HG in promotie

Alle 38 actuele promoties op HG van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

38 promoties

HG Groene Aanslag 1L -27%
Happyland

HG Groene Aanslag 1L

Koopje!
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€10,99
Je bespaart €3,00
HG groene aanslag reiniger 1l -26%
HuboTot zo 4/10

HG groene aanslag reiniger 1l

Promo 25%
Je betaalt
€8,49
voor 1 stuk€11,39
Per liter€8,49€11,39
Je bespaart €2,90
HG groene aanslag reiniger 5l -25%
HuboTot zo 4/10

HG groene aanslag reiniger 5l

Promo 25%
Je betaalt
€33,69
voor 1 stuk€44,99
Per liter€6,74€9,00
Je bespaart €11,30
2E halve prijs op huishoud -25%
Gamma

2E halve prijs op huishoud

2E halve prijs
83 producten
Je betaalt
vanaf€7,04
voor 2 stuks
Per stuk€3,52vanaf €5,99/l
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
2E halve prijs op barbecue -25%
Gamma

2E halve prijs op barbecue

2E halve prijs
62 producten
Je betaalt
vanaf€6,29
voor 2 stuks
Per stuk€3,14vanaf €0,16/st
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
HG roestoplosser 500 ml -25%
Gamma

HG roestoplosser 500 ml

2E halve prijs
Je betaalt
€16,93
voor 2 stuks€22,58
Per stuk€8,47€11,29
Je bespaart €5,65 op 2 stuks
HG schimmelbeschermer 500 ml -25%
Gamma

HG schimmelbeschermer 500 ml

2E halve prijs
Je betaalt
€18,88
voor 2 stuks€25,18
Per stuk€9,44€12,59
Je bespaart €6,30 op 2 stuks
HG Schimmelvlekkenriniger | 500ml -25%
DelhaizeTot wo 7/10

HG Schimmelvlekkenriniger | 500ml

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€15,98
voor 2 stuks€21,30
Per stuk€7,99€10,65€15,98/l
Je bespaart €5,32 op 2 stuks
HG tegen fruitvliegjes -25%
Gamma

HG tegen fruitvliegjes

2E halve prijs
Je betaalt
€13,04
voor 2 stuks€17,38
Per stuk€6,52€8,69
Je bespaart €4,34 op 2 stuks
HG tegen huisspinnen -25%
Gamma

HG tegen huisspinnen

2E halve prijs
Je betaalt
€26,09
voor 2 stuks€34,78
Per stuk€13,04€17,39
Je bespaart €8,69 op 2 stuks
HG tegen mieren -25%
Gamma

HG tegen mieren

2E halve prijs
Je betaalt
€24,29
voor 2 stuks€32,38
Per stuk€12,14€16,19
Je bespaart €8,09 op 2 stuks
HG tegen vlooien -25%
Gamma

HG tegen vlooien

2E halve prijs
Je betaalt
€25,34
voor 2 stuks€33,78
Per stuk€12,67€16,89
Je bespaart €8,44 op 2 stuks
HG velgen reiniger 500 ml -25%
Gamma

HG velgen reiniger 500 ml

2E halve prijs
Je betaalt
€17,68
voor 2 stuks€23,58
Per stuk€8,84€11,79
Je bespaart €5,90 op 2 stuks
HG verfhechtreiniger 1 l -25%
Gamma

HG verfhechtreiniger 1 l

2E halve prijs
Je betaalt
€11,83
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€5,92€7,89
Je bespaart €3,95 op 2 stuks
HG vliegenvanger -25%
Gamma

HG vliegenvanger

2E halve prijs
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€3,14€4,19
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
HG vloerolie naturel hout 1 L -25%
Gamma

HG vloerolie naturel hout 1 L

2E halve prijs
Je betaalt
€59,98
voor 2 stuks€79,98
Per stuk€29,99€39,99
Je bespaart €20,00 op 2 stuks
HG wax shampoo auto 1 L -25%
Gamma

HG wax shampoo auto 1 L

2E halve prijs
Je betaalt
€14,09
voor 2 stuks€18,78
Per stuk€7,04€9,39
Je bespaart €4,69 op 2 stuks
HG X mierenlokdoos 2 stuks -25%
Gamma

HG X mierenlokdoos 2 stuks

2E halve prijs
Je betaalt
€12,88
voor 4 stuks (2 × 2)€17,18
Per stuk€3,22€4,30
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
HGX fruitvliegjesval 20 ml -25%
Gamma

HGX fruitvliegjesval 20 ml

HG
2E halve prijs
Je betaalt
€11,69
voor 2 stuks€15,58
Per stuk€5,84€7,79
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
HGX mierenlokdoos -25%
Gamma

HGX mierenlokdoos

HG
2E halve prijs
Je betaalt
€16,04
voor 2 stuks€21,38
Per stuk€8,02€10,69
Je bespaart €5,34 op 2 stuks
HGX muizenval 2 stuks -25%
Gamma

HGX muizenval 2 stuks

HG
2E halve prijs
Je betaalt
€14,68
voor 4 stuks (2 × 2)€19,58
Per stuk€3,67€4,89
Je bespaart €4,90 op 4 stuks
HGX spray tegen mieren 400 ml -25%
Gamma

HGX spray tegen mieren 400 ml

HG
2E halve prijs
Je betaalt
€22,48
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€11,24€14,99
Je bespaart €7,50 op 2 stuks
Schimmelvlekkenreiniger 500 ml -5%
CarrefourTot do 31/12

Schimmelvlekkenreiniger 500 ml

HG
-5% voor 2
Je betaalt
€20,80
voor 2 stuks€21,90
Per stuk€10,40€10,95€20,80/l
Je bespaart €1,10 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over HG in promotie

Hoeveel promoties zijn er op HG deze week?

Er zijn 38 actuele promoties op HG, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op HG?

Gamma, met 29 promoties, gevolgd door Hubo (4) en Delhaize (2).

Wat is de grootste korting op HG?

-33% op HG: koffiemachine ontkalker, schimmelvlekkenr. schuimspray en 25 andere bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op HG?

2e aan korting: 31 van de 38 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.