-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Capellini 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €3,00 voor 4 stuks€6,00 Per stuk€0,75€1,50€1,50/kg Je bespaart €3,00 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Coquillettes 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €4,58 voor 4 stuks€9,16 Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg Je bespaart €4,58 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Extra Bolognesesaus 425g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€4,71/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Fusilli Express 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €5,50 voor 4 stuks€11,00 Per stuk€1,38€2,75€2,76/kg Je bespaart €5,50 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Panzani Pestosaus 2+2 gratis +1 variant Groene Pestosaus 200g€2,00Rode Pestosaus 200g€2,00 Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€10,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Linguine 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €4,58 voor 4 stuks€9,16 Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg Je bespaart €4,58 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Macaroni 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €4,58 voor 4 stuks€9,16 Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg Je bespaart €4,58 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Macaroni Express 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €4,98 voor 4 stuks€9,96 Per stuk€1,25€2,49€2,50/kg Je bespaart €4,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Originale Pastasaus 400g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €5,98 voor 4 stuks€11,96 Per stuk€1,50€2,99€3,75/kg Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Passata 200g Panzani 3+3 gratis Je betaalt €4,74 voor 6 stuks€9,48 Per stuk€0,79€1,58€3,95/kg Je bespaart €4,74 op 6 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Penne Rigate 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €4,30 voor 4 stuks€8,60 Per stuk€1,07€2,15€2,14/kg Je bespaart €4,30 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Penne Rigate Express 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €5,50 voor 4 stuks€11,00 Per stuk€1,38€2,75€2,76/kg Je bespaart €5,50 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Spaghetti 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €2,62 voor 4 stuks€5,24 Per stuk€0,66€1,31€1,32/kg Je bespaart €2,62 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Spaghetti Express 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €3,90 voor 4 stuks€7,80 Per stuk€0,97€1,95€1,94/kg Je bespaart €3,90 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Tagliatelle 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €7,30 voor 4 stuks€14,60 Per stuk€1,82€3,65€3,64/kg Je bespaart €7,30 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Torti 500 g Panzani 2+2 gratis Je betaalt €4,50 voor 4 stuks€9,00 Per stuk€1,12€2,25€2,24/kg Je bespaart €4,50 op 4 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Panzani Pasta 2e aan -50%met SuperPlus +7 varianten Panzani Pasta | Capellini€1,16Panzani Pasta | Farfalle€1,72Panzani Pasta | Macaroni€1,72Panzani Pasta | Penne€1,61Panzani Pasta | Pipe Rigate€1,64Panzani Pasta | Spaghetti€1,01Panzani Pasta | Tagliatelle€2,74Panzani Pasta | Torti€1,69 Je betaalt vanaf€2,03 voor 2 stuks Per stuk€1,01vanaf €2,02/kg Je bespaart €0,68 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 dé Ravioli Bolognese Rundvlees Family Pack 1200 g Panzani -5% voor 2 Je betaalt €17,08 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€8,54€8,99€7,12/kg Je bespaart €0,90 op 2 stuks