Persil in promotie

Alle 10 actuele promoties op Persil van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
Persil gel universal 19 dosissen 855ml -50%
OKayTot di 6/10

Persil gel universal 19 dosissen 855ml

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99€6,43/l
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
Persil vl.wasmid.Color 31 dosis 1,395L -50%
OKayTot di 6/10

Persil vl.wasmid.Color 31 dosis 1,395L

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€26,84
voor 4 stuks€53,68
Per stuk€6,71€13,42€4,81/l
Je bespaart €26,84 op 4 stuks
Persil vl.wasmid.Color Silan 27d 1,215L -50%
OKayTot di 6/10

Persil vl.wasmid.Color Silan 27d 1,215L

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€21,70
voor 4 stuks€43,40
Per stuk€5,42€10,85€4,46/l
Je bespaart €21,70 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Persil in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Persil deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Persil, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Persil?

Carrefour, met 7 promoties, gevolgd door OKay (3).

Wat is de grootste korting op Persil?

-50% op Persil 4in1 Discs Color 15WL bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Persil?

Gratis erbij: 7 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.