Evian in promotie

Alle 10 actuele promoties op Evian van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 03/10/2026 · 13:03

10 promoties

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L

Evian
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€0,31/l
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Evian plat water -20%
OKayTot di 6/10

Evian plat water

-20% vanaf 18 stmet Xtra
+1 variant
Je betaalt
vanaf€8,35
voor 18 stuks
Per stuk€0,46vanaf €0,31/l
Je bespaart €2,09 op 18 stuks
Evian plat water — 2 varianten -20%
ColruytTot di 6/10

Evian plat water — 2 varianten

-20% vanaf 18 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€8,35
voor 18 stuks
Per stuk€0,46
Je bespaart €2,09 op 18 stuks
Evian Sparkling rpet 12 x 50cl -17%
Prik & TikTot do 8/10

Evian Sparkling rpet 12 x 50cl

Promo
Je betaalt
€12,92
voor 1 stuk€15,50
Per liter€2,15€2,58
Je bespaart €2,58

Promoties laden…

Vragen over Evian in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Evian deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Evian, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 3/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Evian?

Prik & Tik, met 3 promoties, gevolgd door Delhaize (2) en Carrefour (2).

Wat is de grootste korting op Evian?

-50% op Evian Mineraalwater | Niet bruisend | PET bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke promoties op Evian lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Evian Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L bij Carrefour (tot 5/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Evian?

% korting: 5 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.