Milka in promotie

Alle 10 actuele promoties op Milka van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

Milka Mmmax — 2 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Milka Mmmax — 2 varianten

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Senseo Choco Pads 8 Stuks 112 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Senseo Choco Pads 8 Stuks 112 g

Milka
2+1 gratis
Je betaalt
€9,18
voor 3 stuks€13,77
Per stuk€3,06€4,59€27,32/kg
Je bespaart €4,59 op 3 stuks
Milka Chocolade -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Milka Chocolade

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €11,24/kg
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
Milka Leo go mini bel -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Milka Leo go mini bel

2e halve prijsmet Bonuskaart
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€20,55/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Milka Choco Mini Stars -10%
ActionTot di 6/10

Milka Choco Mini Stars

Weekactie
Je betaalt
€1,79
voor 1 stuk€1,99
Per kg€11,93€13,26
Je bespaart €0,20
Chocolade Wafel Reep 182gr -5%
CarrefourTot do 31/12

Chocolade Wafel Reep 182gr

Milka
-5% voor 2
Je betaalt
€9,48
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€4,74€4,99€26,05/kg
Je bespaart €0,50 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Milka in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Milka deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Milka, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Milka?

Kruidvat, met 3 promoties, gevolgd door Carrefour (2) en Colruyt (1).

Wat is de grootste korting op Milka?

-50% op Milka Cookie Sensations Chocoladekoekjes XL Doos 24 x 52g, THT 06-08-2026 bij Kruidvat, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Milka?

% korting: 4 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.