Corona in promotie

Alle 10 actuele promoties op Corona van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

Corona Pils | 4,5% alc | Fles -29%
DelhaizeTot wo 7/10

Corona Pils | 4,5% alc | Fles

€9,99met SuperPlus
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€14,04
Per liter€3,33€4,68
Je bespaart €4,05
Extra Bier Fles 250 ml -29%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Bier Fles 250 ml

Corona
12 voor €9,99
Je betaalt
€9,99
voor 12 stuks€14,04
Per stuk€0,83€1,17€3,32/l
Je bespaart €4,05 op 12 stuks
Cero 0.0% 330 ml Blik -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cero 0.0% 330 ml Blik

Corona
6+2 gratis
Je betaalt
€9,90
voor 8 stuks€13,20
Per stuk€1,24€1,65€3,76/l
Je bespaart €3,30 op 8 stuks
Cero 0.0% 4 x 330 ml Multipack -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cero 0.0% 4 x 330 ml Multipack

Corona
2e aan -50%
Je betaalt
€9,88
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€4,94€6,59€3,74/l
Je bespaart €3,30 op 2 stuks
Corona Bier | 4,5% alc -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Corona Bier | 4,5% alc

-25%
Je betaalt
€12,74
voor 1 stuk€16,99
Per liter€3,22€4,29
Je bespaart €4,25

Promoties laden…

Vragen over Corona in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Corona deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Corona, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Corona?

Delhaize, met 4 promoties, gevolgd door Carrefour (4) en Colruyt (2).

Wat is de grootste korting op Corona?

-29% op Corona Pils | 4,5% alc | Fles bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Corona?

Nieuwe prijs: 4 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.