Frankrijk in promotie

Alle 280 actuele promoties op Frankrijk op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

280 promoties

Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €4,00/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Maison Castel Médoc Rood 75 cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Maison Castel Médoc Rood 75 cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€6,67/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Pierre Chanoine Champagne 1730 Brut 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pierre Chanoine Champagne 1730 Brut 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€35,99
voor 2 stuks€71,98
Per stuk€18,00€35,99€24,00/l
Je bespaart €35,99 op 2 stuks
Val de Loire Chardonnay Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Chardonnay Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Val de Loire Chenin Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Chenin Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Val de Loire Sauvignon Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Sauvignon Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Vin de France Pinot'eur Rood 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Vin de France Pinot'eur Rood 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€5,33/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Les 22 Arpents Bourgueil Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Les 22 Arpents Bourgueil Rood 75cl

Frankrijk
2+1 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Les Secrets Saint Chinian Rosé 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Les Secrets Saint Chinian Rosé 75cl

Frankrijk
2+1 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Alsace Famille Cattin Pinot Gris bio 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alsace Famille Cattin Pinot Gris bio 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Alsace Jean Murbach Pinot Gris Wit 375ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Alsace Jean Murbach Pinot Gris Wit 375ml

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€11,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Alsace Jean Murbach Riesling Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alsace Jean Murbach Riesling Wit 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Alsace Louis Engler Pinot Blanc 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alsace Louis Engler Pinot Blanc 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Alsace Louis Engler Pinot Gris Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alsace Louis Engler Pinot Gris Wit 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Alsace Louis Engler Riesling Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alsace Louis Engler Riesling Wit 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Aude -10%
CarrefourTot do 31/12

Aude

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€64,58
voor 24 stuks€71,76
Per stuk€2,69€2,99€3,59/l
Je bespaart €7,18 op 24 stuks
Aude Rosé 25 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Aude Rosé 25 cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€42,98
voor 24 stuks€47,76
Per stuk€1,79€1,99€7,16/l
Je bespaart €4,78 op 24 stuks
Baron de la Varière Anjou 750 ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Baron de la Varière Anjou 750 ml

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€161,78
voor 24 stuks€179,76
Per stuk€6,74€7,49€8,99/l
Je bespaart €17,98 op 24 stuks
Beaumanoir Vin de France Rouge 5 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Beaumanoir Vin de France Rouge 5 L

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€366,98
voor 24 stuks€407,76
Per stuk€15,29€16,99€3,06/l
Je bespaart €40,78 op 24 stuks
Beauval Rood 100cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Beauval Rood 100cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€90,50
voor 24 stuks€100,56
Per stuk€3,77€4,19€3,77/l
Je bespaart €10,06 op 24 stuks
Belle Marine Rosé 2,25L -10%
CarrefourTot do 31/12

Belle Marine Rosé 2,25L

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€280,58
voor 24 stuks€311,76
Per stuk€11,69€12,99€5,19/l
Je bespaart €31,18 op 24 stuks
Belle Marine Wit 2,25L -10%
CarrefourTot do 31/12

Belle Marine Wit 2,25L

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€280,58
voor 24 stuks€311,76
Per stuk€11,69€12,99€5,19/l
Je bespaart €31,18 op 24 stuks
Bordeaux Baron de Lestac Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Bordeaux Baron de Lestac Rood 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
Je betaalt
€172,58
voor 24 stuks€191,76
Per stuk€7,19€7,99€9,58/l
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Frankrijk Chateau -10%
CarrefourTot do 31/12

Frankrijk Chateau

-10% voor 24
+47 varianten
Je betaalt
vanaf€86,18
voor 24 stuks
Per stuk€3,59vanaf €4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks

Alle 280 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Frankrijk in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Frankrijk deze week?

Er zijn 280 actuele promoties op Frankrijk (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Frankrijk?

-50% op Frankrijk Chateau bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Frankrijk?

% korting: 259 van de 280 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.