-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet burger Deluxe veg 180g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,20 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,73€2,89€9,61/kg Je bespaart €3,47 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet Crunchy Tofu Basil 160g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,92 voor 3 stuks€9,87 Per stuk€1,97€3,29€12,31/kg Je bespaart €3,95 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet Falafel Classic 190g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €6,46 voor 3 stuks€10,77 Per stuk€2,15€3,59€11,32/kg Je bespaart €4,31 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet groenteballetjes 200g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,56 voor 3 stuks€9,27 Per stuk€1,85€3,09€9,25/kg Je bespaart €3,71 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet groenteburger veg 170g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €6,46 voor 3 stuks€10,77 Per stuk€2,15€3,59€12,65/kg Je bespaart €4,31 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet Lightly Roast pieces 175g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €6,46 voor 3 stuks€10,77 Per stuk€2,15€3,59€12,29/kg Je bespaart €4,31 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet schnitzel 180g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €6,28 voor 3 stuks€10,47 Per stuk€2,09€3,49€11,61/kg Je bespaart €4,19 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet Spinach cheese 180g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €6,82 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,27€3,79€12,61/kg Je bespaart €4,55 op 3 stuks
-40% Bewaar OKayTot di 6/10 Garden Gourmet Veg.Schnitz.cris.tw. 180g -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €6,64 voor 3 stuks€11,07 Per stuk€2,21€3,69€12,28/kg Je bespaart €4,43 op 3 stuks
-40% Bewaar ColruytTot di 6/10 Garden Gourmet: schnitzel, groenteburger veg en 14 andere -35% vanaf 2 st / -40% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€5,20 voor 3 stuks Per stuk€1,73 Je bespaart €3,47 op 3 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Chick'n Style Schnitzel 180 g Garden Gourmet -5% voor 2 Je betaalt €6,63 voor 2 stuks€6,98 Per stuk€3,32€3,49€18,45/kg Je bespaart €0,35 op 2 stuks
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Garden Gourmet Crunchy Tofu | Vegan 3=gratis levering Je betaalt €3,29 voor 1 stuk Per kg€20,56