-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett 100% Puur Creatine Monohydraat Reisverpakking - 100g 60% korting Je betaalt €3,99 voor 1 stuk€9,99 Per kg€39,90€99,90 Je bespaart €6,00
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen 60% korting 50 producten Holland & Barrett Aloë Vera Sap - 1L€10,39Holland & Barrett Aloë Vera Sap Cranberry - 1L€10,39Holland & Barrett Aloë Vera Sap Gember en Kurkuma - 1L€10,39Holland & Barrett Appelazijn Poeder 300mg - 180 tabletten€7,59Holland & Barrett Ashwagandha KSM 66® 500mg - 120 capsules€22,79Holland & Barrett Astaxanthine 4mg - 120 softgels€19,99Holland & Barrett Biologische Chlorella & Spirulina - 240 tabletten€11,99Holland & Barrett Calcium + Vitamine D3 600 mg - 240 tabletten€10,79Holland & Barrett Chicorei Inuline Poeder - 540g€13,19Holland & Barrett Chlorella 500mg - 120 tabletten€6,79Holland & Barrett Choline & Myo-Inositol + Vitamine B12 - 60 capsules€7,99Holland & Barrett Collageen 1000mg - 180 tabletten€13,99Holland & Barrett Collageen Poeder + Vitamine C & Biotine - 318g€15,99Holland & Barrett Collageen Poeder Premium Complex Natuurlijke Sinaasappelsmaak - 324g€17,99Holland & Barrett Collageen Premium Complex 1000mg - 180 tabletten€19,99Holland & Barrett Collageen Premium Complex Natuurlijke Sinaasappelsmaak - 30 sachets€15,59Holland & Barrett Cranberry 200mg - 120 capsules€10,79Holland & Barrett Cranberry Ultra 250mg + Vitamine C - 90 capsules€13,99Holland & Barrett Druivenpit Extract 100mg - 90 capsules€9,99Holland & Barrett Enzymes Lactase Ultra 24.000 FCC - 60 capsules€13,99Holland & Barrett Expert Magnesium Bisglycinaat 150mg - 180 tabletten€19,59Holland & Barrett Groenlipmossel 500 mg - 120 capsules€15,99Holland & Barrett Huid, Haar & Nagels Complex - 180 tabletten€17,19Holland & Barrett IJzer Fumaraat 15mg + Vitaminen & Mineralen - 90 tabletten€5,99Holland & Barrett Koreaanse Ginseng 275mg - 180 capsules€19,19Holland & Barrett Kurkuma 500mg - 240 capsules€14,79Holland & Barrett Lutigold Extra - 60 softgels€13,99Holland & Barrett Lycopeen 10mg - 60 tabletten€11,19Holland & Barrett Magnesium Citraat 200 mg - 180 tabletten€13,99Holland & Barrett Mariadistel 250mg - 90 capsules€13,99Holland & Barrett Marine collageen + Vitamine C 1000 mg - 90 tabletten€13,99Holland & Barrett NAC N-Acetyl-L-Cysteïne 290 mg - 90 capsules€7,99Holland & Barrett NAD+ 100mg + Vitamine B3 - 60 capsules€13,99Holland & Barrett PawfectHealth Flexitreats Hip & Joint Hond - 60 soft treats€11,59Holland & Barrett PawfectHealth Tummytreats Pre- En Probiotica Hond - 60 soft treats€11,59Holland & Barrett PawfectHealth Zentreats Calming Hond - 60 soft treats€11,59Holland & Barrett Q10 Vitamine B1 50mg - 120 capsules€13,19Holland & Barrett Q10 Vitamine B1 in Olijfolie 125mg - 60 capsules€11,99Holland & Barrett Quercetine + Vitamine C 250mg + 700mg - 60 tabletten€9,99Holland & Barrett Selenium en Zink Complex - 120 tabletten€7,99Holland & Barrett Selenium L-selenomethionine 100 mcg - 120 tabletten€5,99Holland & Barrett Silica met Calcium, Magnesium, Zink - 180 tabletten€9,59Holland & Barrett Sun Complex - 60 capsules€11,99Holland & Barrett Teunisbloemolie + Vitamine B6 1500mg - 120 softgels€19,99Holland & Barrett Vegetarisch Collageen - 30 capsules€11,99Holland & Barrett Vitamine C met Rozenbottel 1000mg - 120 kauwtabletten€10,79Holland & Barrett Vitamine C met Rozenbottel 1000mg - 120 tabletten€7,19Holland & Barrett Vitamine D3 Druppels Sinaasappelsmaak - 60 ml€6,79Holland & Barrett Vitamine K2 (Menachinon-7) in Olijfolie 100mcg - 60 softgels€9,99Holland & Barrett Zink Gluconaat 15mg - 120 tabletten€5,99 Je betaalt vanaf€5,99 voor 1 stuk Per litervanaf €10,39 Je bespaart €8,99
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Biologisch Gembersap - 500ml 60% korting Je betaalt €7,19 voor 1 stuk€17,99 Per liter€14,38€35,98 Je bespaart €10,80
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Biologische Kokosolie - 453g 60% korting Je betaalt €7,59 voor 1 stuk€18,99 Per kg€16,75€41,91 Je bespaart €11,40
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Elektrolyten Hydration Drink Watermeloen – 150g (30 porties) 60% korting Je betaalt €11,59 voor 1 stuk€28,99 Per kg€77,27€193,28 Je bespaart €17,40
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Elektrolyten Unflavoured - 15 stuks 60% korting Je betaalt €7,99 voor 15 stuks€19,99 Per stuk€0,53€1,33 Je bespaart €12,00 op 15 stuks
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Flavoured Creatine Monohydraat Blueberry - 294g 60% korting Je betaalt €10,79 voor 1 stuk€26,99 Per kg€36,70€91,80 Je bespaart €16,20
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Manukahoning 60% korting +1 variant Holland & Barrett Manukahoning 100+ MGO Monofloraal - 500g€30,39Holland & Barrett Manukahoning 450+ MGO Monofloraal - 250g€35,99 Je betaalt vanaf€30,39 voor 1 stuk Per kgvanaf €60,78 Je bespaart €45,59
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Premium Matchapoeder - 100g 60% korting Je betaalt €15,99 voor 1 stuk€39,99 Per kg€159,90€399,90 Je bespaart €24,00
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Himalayazout Flakes - 175g 55% korting Je betaalt €2,06 voor 1 stuk€4,59 Per kg€11,77€26,23 Je bespaart €2,53
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Premium Rijstproteïne Poeder - 500g 55% korting Je betaalt €10,34 voor 1 stuk€22,99 Per kg€20,68€45,98 Je bespaart €12,65
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Zwarte Komijnolie - 250ml 55% korting Je betaalt €10,34 voor 1 stuk€22,99 Per liter€41,36€91,96 Je bespaart €12,65
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Bombay Protein Mix - 210g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €1,94 voor 1 stuk€3,89 Per kg€9,24€18,53 Je bespaart €1,95
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Salt & Apple Cider Vinegar Protein Mix - 210g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €1,94 voor 1 stuk€3,89 Per kg€9,24€18,53 Je bespaart €1,95
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Sour Cream & Chive Protein Mix - 210g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €1,94 voor 1 stuk€3,89 Per kg€9,24€18,53 Je bespaart €1,95
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Spicy Chickpeas - 150g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €2,24 voor 1 stuk€4,49 Per kg€14,93€29,93 Je bespaart €2,25
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Thai Chilli Rice Crackers - 66g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €1,74 voor 1 stuk€3,49 Per kg€26,36€52,87 Je bespaart €1,75
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Tom Yum Rice Nuggets - 90g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €1,74 voor 1 stuk€3,49 Per kg€19,33€38,77 Je bespaart €1,75
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Truffle Chickpeas - 150g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €2,24 voor 1 stuk€4,49 Per kg€14,93€29,93 Je bespaart €2,25
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Poeder 1+1 gratis +4 varianten Holland & Barrett 100% Ceylon Kaneel Poeder Biologisch - 100g€6,50Holland & Barrett 100% Gerstegras Poeder Biologisch - 100g€7,00Holland & Barrett 100% Moringa Poeder Biologisch - 100g€7,00Holland & Barrett 100% Tarwegras Poeder Biologisch - 100g€6,50Holland & Barrett Matcha Poeder Biologisch - 100g€13,99 Je betaalt vanaf€12,99 voor 2 stuks Per stuk€6,50vanaf €65,00/kg Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen 1+1 gratis 161 producten Holland & Barrett 100% Kurkuma Poeder Biologisch - 100 gram€5,00Holland & Barrett 100% Spirulina Poeder Biologisch - 100g€6,00Holland & Barrett Actieve Kool 260 mg - 120 capsules€6,50Holland & Barrett Alfa Liponzuur 100mg - 60 capsules€11,99Holland & Barrett Aloë Vera Sap - 500ml€7,50Holland & Barrett Appelazijn en Chroom Complex - 60 tabletten€11,49Holland & Barrett Artisjok Extract 350mg - 60 capsules€8,00Holland & Barrett Ashwagandha 7% withanolides 500mg - 120 capsules€22,50Holland & Barrett Ashwagandha 7% withanolides 500mg - 60 capsules€12,49Holland & Barrett Ashwagandha KSM 66® 500mg - 60 capsules€14,99Holland & Barrett Ashwagandha KSM-66® 300mg - 90 capsules€18,50Holland & Barrett Astaxanthine 4mg - 60 softgels€14,99Holland & Barrett Astragalus 470 mg - 90 capsules€13,49Holland & Barrett Biergist 500mg - 240 tabletten€6,50Holland & Barrett Biergist 500mg - 480 tabletten€11,49Holland & Barrett Bifidobacterium, Lactobacillen & Inuline 20 mld. - 60 capsules€17,50Holland & Barrett Bijenpropolis 500mg - 90 capsules€14,99Holland & Barrett Biologische Chlorella & Spirulina - 120 tabletten€8,49Holland & Barrett Biotine 1000mcg - 120 tabletten€8,49Holland & Barrett Boswellia 250mg - 60 capsules€8,49Holland & Barrett Brandnetel 300mg - 90 capsules€9,99Holland & Barrett Calcium + Vitamine D3 600mg - 60 tabletten€4,00Holland & Barrett Calcium Citraat Malaat 200 mg - 60 tabletten€7,00Holland & Barrett Calcium, Magnesium & Zink - 120 Tabletten€7,50Holland & Barrett Calcium, Magnesium & Zink - 240 Tabletten€14,99Holland & Barrett Calcium, Magnesium + Vitamine D3 - 120 tabletten€9,49Holland & Barrett Calcium, Magnesium + Vitamine D3 - 180 tabletten€12,49Holland & Barrett Cat's Claw 300 mg - 90 capsules€10,99Holland & Barrett Chlorella 500mg - 240 tabletten€14,99Holland & Barrett Choline 400mg - 90 tabletten€12,49Holland & Barrett Cod Liver Oil (Levertraan) 1000mg - 120 softgels€14,99Holland & Barrett Cod Liver Oil (Levertraan) 1000mg - 240 softgels€26,50Holland & Barrett Collageen 1000mg - 90 tabletten€10,49Holland & Barrett Collageen Poeder + Vitamine C & Biotine - 159g€12,49Holland & Barrett Collageen Poeder - 150g€9,99Holland & Barrett Collageen Poeder - 300g€18,50Holland & Barrett Collageen Poeder - 450g€25,00Holland & Barrett Collageen Poeder Premium Complex Natuurlijke Sinaasappelsmaak - 162g€14,99Holland & Barrett Collageen Premium Complex 1000mg - 90 tabletten€14,49Holland & Barrett Collageen Premium Complex Ananassmaak - 30 shots€24,50Holland & Barrett Cordyceps 500mg - 90 capsules€16,50Holland & Barrett Cranberry 200mg - 60 capsules€7,50Holland & Barrett D-Mannose & Cranberry 200mg + 300mg - 60 tabletten€9,99Holland & Barrett Echinacea 400mg - 90 capsules€9,99Holland & Barrett Echinacea Sterk 1200 mg - 60 tabletten€8,99Holland & Barrett Expert Ashwagandha 10% withanolides 500mg Liposomaal - 60 capsules€17,50Holland & Barrett Expert Focus & Memory¹ Liposomaal - 60 capsules€14,49Holland & Barrett Expert Magnesium Bisglycinaat 120mg - 120 capsules€20,00Holland & Barrett Expert Magnesium Bisglycinaat 150mg - 90 tabletten€14,99Holland & Barrett Expert Magnesium Bisglycinaat Poeder 300 mg - 30 sachets€14,99Holland & Barrett Expert Magnesium Bisglycinaat Vloeibaar 300 mg - 10 sachets€9,99Holland & Barrett Expert Magnesium Complex Tauraat-Malaat-Bisglycinaat 150mg - 90 tabletten€17,50Holland & Barrett Expert Magnesium Malaat 150mg - 90 tabletten€13,99Holland & Barrett Expert Magnesium Tauraat - 90 capsules€13,99Holland & Barrett Fenegriek 610mg - 120 capsules€9,99Holland & Barrett Folaat 5-MTHF 400mcg - 120 tabletten€8,49Holland & Barrett Foliumzuur 400mcg + Vitamine D3 - 90 tabletten€5,75Holland & Barrett Foliumzuur 400mcg - 180 tabletten€5,00Holland & Barrett Grote Klis 425mg - 90 capsules€13,99Holland & Barrett Huid, Haar & Nagels Complex - 90 tabletten€11,49 en nog 101 bij Holland & Barrett Je betaalt vanaf€5,99 voor 2 stuks Per stuk€3,00vanaf €35,24/kg Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 1+1 gratis op Holland & Barrett sportvoeding 1+1 gratis 24 producten Holland & Barrett 100% Puur Creatine Monohydraat - 350g€10,99Holland & Barrett Elektrolyten Blueberry - 15 stuks€9,99Holland & Barrett Elektrolyten Hydration Drink Citroen – 150g (30 porties)€14,49Holland & Barrett Elektrolyten Hydration Drink Kokos – 150g (30 porties)€14,49Holland & Barrett Elektrolyten Hydration Drink Mango - 165g (30 porties)€13,49Holland & Barrett Elektrolyten Hydration Drink Perzik - 165g (30 porties)€13,49Holland & Barrett Elektrolyten Tropical - 15 stuks€9,99Holland & Barrett Energy Bar Caffeine Date Oats - 48g€1,59Holland & Barrett Energy Bar Cherry Cacao - 48g€1,59Holland & Barrett Energy Bar Nitrate Raspberry Beetroot - 48g€1,70Holland & Barrett Flavoured Creatine Monohydraat Peach - 294g€13,49Holland & Barrett Flavoured Creatine Monohydraat Tropical - 294g€13,49Holland & Barrett Hydrate Elektrolytenpoeder Framboos - 14 sticks€7,50Holland & Barrett Hydrate Elektrolytenpoeder Framboos - 30 sticks€12,49Holland & Barrett Hydrate+ Electrolytes Mental - 14 sticks€9,99Holland & Barrett Hydrate+ Elektrolyten Magnesium - 14 sticks€9,99Holland & Barrett Isotonic Sports Drink Elderberry - 350g€8,49Holland & Barrett Isotonic Sports Drink Lemon - 350g€8,49Holland & Barrett Premium Erwtenproteïne Cacao – 500g€20,00Holland & Barrett Premium Erwtenproteïne Poeder - 1kg€18,00Holland & Barrett Premium Erwtenproteïne Poeder - 500g€10,99Holland & Barrett Premium Erwtenproteïne Vanille – 500g€20,00Holland & Barrett Premium Rijstproteïne Poeder - 1kg€18,50Holland & Barrett Soja Proteïne - 1kg€19,50 Je betaalt vanaf€3,19 voor 30 stuks (2 × 15) Per stuk€0,67 Je bespaart €3,19 op 30 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Biologische Kokosolie - 920g 1+1 gratis Je betaalt €29,99 voor 2 stuks€59,98 Per stuk€14,99€29,99€16,29/kg Je bespaart €29,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Chiazaadolie - 250ml 50% korting Je betaalt €8,44 voor 1 stuk€16,89 Per liter€33,76€67,56 Je bespaart €8,45
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Kersenpitkussen Langwerpig - 17 x 36cm 1+1 gratis Je betaalt €18,99 voor 2 stuks€37,98 Per stuk€9,49€18,99 Je bespaart €18,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Kersenpitkussen Vierkant - 27 x 27cm 1+1 gratis Je betaalt €18,99 voor 2 stuks€37,98 Per stuk€9,49€18,99 Je bespaart €18,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Manukahoning 1+1 gratis +5 varianten Holland & Barrett Manukahoning 250+ MGO Monofloraal - 250g€29,00Holland & Barrett Manukahoning 250+ MGO Monofloraal - 500g€51,99Holland & Barrett Manukahoning 650+ MGO Monofloraal - 250g€59,99Holland & Barrett Manukahoning 70+ MGO Multifloraal - 250g€18,50Holland & Barrett Manukahoning 70+ MGO Multifloraal - 500g€32,00Holland & Barrett Manukahoning 850+ MGO Monofloraal - 250g€67,50 Je betaalt vanaf€36,99 voor 2 stuks Per stuk€18,50vanaf €64,00/kg Je bespaart €36,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Pro Vitamine E Dagcrème - 50ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€130,00/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Teeth Whitening Powder Actieve Houtskool - 50g 1+1 gratis Je betaalt €14,99 voor 2 stuks€29,98 Per stuk€7,50€14,99€150,00/kg Je bespaart €14,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Vitamin C + Hyaluronic Acid Serum - 30ml 1+1 gratis Je betaalt €16,99 voor 2 stuks€33,98 Per stuk€8,49€16,99€283,00/l Je bespaart €16,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Zeezout Flakes Chili – 175g 50% korting Je betaalt €2,29 voor 1 stuk€4,59 Per kg€13,09€26,24 Je bespaart €2,30
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken 2+1 gratis 125 producten Holland & Barrett Acaciahoning - 350g€4,99Holland & Barrett Acaciahoning - 900g€9,99Holland & Barrett Acaciahoning Fles - 350g€4,99Holland & Barrett Appelazijn - 500ml€2,93Holland & Barrett Appelazijn Met Manukahoning 300 MGO Ongefilterd - 500ml€13,33Holland & Barrett Avocado Olie Mild - 500ml€8,39Holland & Barrett Biologisch Amandelmeel - 200g€4,66Holland & Barrett Biologisch Amandelschaafsel - 150g€3,99Holland & Barrett Biologisch Boekweitmeel - 400g€2,93Holland & Barrett Biologisch Bruine Rijstmeel - 400g€2,66Holland & Barrett Biologisch Chiazaad - 275g€3,99Holland & Barrett Biologisch Chiazaad - 500g€7,66Holland & Barrett Biologisch Gebroken Lijnzaad - 225g€2,46Holland & Barrett Biologisch Gebroken Lijnzaad - 400g€3,33Holland & Barrett Biologisch Geroosterd Kokos Schaafsel - 150g€3,26Holland & Barrett Biologisch Heel Blond Lijnzaad - 500g€3,93Holland & Barrett Biologisch Heel Bruin Lijnzaad - 275g€2,66Holland & Barrett Biologisch Heel Bruin Lijnzaad - 500g€3,46Holland & Barrett Biologisch Kikkererwtenmeel - 400g€3,06Holland & Barrett Biologisch Kokosmeel - 400g€3,13Holland & Barrett Biologisch Kokosschaafsel - 150g€2,99Holland & Barrett Biologisch Maanzaad - 100g€1,99Holland & Barrett Biologisch Sesamzaad - 125g€1,99Holland & Barrett Biologisch Sesamzaad - 300g€3,26Holland & Barrett Biologisch Tapiocazetmeel - 400g€2,59Holland & Barrett Biologisch Volkoren Roggemeel - 400g€2,06Holland & Barrett Biologisch Volkoren Speltmeel - 400g€2,46Holland & Barrett Biologisch Wit Chiazaad - 500g€7,66Holland & Barrett Biologische Agavesiroop Donker - 350g€3,46Holland & Barrett Biologische Agavesiroop Mild - 350g€3,46Holland & Barrett Biologische Aloë Vera Sap - 750ml€10,33Holland & Barrett Biologische Appelazijn Troebel - 500ml€3,93Holland & Barrett Biologische Appelazijn Troebel Gember - 500ml€4,26Holland & Barrett Biologische Appelazijn Troebel Kurkuma - 500ml€4,26Holland & Barrett Biologische Appelchips - 75g€3,59Holland & Barrett Biologische Avocado Olie Extra Vierge - 250ml€9,06Holland & Barrett Biologische Bananenchips - 100g€2,26Holland & Barrett Biologische Bananenchips - 100g€2,26Holland & Barrett Biologische Blanke Amandelen - 200g€4,33Holland & Barrett Biologische Bloemenhoning Fles - 350g€3,79Holland & Barrett Biologische Bloemenhoning Vloeibaar - 350g€3,79Holland & Barrett Biologische Blue Thompson Rozijnen - 250g€3,39Holland & Barrett Biologische Boekweit - 400g€2,66Holland & Barrett Biologische Cacao Nibs - 200g€7,53Holland & Barrett Biologische Cranberry Notenmix - 200g€5,13Holland & Barrett Biologische Dadelstukjes - 250g€2,66Holland & Barrett Biologische Gedroogde Cranberries - 200g€5,19Holland & Barrett Biologische Gedroogde Moerbeien - 100g€3,53Holland & Barrett Biologische Gedroogde Ongezwavelde Abrikozen - 250g€6,59Holland & Barrett Biologische Gedroogde Pruimen - 250g€5,13Holland & Barrett Biologische Gepelde Pistachenoten - 125g€8,66Holland & Barrett Biologische Glutenvrije Quinoa - 400g€2,93Holland & Barrett Biologische Goji Bessen - 100g€3,53Holland & Barrett Biologische Kokosbloesemsuiker - 250g€3,26Holland & Barrett Biologische Kokosrasp - 250g€3,53Holland & Barrett Biologische Lijnzaadolie - 250ml€3,13Holland & Barrett Biologische Lijnzaadolie - 500ml€5,99Holland & Barrett Biologische Macadamia Noten - 100g€4,19Holland & Barrett Biologische Mango - 200g€4,99Holland & Barrett Biologische MCT-olie C8 - 250ml€8,33 en nog 65 bij Holland & Barrett Je betaalt vanaf€5,78 voor 3 stuks Per stuk€1,93vanaf €3,10/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Biologisch Rode Bietensap - 750ml 2+1 gratis Je betaalt €14,38 voor 3 stuks€21,57 Per stuk€4,79€7,19€6,39/l Je bespaart €7,19 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Cranberrysap 2+1 gratis +1 variant Holland & Barrett Cranberrysap Lichtgezoet met Rijstsiroop - 750ml€6,93Holland & Barrett Cranberrysap Ongezoet – 750ml€6,93 Je betaalt €20,78 voor 3 stuks€31,17 Per stuk€6,93€10,39€9,24/l Je bespaart €10,39 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Druivensuiker Dextrose - 250g 2+1 gratis Je betaalt €7,78 voor 3 stuks€11,67 Per stuk€2,59€3,89€10,36/kg Je bespaart €3,89 op 3 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2e product 50% korting op spiermassa opbouwen 2e product 50% korting 9 producten Holland & Barrett 100% Natural Grass-Fed Whey Protein Unflavoured - 500g€29,99Holland & Barrett 100% Natural Hybrid Proteinmix Unflavoured - 500g€18,74Holland & Barrett 100% Natural Whey Protein & Premium Matcha - 500g€29,99Holland & Barrett 100% Natural Whey Protein Banana - 500g€29,99Holland & Barrett 100% Natural Whey Protein Cacao - 500g€29,99Holland & Barrett 100% Natural Whey Protein Coconut - 500g€29,99Holland & Barrett 100% Natural Whey Protein Coffee - 500g€29,99Holland & Barrett 100% Natural Whey Protein Collagen - 500g€29,99Holland & Barrett 100% Natural Whey Protein Vanilla - 500g€29,99 Je betaalt vanaf€37,48 voor 2 stuks Per stuk€18,74vanaf €37,48/kg Je bespaart €12,49 op 2 stuks
-21% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Amandelen Chili BIO - 35g 2 voor €3 Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,50€1,89€42,86/kg Je bespaart €0,78 op 2 stuks
-21% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Amandelen Tamari BIO - 35g 2 voor €3 Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,50€1,89€42,86/kg Je bespaart €0,78 op 2 stuks
-21% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Kokos 2 voor €3 +1 variant Holland & Barrett Cashewnoten Chili & Kokos BIO - 35g€1,50Holland & Barrett Cashewnoten Curry & Kokos BIO - 35g€1,50 Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,50€1,89€42,86/kg Je bespaart €0,78 op 2 stuks
-21% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Cashewnoten Tamari BIO - 35g 2 voor €3 Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,50€1,89€42,86/kg Je bespaart €0,78 op 2 stuks
-21% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Notenmix Amandel, Cashew & Pompoenpit Tamari BIO - 35g 2 voor €3 Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,50€1,89€42,86/kg Je bespaart €0,78 op 2 stuks
-21% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Notenmix met Cranberries Ongezouten BIO - 35g 2 voor €3 Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,50€1,89€42,86/kg Je bespaart €0,78 op 2 stuks
-21% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Notenmix Walnoot, Amandel, Cashew & Pompoenpit BIO - 35g 2 voor €3 Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,78 Per stuk€1,50€1,89€42,86/kg Je bespaart €0,78 op 2 stuks
-20% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Milk Chocolate Hazelnuts - 150g 20% korting Je betaalt €4,79 voor 1 stuk€5,99 Per kg€31,93€39,93 Je bespaart €1,20
-16% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Barely Salted Popcorn - 15g 16% korting Je betaalt €1,00 voor 1 stuk€1,19 Per kg€66,67€79,34 Je bespaart €0,19
-16% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Raspberry & Liquorice Popcorn - 21g 16% korting Je betaalt €1,00 voor 1 stuk€1,19 Per kg€47,62€56,67 Je bespaart €0,19
-16% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Seaweed, Kale & Black Pepper Popcorn - 18g 16% korting Je betaalt €1,00 voor 1 stuk€1,19 Per kg€55,56€66,12 Je bespaart €0,19
-16% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Holland & Barrett Turmeric & Manuka Honey Popcorn - 20g 16% korting Je betaalt €1,00 voor 1 stuk€1,19 Per kg€50,00€59,50 Je bespaart €0,19