-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Frankrijk Chateau 1+1 gratis +6 varianten Bordeaux Château Daulibey Rood 75cl€3,50Bordeaux Château Fauries Pascaud Rood 75cl€3,50Bordeaux Château Haut Pelletan Rood 75cl€3,50Bordeaux Château Les Vallées Rood 75cl€3,00Bordeaux Haut Médoc Château de Cach Rood 75cl€4,50Bordeaux Supérieur Château Franc Couplet Rood 75cl€4,50Château Rocher Bellevue Castillon Rood 75cl€4,25 Je betaalt vanaf€5,99 voor 2 stuks Per stuk€3,00vanaf €4,00/l Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Bordeaux Graves Château Petit Mouta Rood 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€6,67/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Chemins de Cascogne Côtes de Gascogne Wit 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€14,98 Per stuk€3,75€7,49€5,00/l Je bespaart €7,49 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Côtes de Provence Les Jablières Rosé 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€6,00/l Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Côtes du Rhône Villages Vaison La Romaine Rood 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€6,00/l Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Domaine du Landreau Village Muscadet Sèvre Maine Wit 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€4,00€7,99€5,33/l Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Grignan Les Adhémar Domaine Aubert Rood 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€4,67/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Maison Castel Blanc de Blancs Sauvignon Wit 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€4,67/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Maison Castel Médoc Rood 75 cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€6,67/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Pierre Chanoine Champagne 1730 Brut 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €35,99 voor 2 stuks€71,98 Per stuk€18,00€35,99€24,00/l Je bespaart €35,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Val de Loire Chardonnay Wit 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€4,67/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Val de Loire Chenin Wit 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€4,67/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Val de Loire Sauvignon Wit 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€4,67/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Vin de France Oyez Oh Yeah frais Rood 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €5,99 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€3,00€5,99€4,00/l Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Vin de France Pinot'eur Rood 75cl Frankrijk 1+1 gratis Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€4,00€7,99€5,33/l Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Château La Monges Côtes de Bourg Rood 75cl Frankrijk 2+1 gratis Je betaalt €12,98 voor 3 stuks€19,47 Per stuk€4,33€6,49€5,77/l Je bespaart €6,49 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Côtes du Rhône Villages Maison Ravoire Séguret Rood 75cl Frankrijk 2+1 gratis Je betaalt €19,98 voor 3 stuks€29,97 Per stuk€6,66€9,99€8,88/l Je bespaart €9,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Le Petit Carroi St Nicolas de Bourgueil Rood 75cl Frankrijk 2+1 gratis Je betaalt €19,98 voor 3 stuks€29,97 Per stuk€6,66€9,99€8,88/l Je bespaart €9,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Les 22 Arpents Bourgueil Rood 75cl Frankrijk 2+1 gratis Je betaalt €19,98 voor 3 stuks€29,97 Per stuk€6,66€9,99€8,88/l Je bespaart €9,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Les Secrets Saint Chinian Rosé 75cl Frankrijk 2+1 gratis Je betaalt €15,98 voor 3 stuks€23,97 Per stuk€5,33€7,99€7,10/l Je bespaart €7,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Loire Les 1000 et 1 Toises Chinon Coursannes Rood 75cl Frankrijk 2+1 gratis Je betaalt €19,98 voor 3 stuks€29,97 Per stuk€6,66€9,99€8,88/l Je bespaart €9,99 op 3 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 A Fleur de Roche Pouilly Fuissé Héritage de Calcaire 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €431,78 voor 24 stuks€479,76 Per stuk€17,99€19,99€23,98/l Je bespaart €47,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Famille Cattin Pinot Gris bio 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Famille Cattin Pinot Noir Bio Rood 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Gewurztraminer Jean Murbach Wit 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Jean Murbach Pinot Gris Wit 375ml Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€11,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Jean Murbach Riesling Wit 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Louis Engler Pinot Blanc 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Louis Engler Pinot Gris Wit 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alsace Louis Engler Riesling Wit 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Aude Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €64,58 voor 24 stuks€71,76 Per stuk€2,69€2,99€3,59/l Je bespaart €7,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Aude Rosé 25 cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €42,98 voor 24 stuks€47,76 Per stuk€1,79€1,99€7,16/l Je bespaart €4,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bag in Box Domaine Lalande Sauvignon Blanc Wit 3L Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €388,58 voor 24 stuks€431,76 Per stuk€16,19€17,99€5,40/l Je bespaart €43,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Baron de la Varière Anjou 750 ml Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €161,78 voor 24 stuks€179,76 Per stuk€6,74€7,49€8,99/l Je bespaart €17,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Beaumanoir Vin de France Rosé 6 x 75 cl + 50 cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €366,98 voor 24 stuks€407,76 Per stuk€15,29€16,99€3,06/l Je bespaart €40,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Beaumanoir Vin de France Rouge 5 L Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €366,98 voor 24 stuks€407,76 Per stuk€15,29€16,99€3,06/l Je bespaart €40,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Beauval Rood 100cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €90,50 voor 24 stuks€100,56 Per stuk€3,77€4,19€3,77/l Je bespaart €10,06 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Belle Marine Rosé 2,25L Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €280,58 voor 24 stuks€311,76 Per stuk€11,69€12,99€5,19/l Je bespaart €31,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Belle Marine Wit 2,25L Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €280,58 voor 24 stuks€311,76 Per stuk€11,69€12,99€5,19/l Je bespaart €31,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Belrose IGP Vin de Pays de Mediterranée Rosé 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Blaye Côtes de Bordeaux La Cave d’Augustin Florent Rood 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bordeaux Baron de Lestac Rood 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bordeaux Caves D'augustin Florent Rood Bag in Box 3L Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €323,78 voor 24 stuks€359,76 Per stuk€13,49€14,99€4,50/l Je bespaart €35,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Frankrijk Cazeau -10% voor 24 +1 variant Bordeaux Château Cazeau Rood 75cl€5,39Château Cazeau vin de Bordeaux 3L€17,09 Je betaalt vanaf€129,38 voor 24 stuks Per stuk€5,39vanaf €5,70/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Frankrijk Chateau -10% voor 24 +47 varianten Bordeaux Château de L'Orangerie Wit 75cl€6,74Bordeaux Château L'Insoumise Rood 75cl€5,39Bordeaux Château Lalande Labatut Rood 75cl€5,39Bordeaux Château Lavergne Wit 750ml€3,59Bordeaux Château Phélan Ségur Saint-Estèphe Rood 75cl€38,69Bordeaux Château Roc de Cazade Rood 75cl€5,39Bordeaux Château Saint Christophe Médoc Rood 75cl€6,29Bordeaux Entre-Deux-Mers Château Chauvelet Wit 75cl€6,29Bordeaux Haut-Médoc Château Verdignan Rood 75cl€16,19Bordeaux Margaux Château Haut-Tayac l'Impératrice Rood 75cl€16,19Bordeaux Moulis-en-Médoc Château Rosé Cantegrit 75cl€8,99Bordeaux Supérieur Château Canteloudette Rood 75cl€5,39Bordeaux Supérieur Château De L'Orangerie Rood 75cl€6,74Bordeaux Supérieur Château Jalousie Beaulieu Rood 75cl€7,19Bordeaux Supérieur Château Le Grand Verdus Rood 75cl€7,19Château Andron Blanquet Saint Estèphe Rood 75cl€14,39Château Cantegric Listrac-Médoc Rood 75cl€5,39Château Cazeaux Grand Vin de Bordeaux 75 cl€7,19Château D'Aigueville Massif d'Uchaux Rood 75cl€6,29Château d'Aigueville Rouge Frais Rood 75cl€4,49Château de France Pessac Léognan Rood 75cl€19,79Château de Gaudou Cahors Malbec - Merlot 75 cl€6,74Château de l'Orangerie Bordeaux Rosé 75cl€6,74Château de Tourteyron Cru Bourgeois Médoc Rood 75cl€10,79Château Grand Corbin Saint Emilion Grand Cru Rood 75cl€31,49Château Haut Marbuzet Saint Estèphe Rood 75cl€35,99Château La Tour de Mons Margaux Rood 75cl€19,79Château Labrousse Blaye Côtes de Bordeaux Rood 75cl€7,19Château le Bois de Grillet Blaye Côtes de Bordeaux Rood 75cl€6,29Château Le Grand Verdus Bordeaux Supérieur 375 ml€4,49Château Le Grand Verdus Réserve Bordeaux Supérieur Rood 75cl€8,09Château Le Grand Verdus Sauvignon Blanc Sémillon Wit 75cl€7,19Château Le Virou Blaye - Côtes de Bordeaux Wit 750 ml€8,54Château Picon Bordeaux Supérieur Rood 75cl€6,29Château Plantey Cru Bourgeois Pauillac 750 ml€17,99Château Roc de Cazade Réserve Bordeaux 37.5 cl€3,59Château Sénéjac Haut Médoc Rood 75cl€14,39Cru Bourgeois Château Barreyres Haut-Médoc 75cl€12,59Côtes du Rhône Château d'Aigueville Wit 75cl€7,19Domaine St Michel Château Suze La Rousse Rood 75cl€6,29Languedoc La Clape La Bergerie Château Saint-Pierre 75cl€8,99Les Vieilles Vignes du Château Le Virou Rood 75cl€8,54Moulin du Chateau La Lagune Rood 75cl€19,79Moulis-en-Médoc Château Poujeaux Rood 75cl€22,49Pomerol Château du Tailhas Rood 75cl€23,39Reflets de France Château Belair Saint-Georges Rood 75cl€8,99Saint-Emilion Château Grand Rivallon Grand Cru Rood 75cl€11,69Vallée du Rhône Vins sobres chateau Calvet Rood 75cl€8,99 Je betaalt vanaf€86,18 voor 24 stuks Per stuk€3,59vanaf €4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bordeaux Franc Couplet The French Claret Rood 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bordeaux Graves La Cave d'Augustin Florent Rood 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bordeaux L'entre Deux Mers Ephémère Wit 75cl Frankrijk -10% voor 24 Je betaalt €193,97 voor 24 stuks€215,52 Per stuk€8,08€8,98€10,77/l Je bespaart €21,55 op 24 stuks