Hubo in promotie

Alle 15 actuele promoties op Hubo op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Promo 50% op lakken -50%
HuboTot do 31/12

Promo 50% op lakken

Promo 50%
82 producten
Je betaalt
vanaf€5,49
voor 1 stuk
Per litervanaf €15,99
Je bespaart €5,49
1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf -50%
HuboTot zo 4/10

1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf

1+1 gratis (goedkoopste gratis)
45 producten
Je betaalt
vanaf€42,99
voor 2 stuks
Per stuk€21,50vanaf €6,25/l
Je bespaart €42,99 op 2 stuks
Muurverf & plafondverf -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Muurverf & plafondverf -25%

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €7,12
Je bespaart €5,00
Hubo rivierzand 0-2 mm 25kg -20%
HuboTot zo 4/10

Hubo rivierzand 0-2 mm 25kg

4+1 gratis (niet te combineren met palletprijs)
Je betaalt
€10,76
voor 5 stuks€13,45
Per stuk€2,15€2,69€0,09/kg
Je bespaart €2,69 op 5 stuks
Hubo betonmortel 25kg
HuboTot zo 4/10

Hubo betonmortel 25kg

Vanaf 2 stuks €3,69 / zak (niet te combineren met palletprijs)
Je betaalt
€5,39
voor 1 stuk
Per kg€0,22
Hubo cement kalksteen 20kg
HuboTot do 31/12

Hubo cement kalksteen 20kg

Bij aankoop per pallet (60 zakken), ontvangt u -10% korting - niet te cumuleren met andere kortingen.
Je betaalt
€6,29
voor 1 stuk
Per kg€0,31
Hubo chape 25kg
HuboTot do 31/12

Hubo chape 25kg

Bij aankoop per pallet (48 zakken), ontvangt u -10% korting - niet te cumuleren met andere kortingen.
Je betaalt
€6,19
voor 1 stuk
Per kg€0,25
Hubo Chapezand 0-4 mm Hubo 25kg
HuboTot do 31/12

Hubo Chapezand 0-4 mm Hubo 25kg

Bij aankoop per pallet (40 zakken), ontvangt u -10% korting - niet te cumuleren met andere kortingen.
Je betaalt
€2,89
voor 1 stuk
Per kg€0,12
Hubo metselspecie 25kg
HuboTot zo 4/10

Hubo metselspecie 25kg

Vanaf 2 stuks €3,69 / zak (niet te combineren met palletprijs)
Je betaalt
€5,39
voor 1 stuk
Per kg€0,22
Hubo parelgrind 4-16 mm 25kg grijs
HuboTot do 31/12

Hubo parelgrind 4-16 mm 25kg grijs

Bij aankoop per pallet (40 zakken), ontvangt u -10% korting - niet te cumuleren met andere kortingen.
Je betaalt
€3,19
voor 1 stuk
Per kg€0,13
Hubo stabilisé 25kg
HuboTot zo 4/10

Hubo stabilisé 25kg

Vanaf 2 stuks €3,69 / zak (niet te combineren met palletprijs)
Je betaalt
€6,69
voor 1 stuk
Per kg€0,27
Hubo steenslag 6-14 mm 25kg grijs
HuboTot do 31/12

Hubo steenslag 6-14 mm 25kg grijs

Bij aankoop per pallet (40 zakken), ontvangt u -10% korting - niet te cumuleren met andere kortingen.
Je betaalt
€2,69
voor 1 stuk
Per kg€0,11
Hubo wit zand 0-1 mm 25kg
HuboTot do 31/12

Hubo wit zand 0-1 mm 25kg

Bij aankoop per pallet (40 zakken), ontvangt u -10% korting - niet te cumuleren met andere kortingen.
Je betaalt
€2,89
voor 1 stuk
Per kg€0,12

Promoties laden…

Vragen over Hubo in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Hubo deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Hubo (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Hubo?

-50% op Promo 50% op lakken bij Hubo, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Hubo?

Korting onder voorwaarde: 6 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.