-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Mentos Kauwgom | Peppermint -50% Je betaalt €1,99 voor 1 stuk€3,99 Per kg€28,50€57,14 Je bespaart €2,00
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Mentos Kauwgom | Strawberry | Sour -50% Je betaalt €1,44 voor 1 stuk€2,89 Per kg€25,80€51,78 Je bespaart €1,45
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Mentos Snoepjes | Drop Mint 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,25 voor 2 stuks€6,50 Per stuk€1,62€3,25€8,53/kg Je bespaart €3,25 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Mentos Snoepjes | Fruit | Sour 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,49 voor 2 stuks€6,98 Per stuk€1,75€3,49€9,21/kg Je bespaart €3,49 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Mentos Snoepjes | Strawberry Mix | 5-pack 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,25 voor 2 stuks€6,50 Per stuk€1,62€3,25€8,53/kg Je bespaart €3,25 op 2 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum Breeze Mint Sugar Free 12 Stuks 17.5 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €2,66 voor 3 stuks€3,99 Per stuk€0,89€1,33€49,45/kg Je bespaart €1,33 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum Chlorophylle Sugar Free 100 Stuks 150 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €11,90 voor 3 stuks€17,85 Per stuk€3,97€5,95€26,47/kg Je bespaart €5,95 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum Green Mint Sugar Free with Xylitol 40 Stuks 60 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €6,18 voor 3 stuks€9,27 Per stuk€2,06€3,09€34,33/kg Je bespaart €3,09 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum Kersensmaak 150 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €11,90 voor 3 stuks€17,85 Per stuk€3,97€5,95€39,70/kg Je bespaart €5,95 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum Mighty Mint Sugar Free 100 Stuks 150 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €13,90 voor 3 stuks€20,85 Per stuk€4,63€6,95€30,86/kg Je bespaart €6,95 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum Pure Fresh Aardbeiensmaak Sugar Free 30 Stuks 60 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €7,90 voor 3 stuks€11,85 Per stuk€2,63€3,95€43,83/kg Je bespaart €3,95 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum Pure Fresh Aardbeiensmaak Sugar Free 50 Stuks 100 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €9,30 voor 3 stuks€13,95 Per stuk€3,10€4,65€31,00/kg Je bespaart €4,65 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewing Gum White Sweet Mint Sugar Free with Xylitol 40 Stuks 60 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €6,18 voor 3 stuks€9,27 Per stuk€2,06€3,09€34,33/kg Je bespaart €3,09 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewy Dragees Fruit 2+1 gratis +1 variant Chewy Dragees Fruit 300 g€2,73Chewy Dragees Fruit 37.5 g€0,77 Je betaalt vanaf€2,30 voor 3 stuks Per stuk€0,77vanaf €9,10/kg Je bespaart €1,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewy Dragees Mint 300 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €8,18 voor 3 stuks€12,27 Per stuk€2,73€4,09€9,10/kg Je bespaart €4,09 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewy Dragees Mint 37.5 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €2,30 voor 3 stuks€3,45 Per stuk€0,77€1,15€20,81/kg Je bespaart €1,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chewy Dragees Special Mix 5 x 37.5 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €7,38 voor 3 stuks€11,07 Per stuk€2,46€3,69€11,71/kg Je bespaart €3,69 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Discovery 14 Flavours 4 x 37.5 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €5,30 voor 3 stuks€7,95 Per stuk€1,77€2,65€11,80/kg Je bespaart €2,65 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Aqua Kiss Strawberry Mandarin Sugar Free 14 Stuks 26 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €4,42 voor 3 stuks€6,63 Per stuk€1,47€2,21€56,54/kg Je bespaart €2,21 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Cherry Mint 12 Stuks Mentos 2+1 gratis Je betaalt €2,66 voor 3 stuks€3,99 Per stuk€0,89€1,33€49,45/kg Je bespaart €1,33 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Pure Fresh Black Mint 50 Stuks Mentos 2+1 gratis Je betaalt €9,78 voor 3 stuks€14,67 Per stuk€3,26€4,89€32,60/kg Je bespaart €4,89 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Pure Fresh Bubble Fresh 30 Stuks Mentos 2+1 gratis Je betaalt €7,90 voor 3 stuks€11,85 Per stuk€2,63€3,95€43,83/kg Je bespaart €3,95 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Pure Fresh Cherry 30 Stuks 60 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €7,90 voor 3 stuks€11,85 Per stuk€2,63€3,95€87,67/kg Je bespaart €3,95 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Pure Fresh Fresh Mint 55 Stuks Mentos 2+1 gratis Je betaalt €6,58 voor 3 stuks€9,87 Per stuk€2,19€3,29€19,91/kg Je bespaart €3,29 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Pure Fresh Wintergreen 55 Stuks Mentos 2+1 gratis Je betaalt €6,58 voor 3 stuks€9,87 Per stuk€2,19€3,29€19,91/kg Je bespaart €3,29 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Sour Aardbeiensmaak 28 Stuks 56 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €5,74 voor 3 stuks€8,61 Per stuk€1,91€2,87€34,11/kg Je bespaart €2,87 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Sour Appelsmaak 28 Stuks 56 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €5,74 voor 3 stuks€8,61 Per stuk€1,91€2,87€34,11/kg Je bespaart €2,87 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Vibes Peppermint 30 Stuks 70.2 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Vibes Raspberry 30 Stuks 70.2g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gum Vibes Spearmint 30 Stuks 70.2 g Mentos 2+1 gratis Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks