-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Côte D'Or Chokotoff Chocoladetoffees XL Zak 255 stuks, THT 19-10-2026 50% korting Je betaalt €17,49 voor 255 stuks€34,99 Per stuk€0,07€0,14 Je bespaart €17,50 op 255 stuks
-35% Bewaar DelhaizeTot wo 14/10 Côte d'Or Stick | Vanille | Chocolade 2e aan -70%met SuperPlus Je betaalt €10,65 voor 2 stuks€16,38 Per stuk€5,32€8,19€17,73/l Je bespaart €5,73 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Côte d'Or Chocolade 2e aan -50%met SuperPlus +1 variant Côte d'Or Chocolade | Biscoff | Speculoos€3,74Côte d'Or Witte chocolade | Biscoff | Speculoos€3,74 Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€19,68/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Côte d'Or Chocolade 2e aan -50%met SuperPlus +6 varianten Côte d'Or Chocolade | Mignonnettes | Mix€9,37Côte d'Or Dark Chocolade | Intense | 70%€5,02Côte d'Or Pralines | Chocolade | Melk Chocolade€3,14Côte d'Or Pralines | Chocolade | Variété€7,01Côte d'Or Pralines | Pure Chocolade | 70% | BIO€5,89Côte d'Or Pralines | Pure Chocolade | Noir de Noir€3,74Côte d'Or Pralines | Pure Chocolade | Zeezout | BIO€5,89 Je betaalt vanaf€6,29 voor 2 stuks Per stuk€3,14vanaf €13,08/kg Je bespaart €2,10 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Côte d'Or Mignonnette | Melk | Hazelnoten 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €11,62 voor 2 stuks€15,50 Per stuk€5,81€7,75€27,66/kg Je bespaart €3,88 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Côte d'Or Pralines | Melkchocolade | 120 St. 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €30,67 voor 2 stuks€40,90 Per stuk€15,34€20,45€12,78/kg Je bespaart €10,23 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Côte d'Or Pralines | Praliné | Double Lait 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €11,62 voor 2 stuks€15,50 Per stuk€5,81€7,75€27,66/kg Je bespaart €3,88 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Côte d'Or Tablet Biscoff Melk 190g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€19,68/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Côte d'Or Tablet Biscoff Wit 190g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€19,68/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Côte d'Or Tablet Biscoff — 2 varianten -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€19,68/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 L'Original Biscoff Chocolade Tablet 190gr Côte d'Or 2e aan -50% Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€19,68/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Lotus Biscoff Melk 190 g Côte d'Or 2e aan -50% Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,74€4,99€19,68/kg Je bespaart €2,49 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Côte d'Or Melkchocolade 2e aan -40% +2 varianten Bouchée Pralines Melkchocolade Praliné 8 x 25g€3,16Mignonnettes Pralines Melkchocolade 120 x 10 g€16,36Mini Bouchée Pralines Melkchocolade 188g€4,60 Je betaalt vanaf€6,32 voor 2 stuks Per stuk€3,16vanaf €13,63/kg Je bespaart €1,58 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Côte d'Or Chocolade 2e aan -40% +10 varianten Bouchée Pralines Pure Chocolade 156g€5,51Bouchée Pralines Witte chocolade 8 x 21g€4,92Collection Pralines Best of Chocolade 242g€6,12Côté d'Or Chocolade Mignonnette Noir de Noir 240g€3,99Mignonnette Pralines BIO Pure Chocolade 70% 180g€6,28Mignonnette Pralines BIO Pure Chocolade Zeezout 180g€6,28Mignonnette Pralines Pure Chocolade Noir Intense 70% 180g€5,35Mignonnette Varieté Pralines Chocolade Assortiment 320g€7,48Mignonnettes Chocolate Nut Crunch Chocolade Reep 210gr€6,20Mini Bouchée Pralines Pure chocolade 158g€6,12Mini Roc Pralines Pure Chocolade 195g€6,36 Je betaalt vanaf€7,98 voor 2 stuks Per stuk€3,99vanaf €16,62/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Côte d'Or Hazelnoten 2e aan -40% +1 variant Carrés Pralines Melkchocolade Hele Hazelnoten 10 x 20g€5,51Carrés Pralines Pure Chocolade Hele Hazelnoten 10 x 20g€4,71 Je betaalt vanaf€9,42 voor 2 stuks Per stuk€4,71vanaf €23,55/kg Je bespaart €2,35 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Côte d'Or Melk -20% vanaf 2 stmet Xtra +1 variant Côte d'Or Bouchée Melk 8x25g€3,11Côte d'Or carrés melk hele hazeln. 200g€5,51 Je betaalt vanaf€6,22 voor 2 stuks Per stuk€3,11vanaf €15,55/kg Je bespaart €1,55 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Côte d'Or Bouchée Truffée Puur 8x19,5g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €11,02 voor 2 stuks€13,78 Per stuk€5,51€6,89€35,32/kg Je bespaart €2,76 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Côte d'Or Bouchées wit 8x21g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €9,84 voor 2 stuks€12,30 Per stuk€4,92€6,15€29,29/kg Je bespaart €2,46 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Côte d'Or Carrés Puur Hazelnoten 200g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €9,42 voor 2 stuks€11,78 Per stuk€4,71€5,89€23,55/kg Je bespaart €2,36 op 2 stuks
-20% Bewaar OKayTot di 6/10 Côte d'Or collection pralines 242g -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €12,24 voor 2 stuks€15,30 Per stuk€6,12€7,65€25,29/kg Je bespaart €3,06 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Côte d'Or Melk 2e aan -40% +2 varianten Mignonnette Chocolaatjes Melk 240g€3,27Mini Bouchée Melk Pralines 103g€3,19Mini Roc Chocolaatjes Melk 195g€5,83 Je betaalt vanaf€6,38 voor 2 stuks Per stuk€3,19vanaf €13,62/kg Je bespaart €1,59 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mignonnette Pralines Anniversary Mix 510g Côte d'Or 2e aan -40% Je betaalt €19,98 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€9,99€12,49€19,59/kg Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mignonnette Pralines melkchocolade Praliné Double Lait 210g Côte d'Or 2e aan -40% Je betaalt €12,24 voor 2 stuks€15,30 Per stuk€6,12€7,65€29,14/kg Je bespaart €3,06 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini Roc Chocolaatjes Praliné 195g Côte d'Or 2e aan -40% Je betaalt €12,72 voor 2 stuks€15,90 Per stuk€6,36€7,95€32,62/kg Je bespaart €3,18 op 2 stuks
-20% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Zwart met Sinaasappelsmaak Chocolade Tablet 240gr Côte d'Or 2e aan -40% Je betaalt €11,18 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€5,59€6,99€23,30/kg Je bespaart €2,80 op 2 stuks
Bewaar AldiVanaf vr 9/10 CÔTE D'OR Bouchées wit, 8 st. (168 g) Promo Je betaalt €4,99 voor 1 stuk Per kg€29,70
Bewaar AldiVanaf vr 2/10 CÔTE D'OR Melkchocoladereep met kokos (176 g) Promo Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€22,67