CUCINA in promotie

Alle 28 actuele promoties op CUCINA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

28 promoties

CUCINA Balsamicocrème (2 x 250 ml) -25%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Balsamicocrème (2 x 250 ml)

2 voor
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,50€1,99€6,00/l
Je bespaart €0,98 op 2 stuks
CUCINA Gebakjes (2 x 200 g) -20%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Gebakjes (2 x 200 g)

2 voor
Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€2,00€2,49€10,00/kg
Je bespaart €0,98 op 2 stuks
CUCINA Focaccia (3 x 250 g) -16%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Focaccia (3 x 250 g)

3 voor
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,67€1,99€6,67/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g) -13%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g)

2 voor
Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€2,00€2,29€7,41/kg
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
CUCINA Minicrackers (2 x 250 g) -11%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Minicrackers (2 x 250 g)

2 voor
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,50€1,69€6,00/kg
Je bespaart €0,38 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over CUCINA in promotie

Hoeveel promoties zijn er op CUCINA deze week?

Er zijn 28 actuele promoties op CUCINA (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op CUCINA?

-33% op CUCINA Minipinsa, 2 st. (3 x (2 x 130 g)) bij Aldi, geldig tot 13/10.

Welke promoties op CUCINA lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: CUCINA Tagliatelle (500 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op CUCINA?

Nieuwe prijs: 21 van de 28 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.