-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 LU Chocolade 2+2 gratis +1 variant Prince Cake & Choc chocolade cakejes 150g€1,48Prince MiniStars koekjes witte chocolade 187g€1,50 Je betaalt vanaf€5,92 voor 4 stuks Per stuk€1,48vanaf €8,02/kg Je bespaart €5,92 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Prince Choco Prince Vanille Koeken 6x 28.5 g LU 2+2 gratis Je betaalt €5,24 voor 4 stuks€10,48 Per stuk€1,31€2,62€7,66/kg Je bespaart €5,24 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 LU Koekjes 2+2 gratis +1 variant Prince MiniStars koekjes black & white 187g€1,50Prince Start koekjes naturel 300g€1,54 Je betaalt vanaf€5,98 voor 4 stuks Per stuk€1,50vanaf €5,13/kg Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Petit Ecolier Witte Chocolade Biscuits 150g LU 2+1 gratis Je betaalt €7,58 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,53€3,79€16,87/kg Je bespaart €3,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Scholiertje chocolade koekjes melk 150g LU 2+1 gratis Je betaalt €7,58 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,53€3,79€16,87/kg Je bespaart €3,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Scholiertje Puur 2 x 6 Stuks 150 g LU 2+1 gratis Je betaalt €7,58 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,53€3,79€16,87/kg Je bespaart €3,79 op 3 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Baby koekjes Betterfood Vanaf 6 Maanden 175g LU 2e aan -50% Je betaalt €2,39 voor 2 stuks€3,18 Per stuk€1,19€1,59€6,80/kg Je bespaart €0,79 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Cracotte Toast Gourmande 250g LU 3+1 gratis Je betaalt €10,17 voor 4 stuks€13,56 Per stuk€2,54€3,39€10,16/kg Je bespaart €3,39 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Cracotte Toast Multi-Granen 250g LU 3+1 gratis Je betaalt €10,47 voor 4 stuks€13,96 Per stuk€2,62€3,49€10,48/kg Je bespaart €3,49 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Cracotte Toast Original Tarwe 250g LU 3+1 gratis Je betaalt €8,16 voor 4 stuks€10,88 Per stuk€2,04€2,72€8,16/kg Je bespaart €2,72 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Cracotte Toast Volkoren 250g LU 3+1 gratis Je betaalt €8,46 voor 4 stuks€11,28 Per stuk€2,11€2,82€8,44/kg Je bespaart €2,82 op 4 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 LU Vitabis 175g 2e halve prijs Je betaalt €3,29 voor 2 stuks€4,38 Per stuk€1,64€2,19€9,37/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini crackers naturel 250g LU 3+1 gratis Je betaalt €6,12 voor 4 stuks€8,16 Per stuk€1,53€2,04€6,12/kg Je bespaart €2,04 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini crackers olijfolie & oregano 250g LU 3+1 gratis Je betaalt €6,69 voor 4 stuks€8,92 Per stuk€1,67€2,23€6,68/kg Je bespaart €2,23 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Parovita Crackers Sesamzaad 330g LU 3+1 gratis Je betaalt €12,87 voor 4 stuks€17,16 Per stuk€3,22€4,29€9,76/kg Je bespaart €4,29 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Parovita Crackers Tarwe 330g LU 3+1 gratis Je betaalt €12,75 voor 4 stuks€17,00 Per stuk€3,19€4,25€9,67/kg Je bespaart €4,25 op 4 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 LU cracker mini olijfolie&oregano 250g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,57 voor 2 stuks€4,46 Per stuk€1,78€2,23€7,12/kg Je bespaart €0,89 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 LU cracotte gourmande 250 g V 250g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €5,42 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,71€3,39€10,84/kg Je bespaart €1,36 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 LU Cracotte vezels 250g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,98 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,99€2,49€7,96/kg Je bespaart €1,00 op 2 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 TUC Original zoute crackers 3x 100 g LU -10% Je betaalt €2,22 voor 1 stuk€2,47 Per kg€7,40€8,23 Je bespaart €0,25