€2,49suki zeilringen 10 mm 80 stuks€11,49suki zeilringen 5 mm€5,29suki zeilringenset met inslaghulp 10 mm€10,39 Je betaalt vanaf€2,49 pak van 80 · bij 2 pakken Per stuk€0,14 Je bespaart €0,62 op 80 stuks
-20% Bewaar Gamma suki schuurgaas 280x92 mm 5 stuks 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €11,29 pak van 5 · bij 2 pakken€14,11 Per stuk€2,26€2,82 Je bespaart €2,82 op 5 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op vloeren 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten suki stelplatenset 2-5 mm 20 stuks€9,89Suki vloerwisser Rubber 450 mm€7,29 Je betaalt vanaf€7,29 pak van 20 · bij 2 pakken Per stuk€0,49 Je bespaart €1,82 op 20 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op schoonmaken 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten suki tegelinwasspons fijn€5,19suki tegelinwasspons grof€4,99Tegel- inwasset Topdeal 5-delig€21,99 Je betaalt vanaf€4,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,25
-20% Bewaar Gamma Tegelgatenzaag 30-90 mm Suki 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €12,79 per stuk · bij 2 stuks€15,99 Je bespaart €3,20