Holland & Barrett in promotie

Alle 51 actuele promoties op Holland & Barrett op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

51 promoties

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen

60% korting
50 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €10,39
Je bespaart €8,99
Holland & Barrett Poeder -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Holland & Barrett Poeder

Je betaalt
vanaf€12,99
voor 2 stuks
Per stuk€6,50vanaf €65,00/kg
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Holland & Barrett vitamines & supplementen

1+1 gratis
161 producten
Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €35,24/kg
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
1+1 gratis op Holland & Barrett sportvoeding -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op Holland & Barrett sportvoeding

1+1 gratis
24 producten
Je betaalt
vanaf€3,19
voor 30 stuks (2 × 15)
Per stuk€0,67
Je bespaart €3,19 op 30 stuks
Holland & Barrett Manukahoning -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Holland & Barrett Manukahoning

Je betaalt
vanaf€36,99
voor 2 stuks
Per stuk€18,50vanaf €64,00/kg
Je bespaart €36,99 op 2 stuks
2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken

2+1 gratis
125 producten
Je betaalt
vanaf€5,78
voor 3 stuks
Per stuk€1,93vanaf €3,10/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
2e product 50% korting op spiermassa opbouwen -25%

Alle 51 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Holland & Barrett in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Holland & Barrett deze week?

Er zijn 51 actuele promoties op Holland & Barrett (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Holland & Barrett?

-60% op Holland & Barrett 100% Puur Creatine Monohydraat Reisverpakking - 100g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Holland & Barrett?

% korting: 19 van de 51 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.