-33% Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Minipinsa, 2 st. (3 x (2 x 130 g)) 2+1 gratis Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€7,67/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-25% Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Balsamicocrème (2 x 250 ml) 2 voor Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€1,50€1,99€6,00/l Je bespaart €0,98 op 2 stuks
-20% Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Gebakjes (2 x 200 g) 2 voor Je betaalt €4,00 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€2,00€2,49€10,00/kg Je bespaart €0,98 op 2 stuks
-16% Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Focaccia (3 x 250 g) 3 voor Je betaalt €5,00 voor 3 stuks€5,97 Per stuk€1,67€1,99€6,67/kg Je bespaart €0,97 op 3 stuks
-13% Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g) 2 voor Je betaalt €4,00 voor 2 stuks€4,58 Per stuk€2,00€2,29€7,41/kg Je bespaart €0,58 op 2 stuks
-11% Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Cappuccino- of limoncellodessert (2 x (2 x 90 g)) 2 voor Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,38 Per stuk€1,50€1,69€8,33/kg Je bespaart €0,38 op 2 stuks
-11% Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Minicrackers (2 x 250 g) 2 voor Je betaalt €3,00 voor 2 stuks€3,38 Per stuk€1,50€1,69€6,00/kg Je bespaart €0,38 op 2 stuks
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Cheesecake, 2 st. (2 x 80 g) Promo Je betaalt €2,99 voor 1 stuk Per kg€18,69
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Gepelde San Marzano-tomaten (400 g) Promo Je betaalt €1,49 voor 1 stuk Per kg€3,73
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Geraspte harde kaas (170 g) Promo Je betaalt €2,99 voor 1 stuk Per kg€17,59
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Italiaanse kruiden (25 g/27 g/30 g/60 g) Promo Je betaalt €1,49 voor 1 stuk Per kg€59,60
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Kaas in sneetjes (140 g) Promo Je betaalt €1,99 voor 1 stuk Per kg€14,21
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Kerstomatensaus op Siciliaanse wijze (330 g) Promo Je betaalt €0,99 voor 1 stuk Per kg€3,00
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Kruidenmix (20 g/40 g/45 g) Promo Je betaalt €1,29 voor 1 stuk Per kg€64,50
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Mini-panzerotti (200 g/250 g) Promo Je betaalt €2,79 voor 1 stuk Per kg€13,95
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Minibruschetta (350 g) Promo Je betaalt €1,99 voor 1 stuk Per kg€5,69
Bewaar AldiVanaf vr 2/10 CUCINA Prosciutto cotto arrosto (120 g) Promo Je betaalt €2,99 voor 1 stuk Per kg€24,92
Bewaar AldiVanaf wo 7/10 CUCINA Risottorijst Arborio (500 g) Promo Je betaalt €1,69 voor 1 stuk Per kg€3,38