Purasana in promotie

Alle 19 actuele promoties op Purasana van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

19 promoties

Purasana Acerola Juice Powder BIO - 100g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Acerola Juice Powder BIO - 100g

2e product 50% korting
Je betaalt
€27,73
voor 2 stuks€36,98
Per stuk€13,87€18,49€138,70/kg
Je bespaart €9,25 op 2 stuks
2e product 50% korting op Purasana vitamines & supplementen -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Purasana vitamines & supplementen

2e product 50% korting
39 producten
Je betaalt
vanaf€10,48
voor 2 stuks
Per stuk€5,24vanaf €14,96/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Purasana Cacao Nibs BIO - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Cacao Nibs BIO - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€17,92
voor 2 stuks€23,90
Per stuk€8,96€11,95€44,80/kg
Je bespaart €5,98 op 2 stuks
Purasana Cacaobonen BIO - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Cacaobonen BIO - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99€44,95/kg
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
Purasana Hemp Raw Hulled Seeds BIO - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Hemp Raw Hulled Seeds BIO - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,18
voor 2 stuks€17,58
Per stuk€6,59€8,79€32,95/kg
Je bespaart €4,40 op 2 stuks
Purasana Latte Curcuma x Ginger - 120g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Latte Curcuma x Ginger - 120g

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€56,17/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Purasana Matcha Latte - 6 sachets -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Matcha Latte - 6 sachets

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
Purasana Matcha Tea - 6 sticks -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Matcha Tea - 6 sticks

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Purasana Premium Matcha Raw Powder - 75g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Premium Matcha Raw Powder - 75g

2e product 50% korting
Je betaalt
€38,92
voor 2 stuks€51,90
Per stuk€19,46€25,95€259,47/kg
Je bespaart €12,98 op 2 stuks
Purasana Pura matcha lat bio -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Purasana Pura matcha lat bio

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€5,24
voor 1 stuk€6,99
Per kg€87,33€116,50
Je bespaart €1,75
Purasana Raw Chiazaad - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Purasana Raw Chiazaad - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€48,70/kg
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Pursana Pu-Erh Thee (20 Theezakjes) -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Pursana Pu-Erh Thee (20 Theezakjes)

Purasana
2e product 50% korting
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
PURASANA bio green smoothie 150g -20%
BioplanetTot di 6/10

PURASANA bio green smoothie 150g

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€9,03
voor 1 stuk€11,29
Per kg€60,20€75,27
Je bespaart €2,26
PURASANA cacao & maca Bio 120g -20%
BioplanetTot di 6/10

PURASANA cacao & maca Bio 120g

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,71
voor 1 stuk€8,39
Per kg€55,92€69,92
Je bespaart €1,68

Promoties laden…

Vragen over Purasana in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Purasana deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op Purasana, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Purasana?

Holland & Barrett, met 15 promoties, gevolgd door Bioplanet (3) en Albert Heijn (1).

Wat is de grootste korting op Purasana?

-50% op Purasana Vegan Soy Protein Cacao - 400g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Purasana?

2e aan korting: 14 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.