MERCUROCHROME in promotie

Alle 35 actuele promoties op MERCUROCHROME van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

35 promoties

Actief Helende Pleisters 6 stuks -25%
Di

Actief Helende Pleisters 6 stuks

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€12,43
voor 12 stuks (2 × 6)€16,58
Per stuk€1,04€1,39
Je bespaart €4,15 op 12 stuks
Alcohol 70° Lavendel -25%
Di

Alcohol 70° Lavendel

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€7,79
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€3,89€5,19€19,45/l
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
Alcohol 70° Vol - Lavendelparfum -25%
Di

Alcohol 70° Vol - Lavendelparfum

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,84€3,79€18,93/l
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
Alcohol 90° -25%
Di

Alcohol 90°

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€29,90/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Anti-muggen 2 in 1 Spray -25%
Di

Anti-muggen 2 in 1 Spray

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€16,93
voor 2 stuks€22,58
Per stuk€8,47€11,29
Je bespaart €5,65 op 2 stuks
Arnicagel -25%
Di

Arnicagel

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€9,88
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€4,94€6,59
Je bespaart €3,30 op 2 stuks
Beschadigde nagels -25%
Di

Beschadigde nagels

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€36,73
voor 2 stuks€48,98
Per stuk€18,37€24,49€918,50/kg
Je bespaart €12,25 op 2 stuks
EHBO-kit -25%
Di

EHBO-kit

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€10,49€13,99
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
Elastische tape - 3 stuks -25%
Di

Elastische tape - 3 stuks

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€135,91/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Eosine 1% -25%
Di

Eosine 1%

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Fanzone Pleisters 18 Stuks -25%
Di

Fanzone Pleisters 18 Stuks

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€3,00
voor 36 stuks (2 × 18)€4,00
Per stuk€0,08€0,11
Je bespaart €1,00 op 36 stuks
Kleurloze antiseptische oplossing -25%
Di

Kleurloze antiseptische oplossing

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€10,79
voor 2 stuks€14,38
Per stuk€5,39€7,19€53,90/l
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Luizen- en netenkam -25%
Di

Luizen- en netenkam

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€12,29
voor 2 stuks€16,38
Per stuk€6,14€8,19
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Magische Harry Potter-pleisters -25%
Di

Magische Harry Potter-pleisters

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€8,23
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,12€5,49
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
Mercurochrome Desinfecterende handgel -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Mercurochrome Desinfecterende handgel

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€10,27
voor 2 stuks€13,70
Per stuk€5,14€6,85
Je bespaart €3,43 op 2 stuks
Mercurochrome Fysiologisch serum -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Mercurochrome Fysiologisch serum

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€12,59
voor 2 stuks€16,78
Per stuk€6,29€8,39€31,45/l
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Mercurochrome Neusspray -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Mercurochrome Neusspray

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€14,02
voor 2 stuks€18,70
Per stuk€7,01€9,35€46,73/l
Je bespaart €4,68 op 2 stuks
Mercurochrome Zachte amandelolie -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Mercurochrome Zachte amandelolie

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€34,40/l
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Ontsmettende spray Kids -25%
Di

Ontsmettende spray Kids

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€48,70/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Teen Beschermer -25%
Di

Teen Beschermer

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€10,04
voor 2 stuks€13,38
Per stuk€5,02€6,69
Je bespaart €3,34 op 2 stuks
Vinger Genezing Pleisters 12 stuks -25%
Di

Vinger Genezing Pleisters 12 stuks

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€10,63
voor 24 stuks (2 × 12)€14,18
Per stuk€0,44€0,59
Je bespaart €3,55 op 24 stuks
Waterdichte Pleisters 7 m * 2,5 cm -25%
Di

Waterdichte Pleisters 7 m * 2,5 cm

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€6,74
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,37€4,49
Je bespaart €2,24 op 2 stuks
Waterproof - 16 stuks -25%
Di

Waterproof - 16 stuks

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€7,33
voor 32 stuks (2 × 16)€9,78
Per stuk€0,23€0,31
Je bespaart €2,45 op 32 stuks
Zachte Amandelolie -25%
Di

Zachte Amandelolie

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€7,79
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€3,89€5,19€38,90/l
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
Zwangerschapstesten X3 -25%
Di

Zwangerschapstesten X3

MERCUROCHROME
2e aan -50%
Je betaalt
€24,73
voor 2 stuks€32,98
Per stuk€12,37€16,49
Je bespaart €8,25 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over MERCUROCHROME in promotie

Hoeveel promoties zijn er op MERCUROCHROME deze week?

Er zijn 35 actuele promoties op MERCUROCHROME, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op MERCUROCHROME?

Di, met 30 promoties, gevolgd door Delhaize (4) en Aldi (1).

Wat is de grootste korting op MERCUROCHROME?

-25% op MERCUROCHROME Actief Helende Pleisters 6 stuks bij Di.

Welke promoties op MERCUROCHROME lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: MERCUROCHROME Ontsmettingsproducten (100 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op MERCUROCHROME?

2e aan korting: 34 van de 35 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.