-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Piccini Geografico Rosato Toscana Rosé 75cl Italië 2+1 gratis Je betaalt €15,98 voor 3 stuks€23,97 Per stuk€5,33€7,99€7,10/l Je bespaart €7,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Piccini Vermentino Wit 75cl Italië 2+1 gratis Je betaalt €15,98 voor 3 stuks€23,97 Per stuk€5,33€7,99€7,10/l Je bespaart €7,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Romandiola Rimini Rosso Rood 75cl Italië 2+1 gratis Je betaalt €13,98 voor 3 stuks€20,97 Per stuk€4,66€6,99€6,21/l Je bespaart €6,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Tavernello Sangiovese Rubicone Igt 750 ml Italië 2+1 gratis Je betaalt €11,98 voor 3 stuks€17,97 Per stuk€3,99€5,99€5,32/l Je bespaart €5,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Tavernello Trebbiano Chardonnay Rubicone Igt 750 ml Italië 2+1 gratis Je betaalt €11,98 voor 3 stuks€17,97 Per stuk€3,99€5,99€5,32/l Je bespaart €5,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Toscane Martina Vermentino Wit 75cl Italië 2+1 gratis Je betaalt €19,98 voor 3 stuks€29,97 Per stuk€6,66€9,99€8,88/l Je bespaart €9,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Vola Vole Pecorino Bio Wit 75cl Italië 2+1 gratis Je betaalt €17,98 voor 3 stuks€26,97 Per stuk€5,99€8,99€7,99/l Je bespaart €8,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Vola Vole Primitivo Bio Rood 75cl Italië 2+1 gratis Je betaalt €17,98 voor 3 stuks€26,97 Per stuk€5,99€8,99€7,99/l Je bespaart €8,99 op 3 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 7 Muri Chardonnay Valdadige Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€11,99/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Abruzzes Ruminat Primitivo Biodynamie Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Barbera d'Asti Enzo Bartoli Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Barolo Riserva Enzo Bartoli Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €431,78 voor 24 stuks€479,76 Per stuk€17,99€19,99€23,98/l Je bespaart €47,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bolgheri Superiore Officum Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €647,78 voor 24 stuks€719,76 Per stuk€26,99€29,99€35,99/l Je bespaart €71,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Boschi Dei Signori Barbaresco Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €323,78 voor 24 stuks€359,76 Per stuk€13,49€14,99€17,99/l Je bespaart €35,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Casali del Barone 150+1 Piemonte DOC Barbera Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Castelli di Severino Negroamaro 0.75 L Italië -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chianti Classico Ala Di Farfalla Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chianti Classico Poggio Scudieri Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Civitas Pecorino Bio Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 d.o.c.g. Amarone Della Valpolicella Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €431,78 voor 24 stuks€479,76 Per stuk€17,99€19,99€23,98/l Je bespaart €47,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Doppio Passio Sicilia Grillo Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Doppio Passo Primitivo Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Galatheo Bianco Italia 3 L Italië -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€3,00/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Galatheo Rosato Italia 3 L Italië -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€3,00/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Galatheo Rosso Italia 3 L Italië -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€3,00/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Galatheo Vino Bianco 0.75 L Italië -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Galatheo Vino Rosso 0.75 L Italië -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 IGP Puglia Primitivo Nostre Terre Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Il Feudo Provincia di Pavia Pinot Grigio Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Il Matese Pinot Grigio Blush " Terre Degli Osci " Rosé 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 In Cantos Cannonau di Sardegna Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Kössler Südtirol - Alto Adige Sauvignon 0.75 L Italië -10% voor 24 Je betaalt €258,98 voor 24 stuks€287,76 Per stuk€10,79€11,99€14,39/l Je bespaart €28,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Lambrusco Signoria Dei Duchi Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €64,58 voor 24 stuks€71,76 Per stuk€2,69€2,99€3,59/l Je bespaart €7,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Lambrusco Signoria Dei Duchi Rosé 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €64,58 voor 24 stuks€71,76 Per stuk€2,69€2,99€3,59/l Je bespaart €7,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Langhe Nebbiolo Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Masso Antico Negroamaro Rood 375ml Italië -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€14,37/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Masso Antico Negroamaro Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Memoro Italia Piccini Bianco Bag in Box Wit 3L Italië -10% voor 24 Je betaalt €345,38 voor 24 stuks€383,76 Per stuk€14,39€15,99€4,80/l Je bespaart €38,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Memoro Italia Rosso Piccini Bag in Box Rood 3L Italië -10% voor 24 Je betaalt €345,38 voor 24 stuks€383,76 Per stuk€14,39€15,99€4,80/l Je bespaart €38,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Memoro Piccini Rood 375ml Italië -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€11,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Memoro Piccini Rosé 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Molisen Pinot Grigio Sottariva " Terre Degli Osci " Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Montepulciano d'Abruzzo Casa Botter La Botte Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Montepulciano d'Abruzzo Riserva Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Nero Marone Edizione Private Primitivo di Puglia Rood 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €161,78 voor 24 stuks€179,76 Per stuk€6,74€7,49€8,99/l Je bespaart €17,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pecorino Spinelli Val di Fara Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Piccini Collezione Oro Vermentino IGT Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Piccini Memŏro Wit 75cl Italië -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks