Italië in promotie

Alle 79 actuele promoties op Italië op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

79 promoties

Piccini Vermentino Wit 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Piccini Vermentino Wit 75cl

Italië
2+1 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Romandiola Rimini Rosso Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Romandiola Rimini Rosso Rood 75cl

Italië
2+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Toscane Martina Vermentino Wit 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Toscane Martina Vermentino Wit 75cl

Italië
2+1 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Vola Vole Pecorino Bio Wit 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Vola Vole Pecorino Bio Wit 75cl

Italië
2+1 gratis
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Vola Vole Primitivo Bio Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Vola Vole Primitivo Bio Rood 75cl

Italië
2+1 gratis
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
7 Muri Chardonnay Valdadige Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

7 Muri Chardonnay Valdadige Wit 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€11,99/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Barbera d'Asti Enzo Bartoli Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Barbera d'Asti Enzo Bartoli Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Barolo Riserva Enzo Bartoli Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Barolo Riserva Enzo Bartoli Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€431,78
voor 24 stuks€479,76
Per stuk€17,99€19,99€23,98/l
Je bespaart €47,98 op 24 stuks
Bolgheri Superiore Officum Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Bolgheri Superiore Officum Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€647,78
voor 24 stuks€719,76
Per stuk€26,99€29,99€35,99/l
Je bespaart €71,98 op 24 stuks
Boschi Dei Signori Barbaresco Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Boschi Dei Signori Barbaresco Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€323,78
voor 24 stuks€359,76
Per stuk€13,49€14,99€17,99/l
Je bespaart €35,98 op 24 stuks
Castelli di Severino Negroamaro 0.75 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Castelli di Severino Negroamaro 0.75 L

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Civitas Pecorino Bio Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Civitas Pecorino Bio Wit 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Doppio Passio Sicilia Grillo Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Doppio Passio Sicilia Grillo Wit 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Doppio Passo Primitivo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Doppio Passo Primitivo Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Galatheo Bianco Italia 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Bianco Italia 3 L

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€3,00/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Galatheo Rosato Italia 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Rosato Italia 3 L

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€3,00/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Galatheo Rosso Italia 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Rosso Italia 3 L

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€215,78
voor 24 stuks€239,76
Per stuk€8,99€9,99€3,00/l
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Galatheo Vino Bianco 0.75 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Vino Bianco 0.75 L

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Galatheo Vino Rosso 0.75 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Vino Rosso 0.75 L

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
In Cantos Cannonau di Sardegna Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

In Cantos Cannonau di Sardegna Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Lambrusco Signoria Dei Duchi Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Lambrusco Signoria Dei Duchi Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€64,58
voor 24 stuks€71,76
Per stuk€2,69€2,99€3,59/l
Je bespaart €7,18 op 24 stuks
Lambrusco Signoria Dei Duchi Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Lambrusco Signoria Dei Duchi Rosé 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€64,58
voor 24 stuks€71,76
Per stuk€2,69€2,99€3,59/l
Je bespaart €7,18 op 24 stuks
Langhe Nebbiolo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Langhe Nebbiolo Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Masso Antico Negroamaro Rood 375ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Masso Antico Negroamaro Rood 375ml

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€14,37/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Masso Antico Negroamaro Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Masso Antico Negroamaro Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Memoro Piccini Rood 375ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Memoro Piccini Rood 375ml

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€11,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Memoro Piccini Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Memoro Piccini Rosé 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Montepulciano d'Abruzzo Riserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Montepulciano d'Abruzzo Riserva Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Pecorino Spinelli Val di Fara Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pecorino Spinelli Val di Fara Wit 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€5,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Piccini Memŏro Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Piccini Memŏro Wit 75cl

Italië
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks

Alle 79 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Italië in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Italië deze week?

Er zijn 79 actuele promoties op Italië (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Italië?

-33% op Italië Piccini Geografico Rosato Toscana Rosé 75cl bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Italië?

% korting: 71 van de 79 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.