Danone in promotie

Alle 29 actuele promoties op Danone van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

29 promoties

Danone Yoghurt — 4 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Danone Yoghurt — 4 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,29
voor 2 stuks
Per stuk€1,15€2,61/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
op Griekse Wijze Natuur 4 x 110 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

op Griekse Wijze Natuur 4 x 110 g

Danone
1+1 gratis
Je betaalt
€2,39
voor 2 stuks€4,78
Per stuk€1,20€2,39€2,73/kg
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Danone Drinkyoghurt | Aardbei -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Drinkyoghurt | Aardbei

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Danone Nature -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Nature

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€6,23
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€3,11€4,15€3,89/kg
Je bespaart €2,07 op 2 stuks
Danone Skyr Aardbei 2x145g -25%
OKayTot di 6/10

Danone Skyr Aardbei 2x145g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€13,72/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
Danone Skyr Kokos 2x145g -25%
OKayTot di 6/10

Danone Skyr Kokos 2x145g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,88
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,94€2,59€13,38/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
Danone Skyr Perzik | Abrik 2x145g -25%
OKayTot di 6/10

Danone Skyr Perzik | Abrik 2x145g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€13,72/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
Danone Skyr Vanille 450g -25%
OKayTot di 6/10

Danone Skyr Vanille 450g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,82
voor 2 stuks€5,10
Per stuk€1,91€2,55€4,24/kg
Je bespaart €1,28 op 2 stuks
Danone Skyr | Aardbei -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Skyr | Aardbei

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
Danone Skyr | Kokosnoot -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Skyr | Kokosnoot

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
Danone Skyr | Natuur -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Skyr | Natuur

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€4,15/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Danone Skyr | Perzik-Abrikoos -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Skyr | Perzik-Abrikoos

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
Danone Skyr | Vanille -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Skyr | Vanille

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,82
voor 2 stuks€5,10
Per stuk€1,91€2,55€4,25/kg
Je bespaart €1,28 op 2 stuks
Danone Skyr — 3 varianten -25%
ColruytTot di 6/10

Danone Skyr — 3 varianten

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€3,88
voor 2 stuks
Per stuk€1,94€13,38/kg
Je bespaart €1,29 op 2 stuks
Danone Yoghurt Skyr Natuur 450g -25%
OKayTot di 6/10

Danone Yoghurt Skyr Natuur 450g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€4,16/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Danone Yoghurt -25%
CarrefourTot ma 5/10

Danone Yoghurt

Je betaalt
vanaf€2,98
voor 2 stuks
Per stuk€1,49vanaf €2,39/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Natuur Mager 4 x 125 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Natuur Mager 4 x 125 g

Danone
2e aan -50%
Je betaalt
€3,27
voor 2 stuks€4,36
Per stuk€1,64€2,18€3,28/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Skyr Aardbeismaak 270 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Skyr Aardbeismaak 270 g

Danone
2e aan -50%
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Skyr Vanillesmaak 270 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Skyr Vanillesmaak 270 g

Danone
2e aan -50%
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Danone in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Danone deze week?

Er zijn 29 actuele promoties op Danone, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Danone?

Carrefour, met 13 promoties, gevolgd door Delhaize (7) en OKay (6).

Wat is de grootste korting op Danone?

-50% op Danone Yoghurt bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Danone?

2e aan korting: 16 van de 29 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.