Sensodyne in promotie

Alle 43 actuele promoties op Sensodyne van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

43 promoties

Sensodyne Tandpasta -50%
Complete Protection Cool Mint -50%
Di

Complete Protection Cool Mint

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€14,98
voor 4 stuks€29,96
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Complete Protection Soft -50%
Di

Complete Protection Soft

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 4 stuks€21,96
Per stuk€2,75€5,49
Je bespaart €10,98 op 4 stuks
Extra Fresh Gel 75 ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Fresh Gel 75 ml

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€11,50
voor 4 stuks€23,00
Per stuk€2,88€5,75€38,40/l
Je bespaart €11,50 op 4 stuks
Extra Fresh Mini -50%
Di

Extra Fresh Mini

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€4,18
voor 4 stuks€8,36
Per stuk€1,04€2,09€69,33/l
Je bespaart €4,18 op 4 stuks
Fresh Mint -50%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Mint

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€7,38
voor 4 stuks€14,76
Per stuk€1,84€3,69€24,53/l
Je bespaart €7,38 op 4 stuks
Fresh Mint 75ml -50%
Di

Fresh Mint 75ml

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€11,78
voor 4 stuks€23,56
Per stuk€2,94€5,89€39,20/l
Je bespaart €11,78 op 4 stuks
Gentle Whitening - 75 ml -50%
Di

Gentle Whitening - 75 ml

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€11,78
voor 4 stuks€23,56
Per stuk€2,94€5,89€39,20/l
Je bespaart €11,78 op 4 stuks
Mondwater Fresh & Cool -50%
Di

Mondwater Fresh & Cool

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€4,00€7,99€8,00/l
Je bespaart €15,98 op 4 stuks
Multicare TB Soft X2 -50%
CarrefourTot ma 5/10

Multicare TB Soft X2

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€17,18
voor 4 stuks€34,36
Per stuk€4,29€8,59
Je bespaart €17,18 op 4 stuks
Pronamel Kids TB 3 6 -50%
CarrefourTot ma 5/10

Pronamel Kids TB 3 6

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Pronamel Kids TB 6+ -50%
CarrefourTot ma 5/10

Pronamel Kids TB 6+

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Rapid Relief Tandpasta -50%
Di

Rapid Relief Tandpasta

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€46,67/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Repair & Protect Cool Mint Tandpasta -50%
Di

Repair & Protect Cool Mint Tandpasta

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€14,98
voor 4 stuks€29,96
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Repair & Protect Mini -50%
Di

Repair & Protect Mini

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€4,18
voor 4 stuks€8,36
Per stuk€1,04€2,09€69,33/l
Je bespaart €4,18 op 4 stuks
Repair & Protect Whitening Tandpasta -50%
Di

Repair & Protect Whitening Tandpasta

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,38
voor 4 stuks€30,76
Per stuk€3,85€7,69€51,33/l
Je bespaart €15,38 op 4 stuks
Sensodyne Tandpasta -50%
KruidvatTot zo 4/10

Sensodyne Tandpasta

2+2 gratis
+25 varianten
Je betaalt
vanaf€7,18
voor 4 stuks
Per stuk€1,79vanaf €26,67/l
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Sensodyne Tandenborstel -50%
Tandenborstel Deep Clean -50%
Di

Tandenborstel Deep Clean

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 4 stuks€21,96
Per stuk€2,75€5,49
Je bespaart €10,98 op 4 stuks
Tandpasta Complete Protection -50%
Di

Tandpasta Complete Protection

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€14,98
voor 4 stuks€29,96
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Tandpasta Proglasur Daily Protection -50%
Di

Tandpasta Proglasur Daily Protection

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 4 stuks€21,96
Per stuk€2,75€5,49€36,67/l
Je bespaart €10,98 op 4 stuks
Tandpasta Repair & Protect Whitening -50%
Di

Tandpasta Repair & Protect Whitening

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€46,67/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Sensodyne Tandpasta
Medi-MarketTot di 27/10

Sensodyne Tandpasta

Je betaalt
vanaf€3,79
voor 1 stuk
Per litervanaf €75,80
Sensodyne Deep Clean Tandenborstel
Medi-MarketTot di 27/10

Sensodyne Deep Clean Tandenborstel

🔥 CRAZY DAYS MEDI-MARKET : Exclusieve kortingen op honderden producten 🔥
Je betaalt
€5,34
voor 1 stuk
Sensodyne Mondwater Fresh & Cool 500ml
Medi-MarketTot di 27/10

Sensodyne Mondwater Fresh & Cool 500ml

🔥 CRAZY DAYS MEDI-MARKET : Exclusieve kortingen op honderden producten 🔥
Je betaalt
€8,54
voor 1 stuk
Per liter€17,08

Promoties laden…

Vragen over Sensodyne in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Sensodyne deze week?

Er zijn 43 actuele promoties op Sensodyne, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Sensodyne?

Di, met 25 promoties, gevolgd door Carrefour (10) en Medi-Market (5).

Wat is de grootste korting op Sensodyne?

-50% op SENSODYNE Clinical Repair Active White Tandpasta bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor op Sensodyne?

Gratis erbij: 38 van de 43 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.