-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie Detox+ BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie Fat Burner BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie No Stress BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie Relax & Sleep BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie Strakke Buik BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie Transit+ BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Liver Protect Kruideninfusie BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Women's Balance & Energy Kruideninfusie BIO - 20 theezakjes 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09 Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2e product 50% korting op Physalis vitamines & supplementen 2e product 50% korting 87 producten Physalis 100% Puur Chlorella Tabletten Bio - 200 tabletten€16,12Physalis 100% Puur Spirulina Tabletten Bio (200 Tabletten)€13,27Physalis ACE Selenium + Groene Thee (45 Tabletten)€12,52Physalis Aesculus Hippocastanum Paardekastanje - 100 ml€10,12Physalis Aged Black Garlic - 30 tabletten€14,24Physalis Artisjok Bio (100ml)€10,49Physalis Ashwagandha 600mg Forte KSM-66 - 30 tabletten€12,74Physalis B-Complex Forte (30 Tabletten)€12,59Physalis Bronchiplex Kruiden Synergie Druppels Bio - 75ml€13,49Physalis Cardio Q10 (60 Tabletten)€27,37Physalis Chlorella + Spirulina - 200 tabletten€13,79Physalis Cholesterol Control - 30 tabletten€13,88Physalis Cholesterol Control Forte - 45 tabletten€21,74Physalis Collagen + C (60 Tabletten)€14,62Physalis Collagen Boost 2-in-1 Beauty Formula (12 x 10gr)€21,74Physalis Collagen Pro Viscollageen - 30 Sticks€20,09Physalis Curcum' Actif - 30 tabletten€17,24Physalis Detox+ - 30 tabletten€11,62Physalis Digest+ Bio (30 Tabletten)€10,94Physalis Dormiplex Kruiden Synergie Druppels Bio (75ml)€13,49Physalis Duivelsklauw Bio (100ml)€10,49Physalis Echinacea + Propolis Bio - 100ml€13,49Physalis Echinacea Forte - 30 tabletten€15,37Physalis Eucalyforce - 30 zuigtabletten€8,99Physalis Eucalyforce Neusspray - 30ml€6,89Physalis Eucalyforce Pastilles Bio - 45g€6,07Physalis Eucalyforce Suikervrij Siroop Bio - 150ml€9,37Physalis Fat Burner - 30 tabletten€13,87Physalis Gewrichten+ (30 Tabletten)€14,99Physalis Ginkgo Biloba Bio (100ml)€10,12Physalis Ginseng Forte (30 Tabletten)€15,37Physalis Glucosamin Forte - 120 tabletten€33,37Physalis Glucosamin Forte - 30 tabletten€9,74Physalis Glucosamin+ Chondroïtine + MSM - 60 tabletten€17,24Physalis Glucose Control - 30 tabletten€14,99Physalis Goed Humeur (30 Capsules)€14,24Physalis Guldenroede Bio (100ml)€10,49Physalis Haar En Nagels - 45 tabletten€13,49Physalis Happy Mama Pronatal+ (30 Tabletten)€12,74Physalis Hepaplex Kruiden Synergie Druppels Bio - 75ml€13,49Physalis HerBalance® FemBoost - 30 tabletten€17,24Physalis HerBalance® FemCycle - 20 tabletten + 20 oliecapsules€17,24Physalis HerBalance® FemLibre - 30 tabletten€20,99Physalis HerBalance® FemLibre Forte - 30 tabletten€21,74Physalis HerBalance® FemVital - 60 tabletten€21,74Physalis HerBalance® Shatavari Bio - 30 capsules€11,24Physalis IQ Balance Student Support Formule - 30 tabletten€14,99Physalis Maca Forte Bio - 30 tabletten€12,37Physalis Magnesium + K2 + D3 - 30 tabletten€14,24Physalis Magnesium Forte - 60 tabletten€11,62Physalis Mariadistel Bio (100ml)€10,12Physalis Max Energy Bio - 30 tabletten€14,32Physalis Meidoorn Bio (100ml)€10,12Physalis Memory+ (30 Capsules)€15,37Physalis Menopauze+ (30 Tabletten)€14,24Physalis Menoplex Kruiden Synergie Druppels Bio (75ml)€13,49Physalis Multivit A-Z (45 Tabletten)€12,74Physalis Multivit Actif 50+ (30 Tabletten)€13,49Physalis No Stress - 30 tabletten€13,12Physalis Omega 3 Forte (60 Capsules)€13,12 en nog 27 bij Holland & Barrett Je betaalt vanaf€10,48 voor 2 stuks Per stuk€5,24vanaf €0,07/st Je bespaart €3,49 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2e product 50% korting op Physalis natuurlijke verzorging 2e product 50% korting 89 producten Physalis Akkermunt Olie Bio - 10ml€4,87Physalis Aloë Vera Olie Bio - 100ml€10,49Physalis Argan Olie Bio - 100ml€15,37Physalis Aroma Experience Cadeauset Bio - 4 stuks€20,62Physalis Avocado Olie Bio - 100ml€8,99Physalis Baobab Bio - 50ml€9,37Physalis Basilicum Olie Bio - 10ml€7,49Physalis Bergamot Olie Bio - 10ml€9,52Physalis Bernagie Olie Bio - 50ml€10,12Physalis Castor Olie Bio - 100ml€9,07Physalis Ceder Olie Bio - 10ml€4,94Physalis Citroen Olie Bio - 10ml€4,87Physalis Citroen Olie Bio - 30ml€9,07Physalis Citroenmelisse Olie Bio - 10ml€9,22Physalis Citronella Olie Bio - 10ml€4,64Physalis Citronella Olie Bio - 30ml€7,72Physalis Cypres Olie Bio - 10ml€6,67Physalis Echte Kamille Olie Bio - 5ml€18,74Physalis Echte Lavendel Olie Bio - 10ml€6,97Physalis Echte Lavendel Olie Bio - 30ml€15,44Physalis Essentiële Olie Ayurveda - 10ml€10,12Physalis Essentiële Olie Citroen-Eucalyptus Bio - 10ml€4,27Physalis Essentiële Olie Clear Mind - 10ml€9,74Physalis Essentiële Olie Good Karma - 10ml€11,17Physalis Essentiële Olie Good Night - 10ml€8,62Physalis Essentiële Olie Immunity - 10ml€9,37Physalis Essentiële Olie No Stress - 10ml€11,99Physalis Essentiële Olie Pepermunt Bio - 10ml€6,14Physalis Essentiële Olie Pepermunt Bio - 30ml€11,47Physalis Essentiële Olie Respiration - 10ml€8,24Physalis Essentiële Olie Sandelhout Bio - 5ml€25,49Physalis Essentiële Olie Sensual - 10ml€9,37Physalis Essentiële Olie Synergie Always Zen - 10ml€11,99Physalis Essentiële Olie Yin & Yang - 10ml€11,99Physalis Eucalyptus Globulus Olie Bio - 10ml€3,74Physalis Eucalyptus Globulus Olie Bio - 30ml€7,49Physalis Eucalyptus Radiata Bio - 10ml€5,77Physalis Gember Olie Bio - 10ml€12,37Physalis Geranium Olie Bio - 10ml€9,74Physalis Granaatappel Olie Bio - 50ml€11,99Physalis Groene Mandarijn Olie Bio - 10ml€6,97Physalis Grove Den Bio - 10ml€6,22Physalis Hamameliswater Witch Hazel Bio - 200ml€7,19Physalis Hennepolie Bio - 100ml€8,24Physalis Jasmijn Olie - 10ml€11,62Physalis Jeneverbes Olie Bio - 10ml€11,99Physalis Jojoba Olie Bio - 100ml€10,87Physalis Kaneel Olie Bio - 5ml€9,74Physalis Kokosolie Bio - 250ml€11,99Physalis Kruidnagel Bio - 10ml€6,74Physalis Laurier Olie Bio - 10ml€9,22Physalis Lavandin Olie Bio - 10ml€5,17Physalis Lavendel Salie Olie Bio - 10ml€7,72Physalis Lemongrass Olie Bio - 10ml€4,64Physalis Massageolie FlexSan - 100ml€13,49Physalis Massageolie Total Relax - 100ml€13,49Physalis Mirte Olie Bio - 10ml€9,44Physalis Neroli Olie 5% Bio - 10ml€11,62Physalis Niaouli Olie Bio - 10ml€4,94Physalis Oregano Olie Bio - 10ml€9,37 en nog 29 bij Holland & Barrett Je betaalt vanaf€7,49 voor 2 stuks Per stuk€3,74vanaf €35,95/l Je bespaart €2,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Collagen Coffee 3-in-1 Beauty Formula - 12 x 10g 2e product 50% korting Je betaalt €40,48 voor 2 stuks€53,98 Per stuk€20,24€26,99€168,67/kg Je bespaart €13,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie CholeControl BIO - 20 theezakjes 2e product 50% korting Je betaalt €6,13 voor 2 stuks€8,18 Per stuk€3,07€4,09 Je bespaart €2,05 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Kruideninfusie Digest BIO - 20 theezakjes 2e product 50% korting Je betaalt €6,13 voor 2 stuks€8,18 Per stuk€3,07€4,09 Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis AshwaMag® Ashwagandha + Tulsi - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €28,79 voor 30 stuks Per stuk€0,96
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Berberine Forte - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €22,59 voor 30 stuks Per stuk€0,75
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Bifido+ Pro - 30 capsules Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €26,99 voor 30 stuks Per stuk€0,90
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Essentiële Olie Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart +4 varianten Physalis Essentiële Olie Oregano Bio - 30ml€29,49Physalis Essentiële Olie Rozemarijn ct. Cineol Bio - 30ml€14,89Physalis Essentiële Olie Rozemarijn ct. Kamfer Bio - 10ml€9,59Physalis Essentiële Olie Sinaasappel Bio - 30ml€11,49Physalis Essentiële Olie Zilverspar Bio - 10ml€11,99 Je betaalt vanaf€9,59 voor 1 stuk Per litervanaf €383,00
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Green Tea - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €14,99 voor 30 stuks Per stuk€0,50
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Hyaluron + C + Biotine - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €22,59 voor 30 stuks Per stuk€0,75
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Mariadistel Forte - 45 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €17,49 voor 45 stuks Per stuk€0,39
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Omega 3 Ultra - 30 capsules Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €28,79 voor 30 stuks Per stuk€0,96
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Perfect Skin - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €19,99 voor 30 stuks Per stuk€0,67
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Rhodiola - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €18,49 voor 30 stuks Per stuk€0,62
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Royal Jelly Forte 2000mg - 20 x 10ml Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €26,19 voor 1 stuk Per liter€130,95
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Saffron+ - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €28,99 voor 30 stuks Per stuk€0,97
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Shilajit - 30 tabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €20,49 voor 30 stuks Per stuk€0,68
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Vegan Omega 3 met EPA en DHA - 30 capsules Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €19,99 voor 30 stuks Per stuk€0,67
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Vitamin K2 + D3 - 60 smelttabletten Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €18,49 voor 1 stuk
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Physalis Withania Somnifera Bio Plantendruppels - 100 ml Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €14,49 voor 1 stuk Per liter€144,90