Rexona in promotie

Alle 17 actuele promoties op Rexona van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

17 promoties

Rexona Spray -33%
Rexona Dry cotton anti-transpirant roller -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Dry cotton anti-transpirant roller

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€59,80/l
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Rexona Maxpro clean anti-transpirant stick -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Maxpro clean anti-transpirant stick

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€18,98
voor 3 stuks€28,47
Per stuk€6,33€9,49€140,67/l
Je bespaart €9,49 op 3 stuks
Rexona Maxpro confidence stick -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Maxpro confidence stick

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€148,00/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Rexona Men deodorant spray 72h sport cool -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Men deodorant spray 72h sport cool

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€24,40/l
Je bespaart €5,49 op 3 stuks
Rexona Spray
Rexona Deodorant

Promoties laden…

Vragen over Rexona in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Rexona deze week?

Er zijn 17 actuele promoties op Rexona, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Rexona?

Kruidvat, met 9 promoties, gevolgd door Albert Heijn (7) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Rexona?

-33% op Rexona Spray bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Rexona?

Cadeau of punten: 9 van de 17 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.